Klauskite visko apie LSMU


Emilija
Sveiki, norėčiau paklausti kuo skiriasi ciklinė tvarkaraščio forma nuo dieninės?
Aistė
Sveiki. Sakykite, kokios studijas būtų palankiausia rinktis, kai nelaikau chemijos? Atsiprašau, jei kvailai nuskambės, suprantu, kad medicina ne vien biologija, bet kurios studijos mažiausiai su tais tiksliaisiais mokslais susiję? Ačiū
LSMU INFOS
Viktorija rašė: Sveiki. Ar norintiems studijuoti slaugą arba akušeriją VNF taikomi tokie patys minimalūs priėmimo reikalavimai kaip Medicinos studentams? T. y., ar būtina matematikos VBE išlaikyti bent 25 balams? O kokie minimalūs reikalavimai matematikos VBE laikiusiems dar iki 2014 m.? Su stojamuoju 6.30 - negavau kvietimo studijuoti.
Laba diena, Visi minimalūs reikalavimai pateikti LSMU studentų priėmimo taisyklėse. Dėl reikalavimų baigusiems studijas 2014 m. kreipkitės tiesiogiai į priėmimo komisiją.
LSMU INFOS
Anonimas rašė: Sveiki, galbūt keistai mano klausimas skambės, tiesiog nelabai apie tai nusimanau. Jeigu noriu tapti oftolmologe, kokias studijas reikėtų rinktis?
Laba diena, Jums reikia baigti Medicinos studijų programą, tuomet soti į šios srities rezidentūrą ir baigus rezidentūrą galėsite dirbti šios srities gydytoja.
LSMU INFOS
Emilija rašė: Sveiki, norėčiau paklausti kuo skiriasi ciklinė tvarkaraščio forma nuo dieninės?
Laba diena, Ciklinis studijavimo metodas reiškia, jog vienu metu mokotės ne kelis atskirus dalykus vienu mutu, o vieną. Egzaminų sesija yra ne pasibaigus semestrui, o kiekvieno ciklo pabaigoje laikote to dalyko egzaminą.
LSMU INFOS
Aistė rašė: Sveiki. Sakykite, kokios studijas būtų palankiausia rinktis, kai nelaikau chemijos? Atsiprašau, jei kvailai nuskambės, suprantu, kad medicina ne vien biologija, bet kurios studijos mažiausiai su tais tiksliaisiais mokslais susiję? Ačiū
Laba diena, lsmuni.lt tinklapyje galite rasti studijų programų planus, kuriose nurodyti dalykai/moduliai kuriuos studijuosite, ten galite išsirinkti programą kurioje šio dalyko yra mažiausiai.
Marius
Ne universitetas, o šikna, dėstytojams visiškai ant tavęs nusispjaut, puse paskaitų neveda, išeina kada nori. Sugalvoja, kad 7 savaičių kursą turi per savaite išmokt ir atsiskaityt ir kai paklausi kodėl atsako "jūsų bėdos kitais metais kitaip darysim". Priemonių trūksta, korupcijos pilna. Jei esi moteris išvis nepasisekė, nes į atsiskaitymus teks su "miniakais" eiti jei nori gauti teigiamą pažymį. Kaina kuria moki už studijas išvis net nesulyginama su kokybe kuria tu gauni. Profesinėje mokykloje yra aukštesnis mokymo lygis, skirtumas tas, kad nereikia mokėti po 3 000eu kas pusmeti. Ir visa tai yra todėl nes jie yra oligopolija, medicinos mokslų pasirinkimai yra tik du LSMU ir VU, todėl jei nepatinka kaip tave moko "your fucked", todėl jie gali elgtis su tavimi kaip su visiška šiukšle nebent tu turi kažkokį tai užnugarį. Todėl visiem studentam kurie planuoja stoti į LSMU siūlyčiau labai labai gerai pagalvoti. Čia va jums mano toks "quick summary" apie apie mūsų visų išaukština LSMU. Taip pat raginu kitus studentus pasisakyti, kadangi neabejoju, kad panašių istorijų yra pilna. Šita žinute keliaus visur, užspaminsiu kaip reikia ir man vienodai, ištrins per naujo postinsiu. - Odontologijos studentas
nomi
laba diena, ar galima stoti į lsmu magistrantūros studijas, jei nesi išlaikės matematikos egzamino? ar tai yra taikoma tik bakalauro studijoms? taip pat, kur galima sužinoti kiek skiriama vf magistrantūros studijų vietų? ir kokiu minimaliu balu galima patekti į vf?
Brigita
Sveiki. Studijuoju KU psichologija, bet norėčiau perstoti į LSMU maisto mokslą. Ar galima perstoti, nors kreditu skaicius ir kryptys skiriasi?
LSMU INFOS
nomi rašė: laba diena, ar galima stoti į lsmu magistrantūros studijas, jei nesi išlaikės matematikos egzamino? ar tai yra taikoma tik bakalauro studijoms? taip pat, kur galima sužinoti kiek skiriama vf magistrantūros studijų vietų? ir kokiu minimaliu balu galima patekti į vf?
Laba diena, Stojant į magistrantūros studijas konkursinį balą sudaro Jūsų bakalauro studijų metu gauti įvertinimai iš diplomo priedėlio/priedo. Į vidurinės mokyklos valstybinių egzaminų pažymius nėra atsižvelgiama. Priėmimo taisykles galite rasti lsmuni.lt VF vietų skaičius sužinomas dažniausiai birželio mėnesį, kuomet yra paskiriamas finansavimas. Minimalus balas kiekvienais metais svyruoja, nes jis priklauso nuo to kiek ir su kokiais balais yra stojantieji ir kiek VF vietų būna paskirta.
LSMU INFOS
Brigita rašė: Sveiki. Studijuoju KU psichologija, bet norėčiau perstoti į LSMU maisto mokslą. Ar galima perstoti, nors kreditu skaicius ir kryptys skiriasi?
Laba diena, Tiesiog pakeisti studijų programą nepavyks dėl krypčių skirtumo. Jums reikia stoti bendrojo priėmimo metu per LAMA BPO pagal priėmimo taisykles.
Sin
Laba diena, ko būtent reikalaujama punkte stojant i magistrantūrą - "Z-Mokslinės veiklos virtinimas"?
laba diena
Laba diena, jeigu bakalauro laipsnis yra su 210kreditų, ar galima stoti į antros pakopos studijų programas?
laba diena
laba diena rašė: Laba diena, jeigu bakalauro laipsnis yra su 210kreditų, ar galima stoti į antros pakopos studijų programas?
p.s. visuomenės sveikatos bakalauro laispnis
anon
Laba diena, jeigu aš dabar studijuoju KTU programų sistemose VF ir noriu perstoti į LSMU mediciną VF ar man būtinai reikia nutraukti studijas pasibaugus pirmam studijų semestrui KTU?
Ieva Venske
Sveiki, Vidurine baigiau 2008,tuomet nebuvo privaloma matematika. Laikiau lietuviu, chemija, biologija valstybinius. Papildomai turiu C1 vokieciu kalbos egzamina. LSMU baigiau higiena, turiu 5 metu darbo patirti. Pagal balo skaiciuokle mano balas 7.88, ar to uztektu stojant i vnf odontologija? Ar visgi reiktu papildomai patematikos?
Makaka
Sveiki, turiu kineziterapeutės ir masažuotojos specialybes. Norėčiau dirbti bendrosios praktikos slaugytoja, yra kokie kursai ar reik mokytis iš naujo?
Giedre
laba diena, jei esu baigusi bakalaurą ,,Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata'' su 180kr, ar galima stoti į magistrą, ar galima tik su 240 kreditų? Ačiū
Paulius
Sveiki noriu paklausti kokie šansai yra įstoti be pirminio dalyko tiek stojant į nemokamą vieta, tiek stojant į mokama vieta?
Saulė
Sveiki, ar baigus nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT) yra teikiamos dar kokios lengvatos be papildomo 0,5 balo? Galbūt pirmumo teisė stojant į vf ir panašiai? Ačiū už atsakymą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]