Klauskite visko apie VU

VUpriemimas
Greta rašė: Sveiki, Ar stojant į medicinos studijų programą, patirtis toje srityje, kaip savanorystė ir panašiai, prideda šį tą ar neturi reikšmės? Ar yra apsvarstoma stojančiojo motyvacija? Ko tikėtis stojančiąjam, su gana neaukštu konkursiniu balu, tačiau stojančiam į VNF? Dėkui
Sveiki, už įvairius akademinius, kultūrinius sportinius pasiekimus bei savanorystę gali būti pridedami papildomi balai. Daugiau informacijos apie papildomus balus rasite čia: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studijos#papildomi-balai Motyvacinio įvertinimo pretenduojant į šią programą nėra. :)
VUpriemimas
Studentas rašė: Laba diena. Turint VU genetikos bakalaurą ar galima studijuoti medicinos genetikos magistrantūrą. Gavus sveikatos mokslų magistrą, ar galima stoti į genetikos rezidentūrą , kad gauti gydytojo genetiko licenziją.
Laba diena, taip. Įgijus universitetinį Genetikos bakalauro išsilavinimą galima pretenduoti į Genetikos programos magistrą. Daugiau informacijos apie rezidentūros galimybes bei suteikiamas kvalifikacijas galima sužinoti susisiekus šiuo el. paštu rezidentura@mf.vu.lt
VUpriemimas
Karsim rašė: Laba diena, Esu įstojusi į magistro studijų programą Lietuvos sporto universitete (nuolatinę), tačiau norėčiau studijuoti mediciną VU. Pirmame etape kvietimo studijuoti negavau (stojau į VNF, konkursinis balas buvo 8,3). Ar taip galėjo nutikti, nes jau esu pasirašiusi magistro sutartį LSU? Ar dar galiu tikėtis kvietimo studijuoti antrame etape? Ačiū
Laba diena, studijuojant magistro programoje galima pretenduoti ir į vientisąsias studijas valstybės nefinansuojamoje vietoje tuo pat metu, todėl pasirašyta sutartis magistro programoje tam įtakos neturėjo. :)
Ana
Sveiki, praeitais metais mečiau studijas ir šiais metais perstojau. Studijų programoje, kurią studijuosiu šiais metais, yra keli dalykai, kuriuos jau buvau išsilaikiusi praeitoje studijų programoje. Ar man reikės iš naujo mokytis šiuos dalykus, ar juos užskaitytų? Taip pat noriu paklausti dėl Bendrųjų universitetinių studijų, jei jau buvau pasirinkusi jas prieš metant ir išsilaikiusi, ar perstojant man užskaitytų tuos kreditus?
Ana
Sveiki, praeitais metais mečiau studijas ir šiais metais perstojau. Studijų programoje, kurią studijuosiu šiais metais, yra keli dalykai, kuriuos jau buvau išsilaikiusi praeitoje studijų programoje. Ar man reikės iš naujo mokytis šiuos dalykus, ar juos užskaitytų? Taip pat noriu paklausti dėl Bendrųjų universitetinių studijų, jei jau buvau pasirinkusi jas prieš metant ir išsilaikiusi, ar perstojant man užskaitytų tuos kreditus?
VUpriemimas
Ana rašė: Sveiki, praeitais metais mečiau studijas ir šiais metais perstojau. Studijų programoje, kurią studijuosiu šiais metais, yra keli dalykai, kuriuos jau buvau išsilaikiusi praeitoje studijų programoje. Ar man reikės iš naujo mokytis šiuos dalykus, ar juos užskaitytų? Taip pat noriu paklausti dėl Bendrųjų universitetinių studijų, jei jau buvau pasirinkusi jas prieš metant ir išsilaikiusi, ar perstojant man užskaitytų tuos kreditus?
Laba diena, Ana, Vilniaus universitetas suteikia galimybę išklausytus ir sutampančius dalykus, taip pat ir BUS dalykus, įskaityti. Dėl dalykų įskaitymo susisiekite su fakulteto, kuriame studijuosite, Studijų skyriumi. Taip pat prašymą įskaityti dalykus galite pateikti el. būdu sistemoje is.vu.lt, skiltyje ePRAŠYMAI.
Dilema
Labas rytas. Klaisimas - ar metus bakalauro studijas III kurse (vf) galima būtų vėl stoti į bakalauro studijas vf? Kaip suprantu, metus studijas reikėtų grąžinti išnaudotą studijų krepšelį.. Įdomu ar taip pat reikia grąžinti ir stipendiją, skirtą Erasmus studijoms. Labai lauksiu atsakymo ir dėkoju už laiką, skirtą atsakymams rašyti.
VUpriemimas
Dilema rašė: Labas rytas. Klaisimas - ar metus bakalauro studijas III kurse (vf) galima būtų vėl stoti į bakalauro studijas vf? Kaip suprantu, metus studijas reikėtų grąžinti išnaudotą studijų krepšelį.. Įdomu ar taip pat reikia grąžinti ir stipendiją, skirtą Erasmus studijoms. Labai lauksiu atsakymo ir dėkoju už laiką, skirtą atsakymams rašyti.
Laba diena, dar kartą pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą galite, jei ankstesnių studijų metu neišstudijavote daugiau nei pusės pirmos pakopos studijų kreditų valstybės finansuojamoje vietoje. Nutraukti studijas be finansinių įsipareigojimų galima neturint skolų ar akademinių skolų (t.y. neturint per perlaikymą neišlaikytų egzaminų (įskaitų)), įgyvendinus semestrui keliamus reikalavimus ir iki semestro raštu kreipiantis į akademinį padalinį dėl išbraukimo iš studentų sąrašų. Tokiu atveju nereikės grąžinti studijų krepšelio. Nutraukus studijas kitu metu reikės grąžinti vieno semestro studijų kainą. Taip pat nutraukiant studijas nereikės grąžinti gautų stipendijų, nebent jų nuostatai nurodo kitaip.
Simona
Laba diena, Ar būtų galima sužinoti konkursinį balą, paskutinio įstojusio į medicinos biologijos studijų programą, vf vietą?
Tomas
Laba diena, pavasarį neužsiregistravau į pasirenkamąjį dalyką, ar dar galiu užsiregistruoti ir kur kreiptis? Ačiū.
VUpriemimas
Tomas rašė: Laba diena, pavasarį neužsiregistravau į pasirenkamąjį dalyką, ar dar galiu užsiregistruoti ir kur kreiptis? Ačiū.
Laba diena, Tomai, papildoma registracija į bendrųjų universitetinių studijų (BUS), pasirenkamuosius (PD), laisvuosius (LD) dalykus 2022–2023 studijų metų rudens (einamajam) semestrui vyks 2022 m. rugsėjo 2 d., 19.00 val. – 2022 m. rugsėjo 16 d., 23.59 val. Užsiregistruoti į norimą pasirenkamąjį dalyką galite is.vu.lt
VUpriemimas
Simona rašė: Laba diena, Ar būtų galima sužinoti konkursinį balą, paskutinio įstojusio į medicinos biologijos studijų programą, vf vietą?
Laba diena, konkursiniai balai bus paskelbti pasibaigus visiems stojimo etapams. :)
Problema
Sveiki, norėčiau, kad man lsp užsakymą apmokėtų kitas žmogus. Ar tai įmanoma? Jei įmanoma, tai kaip?
VUpriemimas
Problema rašė: Sveiki, norėčiau, kad man lsp užsakymą apmokėtų kitas žmogus. Ar tai įmanoma? Jei įmanoma, tai kaip?
Laba diena, taip, tai įmanoma. Apmokėti galima naudojantis el. bankininkyste.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]