Klauskite visko apie LSMU


Ruta
Kiek šiais metais buvo priimta VF valstybės finansuojamų medicinos studentų?
Aura
Sveiki, koks stojamasis balas turėtų būti, jei norėčiau įstoti į odontologiją, valstybės finansuojamą vietą?
Rūta
Laba diena, prieš keletą metų dalyvavau trečiame priėmimo etape, kur pasiekiau interviu etapą, ten visi buvome surinkti ir manęs niekas nepakvietė, paskui teko matyti, kad paskutinis priimtas tais metais 2014-2015 žmogus turėjo žemesnį balą negu mano. Norėjau paklausti, kaip vertinama trečiame etape, nuo ko priklauso ar būsi pakviestas?
Austeja
Sveiki, esu šiuo metu dešimtoje klasėje labai norėčiau studijuoti jūsų universitete gal būtų galima sužinoti kokius dalykus reikėtų rinktis kad papulti į LSMU medicina ir kokius egzaminus laikyti 12klasėje norint įstoti į valstybės nefinansuojama vieta?
Kara000
Laba diena, ką reikėtų daryti baigus Kauno kolegijoj odontologijos studijas, bet norint dirbti ortodonte?
Agata
Sveiki. AR baigiant 10 klase galeciau studijuoti medicina ir po 3 metu istoti i medicinos uniiversiteta pvz studijoti psichologija,psichoterapia,ar buti biologijos destitoju universitete,ar buti seimos gydytoja ar stomatologu?
Aura
Sveiki, jei pasibaigsiu išlyginamasias slaugos studijas VU, ar yra galimybė įstoti į LSMU, slaugos magistrą (anglų k.)? Nes kiek žinau, LSMU neteikia išlyginamųjų slaugos studijų?
LSMU INFOS
Ruta rašė: Kiek šiais metais buvo priimta VF valstybės finansuojamų medicinos studentų?
Laba diena, Dėl tikslių skaičių keipkitės į LSMU priėmimo komisiją.
LSMU INFOS
Aura rašė: Sveiki, koks stojamasis balas turėtų būti, jei norėčiau įstoti į odontologiją, valstybės finansuojamą vietą?
Laba diena, Informaciją apie 2019m. stojimą galite rasti čia: https://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/2019-m-priemimas/ Stojamasis balas kiekvienas metais šiek tiek kinta, todėl negalime atsakyti su kokiu mažiausiu balu įstos į VF vietą.
LSMU INFOS
Rūta rašė: Laba diena, prieš keletą metų dalyvavau trečiame priėmimo etape, kur pasiekiau interviu etapą, ten visi buvome surinkti ir manęs niekas nepakvietė, paskui teko matyti, kad paskutinis priimtas tais metais 2014-2015 žmogus turėjo žemesnį balą negu mano. Norėjau paklausti, kaip vertinama trečiame etape, nuo ko priklauso ar būsi pakviestas?
Laba diena, Kiekvienas metais yra tvirtinamos priėmimo taisyklės, jose būna nurodyta konkursinio balo sudarymo formulė, ji kiekvienais metais gali skirtis. Jei manėte, kad galėjo įvykti klaida, reikėjo tuo metu rašyti apeliaciją. Dabar nežinant jokių aplinkybių negalime komentuoti situacijos.
LSMU INFOS
Austeja rašė: Sveiki, esu šiuo metu dešimtoje klasėje labai norėčiau studijuoti jūsų universitete gal būtų galima sužinoti kokius dalykus reikėtų rinktis kad papulti į LSMU medicina ir kokius egzaminus laikyti 12klasėje norint įstoti į valstybės nefinansuojama vieta?
Laba diena, Konkursinius dalykus galite rasti čia: https://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/2020-metu-konkursiniai-mokomieji-dalykai/ Šiuo metu reikalavimų pateikti negalime, nes priėmimo taisyklės tvirtinamos kiekvienais metais ir bendrojo priėmimo sąlgos gali dar pasikeisti.
LSMU INFOS
Kara000 rašė: Laba diena, ką reikėtų daryti baigus Kauno kolegijoj odontologijos studijas, bet norint dirbti ortodonte?
Laba diena, Reikia baigti Odontologijos studijų programą (5 m.), tuomet įstoti ir baigti Ortodontijos rezidentūros studijas (3 m.).
LSMU INFOS
Agata rašė: Sveiki. AR baigiant 10 klase galeciau studijuoti medicina ir po 3 metu istoti i medicinos uniiversiteta pvz studijoti psichologija,psichoterapia,ar buti biologijos destitoju universitete,ar buti seimos gydytoja ar stomatologu?
Laba diena, Norint bandyti įstoti į Universitetą reikia turėti vidurinį išsilavinimą ir atitikti bendrojo priėmimo reikalavimus (LAMA BPO ir Universiteto priėmimo taisykles). Jūsų išvardintoms specialybėms gali reikėti baigti ne tik studijų programą, bet ir įgyti atitinkamas kvalifikacijas ir/ar mokslinius laipsnius.
LSMU INFOS
Aura rašė: Sveiki, jei pasibaigsiu išlyginamasias slaugos studijas VU, ar yra galimybė įstoti į LSMU, slaugos magistrą (anglų k.)? Nes kiek žinau, LSMU neteikia išlyginamųjų slaugos studijų?
Laba diena, Šiuo klausimu tiesiogiai kreipkitės į Slaugos dekanatą arba į LSMU priėmimo komisiją, nes norint atsakyti į šį klausimą gali reikėti lyginti papildomų studijų dalykus, kreditus ir t.t.
Aurelija.donatas
Sveiki, jei aš prieš tai esu baigusi vf studijas kitoje įstaigoje ir dabar studijuoju LSMU valstybės nekompensuojamoje vietoje, ar už gerą mokymąsį galiu būti perkelta į vf vietą?
LSMU INFOS
Aurelija.donatas rašė: Sveiki, jei aš prieš tai esu baigusi vf studijas kitoje įstaigoje ir dabar studijuoju LSMU valstybės nekompensuojamoje vietoje, ar už gerą mokymąsį galiu būti perkelta į vf vietą?
Laba diena, Jei, jau išnaudojote VF krepšelį į kitą pretenduoti negalite.
Sofija
Sveiki, šiuo metu baiginėju slaugos studijas kolegijoje ir baigusi gausiu profesinio bakalauro diplomą, bet norėčiau jas išsilyginti ir turėti bakalauro diplomą. tad noriu paklausti ar 2020m. LSMU organizuos papildomas slaugos krypties studijas? Ačiū.
Marija
Laba diena, arviru duru diena odontologijos studente pasakojo, jog yra galimybe pasididinti stojamovo egzamino bala savanorystes ir kitais budais. Kur galima butu apie tai detaliau suzinoti? Aciu.
LSMU INFOS
Sofija rašė: Sveiki, šiuo metu baiginėju slaugos studijas kolegijoje ir baigusi gausiu profesinio bakalauro diplomą, bet norėčiau jas išsilyginti ir turėti bakalauro diplomą. tad noriu paklausti ar 2020m. LSMU organizuos papildomas slaugos krypties studijas? Ačiū.
Laba diena, Po tiesiog papildomų studijų diplomas nesuteikiamas. Jūs galėsite stoti į Slaugos studijų programą neakivaizdiniu būdu, jums bus įskaityta dalis priš tai studijuotų dalykų. Visą informaciją apie studijų programą, jos trukmę ir t.t. galite rasti lsmuni.lt priėmimo taisyklėse.
LSMU INFOS
Marija rašė: Laba diena, arviru duru diena odontologijos studente pasakojo, jog yra galimybe pasididinti stojamovo egzamino bala savanorystes ir kitais budais. Kur galima butu apie tai detaliau suzinoti? Aciu.
Laba diena, Informaciją apie savanorystę galite rasti čia: https://jrd.lt/savanoryste/jst-2

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]