Klauskite visko apie VU


VUpriemimas
interes rašė: Laba diena, Noriu stoti į antrą bakalaurą ir mąstau apie politikos mokslus TSPMI. Tačiau esu dirbanti, tad kyla klausimas, ar TSPMI yra organizuojamas individualus studijų planas?
Sveiki, Taip, studijuojant politikos mokslus galima susidaryti individualų studijų planą.
VUpriemimas
Lukas rašė: Mano konkirsinis balas tai maždaug 3 arba 3,2, ar aš turiu šansa įstot į vnf vietą rusų filologijoje?
Sveiki, Lukai, Siūlytume bandyti, kadangi minimalus galimas balas stojant į VU yra 3.
VUpriemimas
Gintarė rašė: Laba diena, noriu pasiteirauti ar yra galimybė įstoti į dermatologijos studijas, su anglų,lietuvių,biologijos egzaminai, be matenatikos jei baigiau vidurinę mokyklą praeitais metais? Gal galima įstoti vietoj matematikos su chemijos egzaminu? Ir ar stojant į vnf vietą galima bandyti patekti su anglų, lietuvių,biologija ir jei išsilaikau chemijos egzaminais? :) Ačiū.
Sveiki, Gintare, Su VU siūlomomis studijų programomis ir jų reikalavimais galite susipažinti čia: http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/studiju-programos/1-pakopos-studiju-programos
VUpriemimas
Agnė rašė: Laba diena, noriu paklausti, ar stojant į rusų kalbos filologiją reikia būti išlaikius valstybinį rusų kalbos egzaminą ir koks minimalus balas buvo stojant į šios specialybės VF vietą 2016 metais? Ar pradedančiųjų grupė reiškia, kad bus mokoma nuo nulio ir ar kiekvienais metais surenkama tokia grupė? Jeigu rusų mokiausi, bet nelaikiau egzamino ar patekčiau į pažengusiųjų grupę?
Sveiki, Agne, Reikalingas užsienio k. egzaminas, tačiau nebūtinai rusų k. Minimalus balas po I etapo į VF vietą buvo 5,92. Galimybė mokytis „nuo nulio" taip pat yra. Norint susipažinti detaliau kviečiame parašyti mums el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt arba paskambinti telefonu (8 5) 2193144.
Sandra
Laba diena, 2012 metais baigiau mokyklą ir įstojau į kolegiją ir baigiau studijas. Šiais metais planuoju stoti į farmaciją. Kur preiptis dėl stojimo? Ar yra išankstinis stojimas?
Karolina
Sveiki, koks minimalus balas butu stojant i kriminologijos studijas vf?
Aurimas
Kur galima pasiskaityti plačiau,kas destoma ,,Aukštosios matematikos pagrindai socialiniams mokslams" PVZ.Kriminologijoje?
Paulius
Sveiki, jeigu norėčiau savo ateitį sieti su literatūra, kurią geriau studijų programą rinktis: lietuvių kalbos filologiją, žurnalistiką ar kitą?
VUpriemimas
Sandra rašė: Laba diena, 2012 metais baigiau mokyklą ir įstojau į kolegiją ir baigiau studijas. Šiais metais planuoju stoti į farmaciją. Kur preiptis dėl stojimo? Ar yra išankstinis stojimas?
Sveiki, Sandra, Stojant į I pakopos studijas prašymai registruojami LAMABPO sistemoje internetu. Daugiau informacijos apie reikalavimus galite rasti čia: http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/studiju-programos/1-pakopos-studiju-programos/item/619#2017-m-priėmimo-sąlygos
VUpriemimas
Karolina rašė: Sveiki, koks minimalus balas butu stojant i kriminologijos studijas vf?
Sveiki, Karolina, Kriminologijos studijos yra nauja mūsų programa, tad konkursinio balo su praėjusiais metais palyginti, deja, neturime galimybės. Vis dėlto stojant į VU taikoma minimali 3 balų stojimo kartelė.
VUpriemimas
Paulius rašė: Sveiki, jeigu norėčiau savo ateitį sieti su literatūra, kurią geriau studijų programą rinktis: lietuvių kalbos filologiją, žurnalistiką ar kitą?
Jei siejate savo ateitį su literatūra, galbūt labiau linktumėte prie filologijos studijų programų. Vis dėlto rekomenduojame pasidomėti detaliau studijų programų aprašais ir išsirinkti tai, kur jaustumėtės geriausiai. http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/studiju-programos/1-pakopos-studiju-programos
VUpriemimas
Aurimas rašė: Kur galima pasiskaityti plačiau,kas destoma ,,Aukštosios matematikos pagrindai socialiniams mokslams" PVZ.Kriminologijoje?
Dėl konkrečios dalyko sandaros siūlome pasikonsultuoti su VU Filosofijos fakulteto studijų skyriaus darbuotojais, jų kontaktus galite rasti čia: http://www.fsf.vu.lt/struktura/studiju-skyrius
Šešėlė
Sveiki :) gal kartais atsirastu žmogutis kuris papasakotu apie teisinės psichologijos krypti (magistras). Papasakotu iš studento pusės apie dalykus, medžiagą, programą. Iš anksto AČIŪ :).
Ernestas
Laba diena, man gerai sekasi geografija ir norėčiau savo žinias realizuoti kartografijos srityje. Gal papasakotumėte apie realias šios specialybės perspektyvas Lietuvoje? Ačiū
Emilija
Kokios darbo galimybės, perspektyvos baigus biochemiją?
Inesa
Laba diena, koks buvo pernai minimalus konkursinis balas ,,Energetikos fizika'' į vf?
vaboliss
Laba diena, Ar aš teisingai girdėjau kad norint įstoti į vf programų sistemos studijų programą reikia 8,2 konkursinio balo ir ar gali šis konkursinis balas krist kardinaliai ?
VUpriemimas
Ernestas rašė: Laba diena, man gerai sekasi geografija ir norėčiau savo žinias realizuoti kartografijos srityje. Gal papasakotumėte apie realias šios specialybės perspektyvas Lietuvoje? Ačiū
Kartografijos pagrindinės kryptys - įvairių reiškinių erdvinė analizė ir mokslinis vizualizavimas pasitelkiant geografinės informacijos sistemų programų paketus. Šias žinias turintys specialistai ypač reikalingi, o dirbti galima GIS centre, Lietuvos kariuomenėje, Kultūros paveldo departamente prie Kultūros ministerijos, su geografinėmis informacinėmis sistemomis dirbančiose privačiose įmonėse, Nacionalinėje žemės tarnyboje ir kitur.
VUpriemimas
Emilija rašė: Kokios darbo galimybės, perspektyvos baigus biochemiją?
Tai vienos konkurencingiausių ir perspektyviausių studijų pasaulyje. Tyrinėdama cheminius procesus gyvuose organizmuose, biochemija padeda kurti biotechnologijas ir spręsti aktualias biologijos ir medicinos problemas. Mūsų absolventai dirba tokiose įmonėse kaip ThermoFisher Scientific Baltics, Sicor Biotech, Nacionaliniame vėžio institute, VU Biotechnologijos ir Biochemijos institutuose, kur kuriami pažangiausi vaistai, gydymo metodai, dirbama su sudėtingiausiomis šios srities technologijomis moderniausiose laboratorijose visame regione.
VUpriemimas
Inesa rašė: Laba diena, koks buvo pernai minimalus konkursinis balas ,,Energetikos fizika'' į vf?
Mažiausias balas į VF vietą šioje programoje pernai po I etapo siekė 5,72. Vis dėlto primename, kad konkursiniai balai kasmet kinta priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus bei jų balų.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]