Klauskite visko apie VU


VUpriemimas
vaboliss rašė: Laba diena, Ar aš teisingai girdėjau kad norint įstoti į vf programų sistemos studijų programą reikia 8,2 konkursinio balo ir ar gali šis konkursinis balas krist kardinaliai ?
Toks minimalus praeinamasis balas į VF vietą po I etapo buvo pernai, tačiau primename, jog vyksta priėmimas į VF vietas į II etape. Ir taip, balas kasmet kinta. Taip pat galbūt Jums aktualu būtų ir tai, kad tokią pačią programą „Programų sistemos" vykdome ir Kaune, Kauno fakultete, kur pernai praeinamasis balas ir studentų grupės buvo mažesnės. Ten praeinamasis minimalus balas į VF vietą po I etapo siekė 6,2
VUpriemimas
Šešėlė rašė: Sveiki :) gal kartais atsirastu žmogutis kuris papasakotu apie teisinės psichologijos krypti (magistras). Papasakotu iš studento pusės apie dalykus, medžiagą, programą. Iš anksto AČIŪ :).
Kviečiame šia galimybe naudotis čia: http://www.vu.lt/kviecia/klausk/klausk-studento
Janina
Laba diena, man iškilo klausimas dėl gretutinių studijų... Pildant LAMA BPO prašymus (noriu studijuoti lietuvių filologiją) reikia kažur paminėti/pažymėti, jog ketinu studijuoti ir gretutines pedagogikos studijas? Ir kaip dėl motyvacinio pokalbio (kas liečia pedagogiką)? Ačiū už atsakymą:)
VUpriemimas
Janina rašė: Laba diena, man iškilo klausimas dėl gretutinių studijų... Pildant LAMA BPO prašymus (noriu studijuoti lietuvių filologiją) reikia kažur paminėti/pažymėti, jog ketinu studijuoti ir gretutines pedagogikos studijas? Ir kaip dėl motyvacinio pokalbio (kas liečia pedagogiką)? Ačiū už atsakymą:)
LAMABPO to pažymėti niekur ir nereikia, gretutines studijas galėsite pasirinkti jau įstojus. Registracija į jas vyksta per VU informacinę sistemą. Motyvacinis pokalbis reikalingas stojantiesiems į profesines mokyklos pedagogikos studijas (ne gretutines), kuomet aplikuojama jau baigus I pakopos studijas. :)
Aurimas
Sveiki,koks mažiausias balas buvo įstojusio i VF vietą į vientisąsias teisės studijas 2016m.
VUpriemimas
Aurimas rašė: Sveiki,koks mažiausias balas buvo įstojusio i VF vietą į vientisąsias teisės studijas 2016m.
Po I priėmimo etapo į VF vietą mažiausias konkursinis balas siekė 6,28
Ernestas
Laba diena, ar galėčiau studijuoti kartografiją magistrantoje, baigęs geodezijos bakalauro studjęs?
Ernestas
Laba diena, ar galėčiau studijuoti kartografiją magistrantūroje, baigęs geodezijos bakalauro studijas?
Agnė
Sveiki, turiu du klausimus: 1. Ar VU visi norintys(įstoję) aprūpinami bendrabučiu? 2. Esu baigusi konditeriją profesinėje mokykloje tai, ar stojant į rusų filologiją nereiks mokėti už studijas?
VUpriemimas
Ernestas rašė: Laba diena, ar galėčiau studijuoti kartografiją magistrantoje, baigęs geodezijos bakalauro studjęs?
Į programą priimami gamtinės geografijos, geologijos, miškininkystės, aplinkotyros, matematikos, informatikos, ekologijos, matavimų inžinerijos, aplinkos inžinerijos, informacijos sistemų, informatikos inžinerijos, visuomeninės geografijos, archeologijos bei dalyko pedagogikos bakalauro programų absolventai. Detaliau galite pasikonsultuoti parašius mums konsultavimas@cr.vu.lt arba telefonu (8 5) 219 3144
VUpriemimas
Agnė rašė: Sveiki, turiu du klausimus: 1. Ar VU visi norintys(įstoję) aprūpinami bendrabučiu? 2. Esu baigusi konditeriją profesinėje mokykloje tai, ar stojant į rusų filologiją nereiks mokėti už studijas?
Sveiki, Agne, 1. Iš esmės taip, 99 proc. aplikantų vietą bendrabutyje gauna. Prioritetas teikiamas ne Vilniuje gyvenantiems stojantiesiems. 2. Pagal LR mokslo ir studijų įstatymo 72 straipsnį, į valstybės finansuojamas (VF) vietas pretenduoti neturi teisės: Asmenys, pakartotinai studijuojantys pagal tos pačios arba žemesnės pakopos studijų programą, jeigu daugiau kaip pusę tos studijų programos kreditų įgijo valstybės biudžeto lėšomis; Asmenys, vienu metu studijuojantys pagal dvi ar daugiau tos pačios pakopos laipsnį suteikiančias studijų programas arba pagal laipsnio nesuteikiančias studijų programas, jeigu jų studijos pagal bent vieną iš šių studijų programų finansuojamos valstybės biudžeto lėšomis (jie moka už antrąją ir kitas studijų programas); Užsieniečiai, išskyrus šio įstatymo 73 straipsnio 2 dalyje nurodytus asmenis, taip pat Europos Sąjungos valstybių narių ir kitų Europos ekonominės erdvės valstybių piliečius, jeigu Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys ar kiti teisės aktai nenustato kitaip. Taigi į VF vietą pretenduoti galite, jeigu įgijote pusę arba mažiau studijų programos kreditų valstybės biudžeto lėšomis ankstesnių studijų metu.
roulettee
Laba diena, norėčiau paklausti kokie konkursiniai balai (vf) buvo magistrantūros šiose programose 2016 metais: neurobiologija, biofizika, aplinkos ir cheminė fizika.
aaaa
Su kokiais minimaliais balais 2015-2016metais buvo įstatota į vf istoriją, kūrybos komunikaciją ir archeologiją?
studentė999
Laba diena, norėčiau paklausti, ar reikia sveikatos pažymos stojant į VU? Kokie buvo minimalūs balai 2016 metais stojant į šias studijų programų VF vietas: *Informacinės technologijos; *Informatika. Ačiū!
Morta
laba diena, stojant į žurnalistiką reikia informacinių technologijų metinio pažymio. 11-12kl. nesu pasiėmusi šio dalyko. Norėjau paklausti, ar yra galimybė panaudoti 10kl. metinį pažymį ar būtinai reikia 11-12kl metinio pažymio? Ačiū iš anksto už atsakymą.
VUpriemimas
aaaa rašė: Su kokiais minimaliais balais 2015-2016metais buvo įstatota į vf istoriją, kūrybos komunikaciją ir archeologiją?
Po I etapo pernai mažiausias balas istorijos studijų programoje siekė 5,46, kūrybos komunikacijoje 5,88, o archeologijoje 5,62.
VUpriemimas
studentė999 rašė: Laba diena, norėčiau paklausti, ar reikia sveikatos pažymos stojant į VU? Kokie buvo minimalūs balai 2016 metais stojant į šias studijų programų VF vietas: *Informacinės technologijos; *Informatika. Ačiū!
Sveikatos pažymos nereikia. Į informacines technologijas mažiausias balas po I etapo buvo 5,5, o informatikoje 5,79.
VUpriemimas
Morta rašė: laba diena, stojant į žurnalistiką reikia informacinių technologijų metinio pažymio. 11-12kl. nesu pasiėmusi šio dalyko. Norėjau paklausti, ar yra galimybė panaudoti 10kl. metinį pažymį ar būtinai reikia 11-12kl metinio pažymio? Ačiū iš anksto už atsakymą.
Sveiki, Morta, Skaičiuojant konkursinį balą imamas paskutiniųjų metų pažymys. Jeigu neturite šio dalyko, vis vien galite dalyvauti konkurse, tačiau formulėje šio dalyko pažymys būtų skaičiuojamas kaip 0.
VUpriemimas
roulettee rašė: Laba diena, norėčiau paklausti kokie konkursiniai balai (vf) buvo magistrantūros šiose programose 2016 metais: neurobiologija, biofizika, aplinkos ir cheminė fizika.
Dėl priėmimo į II pakopos studijas kviečiame kreiptis parašius mums konsultavimas@cr.vu.lt arba telefonu (8 5) 219 3144
Ugnius
Planuoju studijuoti rusų filologiją. LAMAbpo sistemoje yra skiltis ( "Papildoma informacija"), kurioje reikia pasirinkti užsienio kalbą, kurią studijuosiu būsimų studijų metu taigi ar galiu pasirinti rusų kalbą ar reikia rinktis kitą (anglų,vokiečių).

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]