Dėl įstojimo i vnf


Gretutte
Sveiki,ar būtų galimybė įstoti i kineziterapiją vnf jeigu matematikos neišlaikysiu, tačiau būsiu išlaikius biologiją,anglų,lietuvių,o bendras konkursinis balas bus ~3? ačiū už atsakymą.
LSU
Gretutte rašė: Sveiki,ar būtų galimybė įstoti i kineziterapiją vnf jeigu matematikos neišlaikysiu, tačiau būsiu išlaikius biologiją,anglų,lietuvių,o bendras konkursinis balas bus ~3? ačiū už atsakymą.
Labas rytas, Žinoma, Jūs stoti galite, ar tikrai įstosite, priklausys nuo kitų stojančiųjų konkursinių balų. Tačiau būtinai turite pabandyti.Be to, tikriausiai dar anksti nusiteikti, kad neišlaikysite matematikos egzamino.
Simona
Sveiki, Norėčiau paklausti ar bus galimybė pretenduoti į Jūsų universitetą,mokamą vietą,jeigu laikysiu lietuvių k.,matematikos,biologijos ir istorijos valstybinius egzaminus,tačiau nelaikysiu anglų k. egzamino. ir vidurinį išsilavinimą įgysiu 2019 m.
LSU
Simona rašė: Sveiki, Norėčiau paklausti ar bus galimybė pretenduoti į Jūsų universitetą,mokamą vietą,jeigu laikysiu lietuvių k.,matematikos,biologijos ir istorijos valstybinius egzaminus,tačiau nelaikysiu anglų k. egzamino. ir vidurinį išsilavinimą įgysiu 2019 m.
Laba diena, Jums dar reikia būtinai laikyti užsienio k. valstybinį egzaminą.
asta
sveiki, norėjau paklausti, įgijau vidurinį išsilavinimą 2018 metais, bet ketinu šiemet persilaikyti egzaminą, ar man tada galios 2019 metų stojimų kriterijai?
LSU
asta rašė: sveiki, norėjau paklausti, įgijau vidurinį išsilavinimą 2018 metais, bet ketinu šiemet persilaikyti egzaminą, ar man tada galios 2019 metų stojimų kriterijai?
Laba diena, Mokyklos baigimo metai yra tie, kuriais ir baigiate mokyklą. Jeigu baigėte 2018m., vadinasi galioja 2018 m. taisyklės.
unė123
Laba diena, norėčiau studijuoti veterinarinėse studijose, tačiau šiemet nelabai pasisekė. jei stočiau į veterijarijos specialybę kolegijoje, o kitame perlaikyčiau egzaminus, ar turėčiau kokių lengvatų ? Ar galėsiu pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Ačiū
LSU
unė123 rašė: Laba diena, norėčiau studijuoti veterinarinėse studijose, tačiau šiemet nelabai pasisekė. jei stočiau į veterijarijos specialybę kolegijoje, o kitame perlaikyčiau egzaminus, ar turėčiau kokių lengvatų ? Ar galėsiu pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Ačiū
Laba diena, dėl veterinarijos studijų turėtumėte kreiptis į aukštąją mokyklą, kuri vykdo tokias studijas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]