Klauskite visko apie LSMU


Okta
Sveiki, kuo LSMU medicinos studijų programa pranašesnė už VU ?
LSMU INFOS
Okta rašė: Sveiki, kuo LSMU medicinos studijų programa pranašesnė už VU ?
Laba diena, Tiek VU, tiek LSMU paruošia kvalifikuotus specialistus. O kurio universiteto studijų organizavimo metodika (LSMU medicinos studijos vyksta ciklais bei yra taikomas "Problkeminis mokymas") yra priimtinesnė Jums - reikia apsispręsti pačiai/am.
Alanas
Sveiki. Koks minimalus (vnf) balas į mediciną 2016? 2015?
LSMU INFOS
Alanas rašė: Sveiki. Koks minimalus (vnf) balas į mediciną 2016? 2015?
Laba diena, 2016 metais buvo 6,14. Kitų specialybių balus galite rasti: http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priimtuju-2016-m-konkursiniai-balai/
000
Ar baigus maisto mokslo studijas galima dirbti kartu su dietologu?
Martynas
Sveiki, ar su 7,8 yra sansu istoti i vnf medicina?
LSMU INFOS
000 rašė: Ar baigus maisto mokslo studijas galima dirbti kartu su dietologu?
Laba diena, Priklausomai nuo jūsų pareigų. Dietologu jūs dirbti negalėsite.
LSMU INFOS
Martynas rašė: Sveiki, ar su 7,8 yra sansu istoti i vnf medicina?
Laba diena, 2016 metais paskutiniojo priimto į medicinos vnf studijas buvo 6,14. Kiekvienais metais šie balai priklauso nuo stojančiųjų rezultatų ir keičiasi.
Ana
Laba diena. Kokie 2016 m.buvo minimalūs konkursiniai balai stojant į VF odontologijos dtudijos?
Loreta
Sveiki, ar verta pretenduoti į veterinarijoa vnf vietą su 5.56 balu? Ar įmanoma įstoti?
LSMU INFOS
Loreta rašė: [/b]Sveiki, ar verta pretenduoti į veterinarijoa vnf vietą su 5.56 balu? Ar įmanoma įstoti?[/c][c][b]Ana rašė: Laba diena. Kokie 2016 m.buvo minimalūs konkursiniai balai stojant į VF odontologijos dtudijos?
Laba diena, Konkursinius balus stojusiųjų 2016 metais galite rasti: http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priimtuju-2016-m-konkursiniai-balai/ Kiekvienais metais jie šiek tiek skiriasi.
Apeiron
Sveiki, LSMU tinklalapyje (nuoroda: http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/10800/medicina.pdf) nurodytas medicinos studijų programos valstybinis kodas yra 601A30002. LAMA BPO nurodytas medicinos valstybinis kodas 6011GX001. Tai ar klaidinga informacija, ar čia kažkokios atskiros programos?
...
Sveiki, ar ir šiais metais nebus vf vietų į kineziterapiją? Mano konkursinis balas - 8,22. Ir ar antro stojimo etapo metu dar gali būt likę vietų į kineziterapiją (vnf)?
LSMU INFOS
Apeiron rašė: Sveiki, LSMU tinklalapyje (nuoroda: http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/10800/medicina.pdf) nurodytas medicinos studijų programos valstybinis kodas yra 601A30002. LAMA BPO nurodytas medicinos valstybinis kodas 6011GX001. Tai ar klaidinga informacija, ar čia kažkokios atskiros programos?
Laba diena, Tiesiog pasikeitus kodui nepakeistas dokumentas. "Medicina" LSMU yra tik 1 programa.
LSMU INFOS
... rašė: Sveiki, ar ir šiais metais nebus vf vietų į kineziterapiją? Mano konkursinis balas - 8,22. Ir ar antro stojimo etapo metu dar gali būt likę vietų į kineziterapiją (vnf)?
Laba diena, Universitetas nenustato kiek bus vf vietų. Ar bus vietų per antrą etapą dar pasakyti negalime. Ši informacija bus žinoma tik po pirmojo etapo sutarčių pasirašymo, kai žinosime kiek studentų pasirašė sutartis.
123
Sveiki. Pagal kokius kriterijus medicinos studentai skirstomi į grupes?
LSMU INFOS
123 rašė: Sveiki. Pagal kokius kriterijus medicinos studentai skirstomi į grupes?
Laba diena, Juos suskirsto LSMUSIS programa.
Sigita
Sveiki, II etape gautas pakvietimas studijuoti Sveikatos informatiką LSMU. Tai jungtinė studijų programa su KTU. Ar sutartis pasirašoma tik su LSMU? Tai studentas tik LSMU? Ar yra skirtumas tarp LSMU ir KTU studento šioje studijų programoje? Ar tikrai bus išduodami du atskiri diplomai KTU ir LSMU? Dėkoju
LSMU INFOS
Sigita rašė: Sveiki, II etape gautas pakvietimas studijuoti Sveikatos informatiką LSMU. Tai jungtinė studijų programa su KTU. Ar sutartis pasirašoma tik su LSMU? Tai studentas tik LSMU? Ar yra skirtumas tarp LSMU ir KTU studento šioje studijų programoje? Ar tikrai bus išduodami du atskiri diplomai KTU ir LSMU? Dėkoju
Laba diena, Trišalę studijų sutartį pasirašo tame universitete į kurį buvo pakviestas (pasirašo studentas, KTU ir LSMU). Jeigu pakviestas ĮLSMU studentų sąrašuose ir registre jis yra skaitomas kaip LSMU studentas ir jį administruoja LSMU. Diplomas išduodamas tik vienas nurodant kad baigta jungtinė studijų programa su abiejų universitetų logotipais.
Simas
Sveiki, šiuo metu esu 12okas ir nesu tikras dėl chemijos egzamino. Nagrinėdamas schemą matau, kad stojant į mediciną gali pasirinkti iš 2 dalykų: chemijos ir matematikos (met. įvertinimas arba valstybinis egzaminas). Jei neturiu chemijos A lygio (turiu B) ir laikysiu matematikos egzaminą, įstoti šansai nesumenks, ir ar iš viso bus įmanomą įstoti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]