Klauskite visko apie LSMU


Saulius
Kur butu galima pamatyti statistika kiek zmoniu buvo primmta i valstybes nefinansuojamas vietas(VNF) 2020 metais?
Juozas123@
Laba diena, gal žinote kokio amžiaus buvo vyriausias studentas įstojęs į mediciną LSMU praeitais metais?
LSMU INFOS
laba diena rašė: laba diena rašė: Laba diena, jeigu bakalauro laipsnis yra su 210kreditų, ar galima stoti į antros pakopos studijų programas? p.s. visuomenės sveikatos bakalauro laispnis
Laba diena, stoti galima, dėl konkrečių detalių kreipkitės į priėmimo komisiją komisija@lsmuni.lt
LSMU INFOS
anon rašė: Laba diena, jeigu aš dabar studijuoju KTU programų sistemose VF ir noriu perstoti į LSMU mediciną VF ar man būtinai reikia nutraukti studijas pasibaugus pirmam studijų semestrui KTU?
Jei norite išsaugoti krepšelį, turite studijas be skolų ir kitų įsiskolinimų nutraukti dar nesibaigus pirmo kurso pirmam semestrui.
LSMU INFOS
Ieva Venske rašė: Sveiki, Vidurine baigiau 2008,tuomet nebuvo privaloma matematika. Laikiau lietuviu, chemija, biologija valstybinius. Papildomai turiu C1 vokieciu kalbos egzamina. LSMU baigiau higiena, turiu 5 metu darbo patirti. Pagal balo skaiciuokle mano balas 7.88, ar to uztektu stojant i vnf odontologija? Ar visgi reiktu papildomai patematikos?
Dėl priėmimo klausimų kviečiu rašyti komisija@lsmuni.lt, ten jums atsakys į visus rūpimus klausimus konkrečiai.
LSMU INFOS
Makaka rašė: Sveiki, turiu kineziterapeutės ir masažuotojos specialybes. Norėčiau dirbti bendrosios praktikos slaugytoja, yra kokie kursai ar reik mokytis iš naujo?
LSMU jokių kursų nėra.
LSMU INFOS
Giedre rašė: laba diena, jei esu baigusi bakalaurą ,,Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata'' su 180kr, ar galima stoti į magistrą, ar galima tik su 240 kreditų? Ačiū
Dėl priėmimo klausimų kviečiu rašyti komisija@lsmuni.lt, ten jums atsakys į visus rūpimus klausimus konkrečiai.
LSMU INFOS
Paulius rašė: Sveiki noriu paklausti kokie šansai yra įstoti be pirminio dalyko tiek stojant į nemokamą vieta, tiek stojant į mokama vieta?
Laba diena, priėmimo taisyklėse yra įvardintos formulės, pagal kurias galite apsiskaičiuoti savo stojimo balą priklausomai nuo dalykų, kurių egzaminus laikote.
LSMU INFOS
Saulė rašė: Sveiki, ar baigus nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT) yra teikiamos dar kokios lengvatos be papildomo 0,5 balo? Galbūt pirmumo teisė stojant į vf ir panašiai? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, pirmumo teisės tai nesuteikia.
LSMU INFOS
Juozas123@ rašė: Laba diena, gal žinote kokio amžiaus buvo vyriausias studentas įstojęs į mediciną LSMU praeitais metais?
Laba diena, tokios statistikos tikrai nevedame. Kviečiame studijuoti nepriklausomai nuo amžiaus, nes ribos nėra.
LSMU INFOS
Saulius rašė: Kur butu galima pamatyti statistika kiek zmoniu buvo primmta i valstybes nefinansuojamas vietas(VNF) 2020 metais?
Laba diena, kreipkitės į komisija@lsmuni.lt
Ina
Esu baigus kolegijoje bend.praktikos slaugą, noriu stoti į magistratūrą slaugos, ar reikia išliginamųjų?
Irma
Sveiki, kiek metu reikia mokytis gyvuno ir žmogaus sąveika?
Klausimas
Ar po metu ištesinių studijų, galima pereiti į nuolatines?
Agnė
Laba diena. Ar įmanoma įstoti į veterinariją,jei nelaikiau valstybinio chemijos egzamino, o laikiau tik biologiją, matematiką, lietuvių kalbą, anglų kalbą ir istoriją?
Nesvarbu
Sveiki, baigiau vadybos bakalaurą universitete,ar turiu teisę stotį į LSMU visuomenės sveikatos vadybos magistrą? Ar turiu dar kokius būti įvykdžiusi reikalavimus?
LSMU INFOS
Ina rašė: Esu baigus kolegijoje bend.praktikos slaugą, noriu stoti į magistratūrą slaugos, ar reikia išliginamųjų?
Stojantysis turi pateikti galiojančią bendrosios praktikos slaugytojo licencijos kopiją arba nurodyti licencijos registravimo numerį ir galiojimo datą ir darbo stažą įrodantį dokumentą. Asmenys, turintys profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, gali dalyvauti konkurse į magistrantūros studijas, jeigu yra įvykdę pasirinktos studijų krypties universiteto patvirtintas papildomąsias studijas (apie kitoje aukštojoje mokykloje studijuotų dalykų įskaitymą sprendžia fakulteto priėmimo komisija). Specializacija nurodoma pildant prašymą. Skirstymas į specializacijas vyksta motyvacijos pokalbio vertinimo metu.
LSMU INFOS
Irma rašė: Sveiki, kiek metu reikia mokytis gyvuno ir žmogaus sąveika?
Nuolatinės studijos trunka 3,5 metų, ištęstinės - 5 metus
LSMU INFOS
Klausimas rašė: Ar po metu ištesinių studijų, galima pereiti į nuolatines?
Laba diena, studentas gali keisti savo studijų porgramos studijų formą (iš nuolatinės į ištęstinę ir atvirkščiai) tik jeigu Universitete yra vykdomos tokios formos studijų programos.
LSMU INFOS
Agnė rašė: Laba diena. Ar įmanoma įstoti į veterinariją,jei nelaikiau valstybinio chemijos egzamino, o laikiau tik biologiją, matematiką, lietuvių kalbą, anglų kalbą ir istoriją?
Laba diena, galite. Daugiau informacijos rasite - https://lsmuni.lt/media/dynamic/files/21951/taisykles_0422.pdf

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]