Klauskite visko apie LSMU


Ieva
Tačiau ar nėra tokio įstatymo, kad stojant į vf sveikatos mokslus reikia surinkti ne mažiau pagrindinio lygio matematikos taškų?
LSMU INFOS
Ieva rašė: Tačiau ar nėra tokio įstatymo, kad stojant į vf sveikatos mokslus reikia surinkti ne mažiau pagrindinio lygio matematikos taškų?
Informaciją apie egzaminų lygius galite rasti: http://bakalauras.lamabpo.lt/pagalba-d-u-k/valstybes-finansuojamos-ir-nefinansuojamos-studiju-vietos/#1 ir http://www.nec.lt/failai/7258_Kriterinis_vertinimas1_12-19.pdf
Gabrielė
Sveiki. Į kokias magistro programas galima stoti baigus bakalaurą visuomenės sveikatos t.y. sveikatos mokslų?
Karolis
sveiki, studijuoju medicina, siuo metu esu antram kurse, vf vietoj. ar galima butu perstoti i odontologija neprarandant vf vietos? jei taip, kaip ta padaryti?
LSMU INFOS
Gabrielė rašė: Sveiki. Į kokias magistro programas galima stoti baigus bakalaurą visuomenės sveikatos t.y. sveikatos mokslų?
Laba diena, Priėmimo taisyklėse bus nurodoma prie kiekvienos LSMU vykdomos magistratūros studijų programos kokį išsilavinimą turintys asmenys gali į jas stoti.
LSMU INFOS
Karolis rašė: sveiki, studijuoju medicina, siuo metu esu antram kurse, vf vietoj. ar galima butu perstoti i odontologija neprarandant vf vietos? jei taip, kaip ta padaryti?
Detalią informaciją apie studijų programos keitimą LSMU galite rasti LSMU reglamente, jis patalpintas lsmuni.lt
Gabrielė
Sveiki. VNF vietoje, Farmacijos studijų balas yra labai nedidelis,iki 4, kai tuo tarpu kitų specialybių žymiai,beveik dvigubai didesni. Kadangi nelaikysiu matematikos, galiu prognozuoti savo konkursinį balą 6-7. Ar realu būtų stoti į šią specialybę?
Karolis
Sveiki. Ar mokantis LSMU universitete medicinos studijų programoje yra galimybė mokytis vokiečių kalbos? Jei taip, kiek valandų per savaitę yra tam skiriama? Ačiū.
LSMU INFOS
Gabrielė rašė: Sveiki. VNF vietoje, Farmacijos studijų balas yra labai nedidelis,iki 4, kai tuo tarpu kitų specialybių žymiai,beveik dvigubai didesni. Kadangi nelaikysiu matematikos, galiu prognozuoti savo konkursinį balą 6-7. Ar realu būtų stoti į šią specialybę?
Laba diena, Matematikos egzaminas yra privalomas. Su 7 balu, manau, yra realu.
LSMU INFOS
Karolis rašė: Sveiki. Ar mokantis LSMU universitete medicinos studijų programoje yra galimybė mokytis vokiečių kalbos? Jei taip, kiek valandų per savaitę yra tam skiriama? Ačiū.
Laba diena, Vokiečių kalbą galima mokytis kaip antrą užsienio kalbą, kiek tai bus "valandų per savaitę" priklausys nuo tvarkaraščio, dalyko apimtis kreditais nurodyta lsmuni.lt programų studijų planuose.
Gabė
Noriu studijuoti LSMU odontologiją arba neurologiją. Turiu didelį klausimą: ar studijuojant šitas kryptis reikia dalyvauti skrodime/tyrinėti negyva lavoną? Mane net nupurto pagalvojus, o mediciną studijuoti labai noriu. Ir ar iškarto reikia stoti į LSMU medicinos akademijos kažkurį fakultetą ar studijuoti mediciną ir nuo kažkurio kurso rinktis kažkurią kryptį? Ir kokių egzaminų ar dalykų reikia?
LSMU INFOS
Gabė rašė: Noriu studijuoti LSMU odontologiją arba neurologiją. Turiu didelį klausimą: ar studijuojant šitas kryptis reikia dalyvauti skrodime/tyrinėti negyva lavoną? Mane net nupurto pagalvojus, o mediciną studijuoti labai noriu. Ir ar iškarto reikia stoti į LSMU medicinos akademijos kažkurį fakultetą ar studijuoti mediciną ir nuo kažkurio kurso rinktis kažkurią kryptį? Ir kokių egzaminų ar dalykų reikia?
Laba ddiena, Neurologija yra rezidentūros studijų programa, į ją galima bandyti įstoti tik baigus medicinos studijų programą. Norint stoti į odontologijos vientisųjų studijų programą reikia dalyvauti bendrame priėmime per LAMA PBO, reikalavimus ir konkursinius balus galite rasti priėmimo taisyklėse lsmuni.lt . Studijuojant tiek mediciną, tiek odontologiją reikia mokytis anatomijos, atlikti tam tikrus tyrimus, su adatomis, krauju ir operacijomis studijų metu tikrai teks susidurti todėl prieš stojant gerai pagalvokite ar galėsite studijuoti tokios krypties studijas.
zigron
Sveiki, norėjau paklausti jeigu man nelabai sekasi matematika, tačiau geriau sekasi chemija ir reikės laikyti egzaminą, kuris dalykas yra svarbesnis chemija ar matematika?
zigron
Ir dar norėjau paklausti ar galiu nelaikyti matematikos 12 klasės egzamino, o laikyti chemijos vietoj matematikos ?
LSMU INFOS
zigron rašė: [/b]Ir dar norėjau paklausti ar galiu nelaikyti matematikos 12 klasės egzamino, o laikyti chemijos vietoj matematikos ?[/c][c][b]zigron rašė: Sveiki, norėjau paklausti jeigu man nelabai sekasi matematika, tačiau geriau sekasi chemija ir reikės laikyti egzaminą, kuris dalykas yra svarbesnis chemija ar matematika?
Laba diena, Matematikos egzaminas yra privalomas strojant į universitetus. Egzaminų koeficientus galite rasti priėmimo taisyklėse: http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/13970/lsmu_priemimotaisykles_2018_1.pdf
Lina
Sveiki, ar yra žinomas minimalus stojamasis balas šiais metais ar jis bus aiškus atsižvelgiant į stojančiųjų rezultatus?
Ieva
Sveiki, koks pernai buvo konkursinis balas bakalauro studijų? Pvz jeigu tam tikroje specialybėje mažiausias stojančiųjų balas yra 7 tai toje specialybėje jis ir bus mažiausias, o ne 4?
Lina
Laba diena, prašau atsakykite, jeigu 60-balėje sistemoje reikia surinkti mažiausiai 25 balus, kiek taškų egzamine čia reiškia reikia surinkti?
LSMU INFOS
Laba diena, Minimalūs stojimo konkursiniai balai tam tikroms studijų programoms nurodyti priėmimo taisyklėse. http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priemimo-taisykles/ Pasiekus minimalų balą dar nereiškia, kad įstosite. Minimalus balas suteikia galimybę dalyvauti konkurse į universitete vykdomas studijų programas.
LSMU INFOS
Lina rašė: Laba diena, prašau atsakykite, jeigu 60-balėje sistemoje reikia surinkti mažiausiai 25 balus, kiek taškų egzamine čia reiškia reikia surinkti?
Laba diena, Dėl egzaminų vertinimo kreipkitės į nacionalinį egzaminų centrą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]