Klauskite visko apie LSMU


LSMU INFOS
Nesvarbu rašė: Sveiki, baigiau vadybos bakalaurą universitete,ar turiu teisę stotį į LSMU visuomenės sveikatos vadybos magistrą? Ar turiu dar kokius būti įvykdžiusi reikalavimus?
Laba diena, stojantys į visuomenės sveikatos vadybą: Asmenys, turintys profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, gali dalyvauti konkurse į magistrantūros studijas, jeigu yra įvykdę pasirinktos studijų krypties universiteto patvirtintas papildomąsias studijas.
Simona
Laba diena, kaip skaičiuojas konkursinis balas į antrąją pakopą? Bakalauro priedėlio pažymių ir baigiamojo darbo pažymių svertinis vidurkis skaičiuojamas kartu, ar pažymių vidurkis + baigiamojo darbo pažymys÷2 = svertinis vidurkis? Kelintbaleje sistemoje skaičiuojamas motyvacinio pokalbio balas? Kiek max balų galima gauti iš motyvacinio pokalbio?
LSMU INFOS
Gabrielė rašė: Sveiki. Norėčiau pasiteirauti ar baigus farmacijos studijas galima stoti į laboratorinės medicinos biologijos magistro studijas?
Asmenys, turintys profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, gali dalyvauti konkurse į magistrantūros studijas, jeigu yra įvykdę pasirinktos studijų krypties universiteto patvirtintas papildomąsias studijas (apie kitoje aukštojoje mokykloje studijuotų dalykų įskaitymą sprendžia fakulteto priėmimo komisija).
LSMU INFOS
Simona rašė: Laba diena, kaip skaičiuojas konkursinis balas į antrąją pakopą? Bakalauro priedėlio pažymių ir baigiamojo darbo pažymių svertinis vidurkis skaičiuojamas kartu, ar pažymių vidurkis + baigiamojo darbo pažymys÷2 = svertinis vidurkis? Kelintbaleje sistemoje skaičiuojamas motyvacinio pokalbio balas? Kiek max balų galima gauti iš motyvacinio pokalbio?
Laba diena, dėl išsamesnės stojimų informacijos kviečiame rašyti komisija@lsmuni.lt
LSMU INFOS
Jonė rašė: Sveiki, dėl įdomumo noriu paklausti, ar keičiant farmacojos(vf) į mediciną(vf) po 1 kurso farmacijos, nereikėtų persilaikyt vbe?
Laba diena, turėtų viską informuoti jūsų studijas koordinuojantis padalinys ar dekanatas.
Laura
Laba, kokius valtybinius egzaminus reikia laikyti, jei nori stoti i gyvuno ir zmogaus saveikos studijas? Ar geografija ir lietuviu kalba uzteks?
Goda
Sveiki, mokausi 11 klasėje, neseniai skaičiau straipsni, kad 2023m nori padaryti privaloma chemijos egzamina ar taip tikrai bus? Ar reiktu pradėti ruoštis ir chemijai? Ar čia tik nepatvirtintas scenarijus. Ačiū už atsakymą!
Karina
Sveiki, ar nuo 2023m. bus privalomas chemijos egzaminas norint stoti į Veterinarijos studijas?
Paula
Sveiki, ar stojant 2023m į medicininę kosmetologiją bus privalomas chemijos egzaminas?
LSMU INFOS
Laura rašė: Laba, kokius valtybinius egzaminus reikia laikyti, jei nori stoti i gyvuno ir zmogaus saveikos studijas? Ar geografija ir lietuviu kalba uzteks?
Čia rasite reikalingą informaciją: https://lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priemimo-taisykles/
LSMU INFOS
Goda rašė: Sveiki, mokausi 11 klasėje, neseniai skaičiau straipsni, kad 2023m nori padaryti privaloma chemijos egzamina ar taip tikrai bus? Ar reiktu pradėti ruoštis ir chemijai? Ar čia tik nepatvirtintas scenarijus. Ačiū už atsakymą!
Tikrai negalime tvirtinti, kokius egzaminus vyriausybė laikys privalomais ateityje. :)
LSMU INFOS
Karina rašė: Sveiki, ar nuo 2023m. bus privalomas chemijos egzaminas norint stoti į Veterinarijos studijas?
Visą informaciją, kokie egzaminai reikalingi galite stebėti čia - https://lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priemimo-taisykles/
LSMU INFOS
Paula rašė: Sveiki, ar stojant 2023m į medicininę kosmetologiją bus privalomas chemijos egzaminas?
Visą informaciją, kokie egzaminai reikalingi galite stebėti čia - https://lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priemimo-taisykles/
Ieva
Laba diena, esu pabaigusi bakalaurą ir magistrą. Ar yra papildomos studijos norint studijuoti laboratorinės medicinos biologiją?
Studentas
Laba diena, noriu paklausti, ar yra galimybė studijuoti laboratorinės medicinos biologiją ištęstinėse studijose?
Studentelas
Klausimas/siūlymas. Ar nėra/ateity nenumatoma galimybė studijuojant odontologija teirinė dalis nuotoliu arba “neakivaizdziai”. Praktiniai atsiskaitymai gyvai? Aciu
Studentas
Sveiki, studijuoju KK MF (vf) vietoje ir esu baigęs pirmą kursą. Planuoju perstoti į LSMU mediciną. Ar man reikės susimokėti už studijas Kauno Kolegijoje, nes išeinu ne po pirmo semestro, o po pirmų metų.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]