Klauskite visko apie LSMU


LSMU INFOS
Nesvarbu rašė: Sveiki, baigiau vadybos bakalaurą universitete,ar turiu teisę stotį į LSMU visuomenės sveikatos vadybos magistrą? Ar turiu dar kokius būti įvykdžiusi reikalavimus?
Laba diena, stojantys į visuomenės sveikatos vadybą: Asmenys, turintys profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, gali dalyvauti konkurse į magistrantūros studijas, jeigu yra įvykdę pasirinktos studijų krypties universiteto patvirtintas papildomąsias studijas.
Gabrielė
Sveiki. Norėčiau pasiteirauti ar baigus farmacijos studijas galima stoti į laboratorinės medicinos biologijos magistro studijas?
Simona
Laba diena, kaip skaičiuojas konkursinis balas į antrąją pakopą? Bakalauro priedėlio pažymių ir baigiamojo darbo pažymių svertinis vidurkis skaičiuojamas kartu, ar pažymių vidurkis + baigiamojo darbo pažymys÷2 = svertinis vidurkis? Kelintbaleje sistemoje skaičiuojamas motyvacinio pokalbio balas? Kiek max balų galima gauti iš motyvacinio pokalbio?
Monika
Sveiki, jeigu per lama.bpo užpildžiau prašymą studijuoti, ar reikia mokėti registracijos mokesti? Ar čia tik tada, jeigu gausiu kvietimą?
Jonė
Sveiki, dėl įdomumo noriu paklausti, ar keičiant farmacojos(vf) į mediciną(vf) po 1 kurso farmacijos, nereikėtų persilaikyt vbe?
LSMU INFOS
Gabrielė rašė: Sveiki. Norėčiau pasiteirauti ar baigus farmacijos studijas galima stoti į laboratorinės medicinos biologijos magistro studijas?
Asmenys, turintys profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, gali dalyvauti konkurse į magistrantūros studijas, jeigu yra įvykdę pasirinktos studijų krypties universiteto patvirtintas papildomąsias studijas (apie kitoje aukštojoje mokykloje studijuotų dalykų įskaitymą sprendžia fakulteto priėmimo komisija).
LSMU INFOS
Simona rašė: Laba diena, kaip skaičiuojas konkursinis balas į antrąją pakopą? Bakalauro priedėlio pažymių ir baigiamojo darbo pažymių svertinis vidurkis skaičiuojamas kartu, ar pažymių vidurkis + baigiamojo darbo pažymys÷2 = svertinis vidurkis? Kelintbaleje sistemoje skaičiuojamas motyvacinio pokalbio balas? Kiek max balų galima gauti iš motyvacinio pokalbio?
Laba diena, dėl išsamesnės stojimų informacijos kviečiame rašyti komisija@lsmuni.lt
LSMU INFOS
Jonė rašė: Sveiki, dėl įdomumo noriu paklausti, ar keičiant farmacojos(vf) į mediciną(vf) po 1 kurso farmacijos, nereikėtų persilaikyt vbe?
Laba diena, turėtų viską informuoti jūsų studijas koordinuojantis padalinys ar dekanatas.
Emilė
Sveiki, įstojus į slaugą VF ar visuomenės sveikatą VF, galima po pirmo kurso perstot į Mediciną?
Studentt
Kiek planuojama vietų šiais metais stojant į mediciną?
Gražina
Sveiki, kiek VF vietų yra stojant į veterinariją? Ar tiesa, kad įstojus į VF vietą reikia laikant semestrų egzaminus gauti ne mažesnius kaip 7 įvertinimus? Kitaip turėsi mokėti už mokslą.
Gražina
Gražina rašė: Sveiki, kiek VF ir VNF vietų yra stojant į veterinariją? Ar tiesa, kad įstojus į VF vietą reikia laikant semestrų egzaminus gauti ne mažesnius kaip 7 įvertinimus? Kitaip turėsi mokėti už mokslą.
Laura
Laba, kokius valtybinius egzaminus reikia laikyti, jei nori stoti i gyvuno ir zmogaus saveikos studijas? Ar geografija ir lietuviu kalba uzteks?
Goda
Sveiki, mokausi 11 klasėje, neseniai skaičiau straipsni, kad 2023m nori padaryti privaloma chemijos egzamina ar taip tikrai bus? Ar reiktu pradėti ruoštis ir chemijai? Ar čia tik nepatvirtintas scenarijus. Ačiū už atsakymą!
Karina
Sveiki, ar nuo 2023m. bus privalomas chemijos egzaminas norint stoti į Veterinarijos studijas?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]