Klauskite visko apie KTPMC


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Kauno technikos profesinio mokymo centrą.
Linas
Sveiki. Koks mažiausias balas 2018 metais buvo pirmame priėmimo etape į vf vietas automobilių mechaniko, elektromechaniko ir kėbulo remontininko vietas? Ar sekančiais etapais turiu dar galimybę čia patekti išlaikęs tik lietuvių ir anglų kalbos egzaminus? Jei ne, kokios galimybės patekt į vnf vietą ir kokia studijų kaina?
KTPMC
Informaciją apie priėmimą teikiame telefonu (8 37) 31 41 05. Prašome kreiptis nurodytu telefonu ir tuomet mes galėsime išsamiai atsakyti į Jūsų klausimą.
Kristupas
Sveiki, būsiu informuotas el.paštu netgi jeigu neįstosiu ar tiesiog negausiu jokio pranešimo?
KTPMC
Laba diena, būsite informuotas bet kokiu atveju.
Mine
Nuo sausio 27 d. prasidės pirmojo papildomo priėmimo prašymų registracija. Ar priimti mokytis turės pradėti studijuoti kartu su studijuojančiais nuo 2019 rugsėjo ? Kaip su neatsiskaitytais rudens semestro egzaminais bus?Ar juos turėsiu mokytis savarankiškai?
KTPMC
Mokiniai, kurie bus priimti 2020 pirmajame papildomame priėmime pradės mokytis nuo vasario 17 d. Priėmimas organizuojamas komplektuojant naujas grupes, kuriose turi būti mokinių ne mažiau kaip ministerijos nustatyta rentabilumo riba (12 mokinių). Šie mokiniai nebus prijungiami prie rugsėjo mėnesį sukomplektuotų grupių.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]