Perstojimo galimybės VDU


Welniuke
Sveiki, šiuo metu esu VDU pirmo kurso studentė, studijuoju Multimedijos ir interneto technologijų studijų programoje (technologijos mokslų studijų kryptis) valstybės finansuojamoje vietoje. Norėčiau perstoti į Informatikos studijų programą (fizinių mokslų studijų kryptis), pageidautinai nuo pirmo kurso, bet ar yra kažkokia galimybė tai padaryti nepraradus VF? Jei bandyčiau šiais metais per LAMABPO pretenduoti į Informatiką ir įstočiau į VF ar išeitų pasirašyti naują sutartį su universitetu išlaikant tą VF?
VDU
Welniuke rašė: Sveiki, šiuo metu esu VDU pirmo kurso studentė, studijuoju Multimedijos ir interneto technologijų studijų programoje (technologijos mokslų studijų kryptis) valstybės finansuojamoje vietoje. Norėčiau perstoti į Informatikos studijų programą (fizinių mokslų studijų kryptis), pageidautinai nuo pirmo kurso, bet ar yra kažkokia galimybė tai padaryti nepraradus VF? Jei bandyčiau šiais metais per LAMABPO pretenduoti į Informatiką ir įstočiau į VF ar išeitų pasirašyti naują sutartį su universitetu išlaikant tą VF?
Laba diena, Pereiti su studijų krepšeliu į kitoje studijų srityje esančią programą nepavyks, tačiau tikrai galima bandyti pretenduoti į VF vietą šiais metais vykstančio bendrojo priėmimo metu. Tuomet turėtumėt nutraukti seną sutartį ir pasirašyti naują. Sėkmės, VDU
Akvilė
Sveiki, noriu sužinoti ar galiu perstoti į kitą studijų programą? Šiuo metu mokausi VDU pirmame kurse politikos moksluose VNF vietoje, bet noriu perstoti į teisę. Ar VDU teisės studijose taip pat yra rotacija? Ir galbūt būtų galimybė politikos mokslus pasirinkti kaip gretutines studijas?
VDU
Akvilė rašė: Sveiki, noriu sužinoti ar galiu perstoti į kitą studijų programą? Šiuo metu mokausi VDU pirmame kurse politikos moksluose VNF vietoje, bet noriu perstoti į teisę. Ar VDU teisės studijose taip pat yra rotacija? Ir galbūt būtų galimybė politikos mokslus pasirinkti kaip gretutines studijas?
Laba diena, Studijuojant valstybės nefinansuojamoje vietoje galima keisti studijų programą, keičiant studijų kryptį ir sritį po kiekvieno studijų semestro. Tiesa, keičiant studijų programą gali tekti papildomai išklausyti specialybinius studijų programos dalykus. Teisės studijose, kaip ir bet kurioje kitoje I pakopos studijų programoje vyksta rotacija. Pakeitus studijų programą, politikos mokslus galėtumėte pasirinkti kaip gretutinių studijų dalyką. Sėkmės! VDU
ema552
Sveiki, ka tik istojau i VF steam biologijos pedagogikos studijas. Noriu perstoti i pradini ugdyma. Ar butu galimybe ir kokie reikalavimai?
VDU
ema552 rašė: Sveiki, ka tik istojau i VF steam biologijos pedagogikos studijas. Noriu perstoti i pradini ugdyma. Ar butu galimybe ir kokie reikalavimai?
Laba diena, Perstoti galėtumėte po pusmečio, tačiau į valstybės nefinansuojamą studijų vietą. Taip yra todėl, nes šioms programoms buvo skirtos atskiros VF vietos, todėl persinešti iš vienos programos į kitą negalima. Linkėjimai! VDU
Lineja
Sveiki, esu antro kurso tarptautinės politikos studentė, tačiau domintų ekonomikos ir finansų studijų programa. Taigi, ar būtų įmanoma perstoti išsaugant vf vietą?
VDU
Lineja rašė: Sveiki, esu antro kurso tarptautinės politikos studentė, tačiau domintų ekonomikos ir finansų studijų programa. Taigi, ar būtų įmanoma perstoti išsaugant vf vietą?
Laba diena, Perstoti iš politikos studijų į ekonomikos studijas išlaikant VF vietą galima, kadangi programos priklauso tai pačiai krypčių grupei. Linkėjimai! VDU
Kristina k
esu pirmo kurso pradinio ugdymo studentė, tačiau norėčiau perstoti į psichologijos programą. Ar būtų įmanoma perstoti išsaugant vf vietą?
VDU
Kristina k rašė: esu pirmo kurso pradinio ugdymo studentė, tačiau norėčiau perstoti į psichologijos programą. Ar būtų įmanoma perstoti išsaugant vf vietą?
Laba diena, Kadangi studijų programos yra skirtingose krypčių grupėse, todėl pereiti išlaikant VF vietą nepavyks. Tokiu atveju galite pereiti į VNF vietą arba dalyvauti bendrajame priėmime ir stoti tuomet. Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]