Klauskite visko apie VU


Mantas
Laba diena, koks minimalus balas į VF vietą proramų siatemose buvo 2016 metais?
Julija
Laba diena.:) Norėjau paklausti, ar jeigu įstoji į ištęstinę studijų programą gali iš karto pereiti į nuolatinę?
VUpriemimas
Karolinag rašė: Sveiki, norėčiau studijuoti rusų filologija valstybės nefinansuojamoje vietoje, tačiau turiu metini istorijos pažymi b lygiu kuris yra 9, o egzamino nelaikau. Ar turiu šansą įstoti į valstybės nefinasuojamą vietą su istoriijos b lygio pažymiu į VU rusų filologija?
Karolina, Tikrai turite, rusų filologijoje svarbiausi koeficientai taikomi lietuvių k. ir literatūros bei užsienio kalbos egzaminams. Istorijos ir kito dalyko reikia būtent pažymių. Rekomenduojame pamėginti ir laikyti matematikos egzaminą, kurį reikia tiesiog išlaikyti. Tokiu atveju galėtumėte pretenduoti ir į valstybės finansuojamą vietą.
VUpriemimas
Carrq rašė: I kokia programa galeciau pretenduoti su lietuviu,anglu,geografijos egzaminais? Nepretenduoju i vf vieta.
Sveiki, Rekomenduojame peržiūrėti mūsų siūlomų programų sąrašą tinklapyje adresu http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/studiju-programos/1-pakopos-studiju-programos
VUpriemimas
Mantas rašė: Laba diena, koks minimalus balas į VF vietą proramų siatemose buvo 2016 metais?
Laba diena, Mantai, Žemiausias balas, reikalingas įstoti į valstybės finansuojamą vietą jau pirmuoju etapu į programų sistemas ar panašias programas paprastai būna ganėtinai aukštas, kadangi stojančiųjų būna nemažai ir šis balas nuolat kinta, tad siūlytume prie to neprisirišti ir stengtis egzaminus išlaikyti išties gerais įvertinimais. Vienaip ar kitaip, atsiradus laisvų vietų į valstybės finansuojamą vietą galimybių įstoti yra ir antruoju priėmimo etapu.
VUpriemimas
Julija rašė: Laba diena.:) Norėjau paklausti, ar jeigu įstoji į ištęstinę studijų programą gali iš karto pereiti į nuolatinę?
Laba diena, Julija, Priėmimo į ištęstines studijas nevykdome, bet rekomenduojame stoti į nuolatines studijas ir susidaryti individualų studijų planą, jeigu matytumėte tam poreikį.
zie2ne
Sveiki. Ar galima įstojus į ekonomiką pirmais metais pereiti į vadybą ir verslo administravimą?
VUpriemimas
zie2ne rašė: Sveiki. Ar galima įstojus į ekonomiką pirmais metais pereiti į vadybą ir verslo administravimą?
Laba diena, Pirmosios ir antrosios pakopų, vientisųjų studijų ir rezidentūros studentai turi galimybę keisti savo studijų programą į kitą, jeigu yra iš esmės įvykdę naujos pirmosios pakopos ar antrosios pakopos studijų programos pirmojo semestro reikalavimus. Reikalavimai laikomi esmingai įvykdytais, jeigu asmens studijuotos ir ketinamos studijuoti studijų programos skirtumai sudaro ne daugiau kaip 15 kreditų. Tokie programų skirtumai akademinėmis skolomis nelaikomi, ir juos leidžiama likviduoti per vienerius metus. Daugiau apie studijų programos keitimą galite pasiskaityti čia: http://www.vu.lt/studijos/studentams/studiju-mobilumas
Inesa
Labas vakaras, koks buvo 2016 metais stojusiųjų į taikomąją fiziką minimalus konkursinis balas į vf?
Ieva
Laba diena,turiu jums klausimą ar baigus biologijos bakalauro studijas arba pirmo kurso metu yra galimybė pereiti mokytis molekulinės biologijos?Norėčiau platesnės informacijos.Labai ačiū už atsakymą! :)
VUpriemimas
Inesa rašė: Labas vakaras, koks buvo 2016 metais stojusiųjų į taikomąją fiziką minimalus konkursinis balas į vf?
Sveiki, Inesa, Minimalus balas į valstybės finansuojamą vietą po I etapo šioje programoje siekė 5,66.
VUpriemimas
Ieva rašė: Laba diena,turiu jums klausimą ar baigus biologijos bakalauro studijas arba pirmo kurso metu yra galimybė pereiti mokytis molekulinės biologijos?Norėčiau platesnės informacijos.Labai ačiū už atsakymą! :)
Sveiki, Ieva, Studentai turi galimybę keisti savo studijų programą į kitą, jeigu yra iš esmės įvykdę naujos pirmosios pakopos ar antrosios pakopos studijų programos pirmojo semestro reikalavimus. Reikalavimai laikomi esmingai įvykdytais, jeigu asmens studijuotos ir ketinamos studijuoti studijų programos skirtumai sudaro ne daugiau kaip 15 kreditų. Daugiau apie studijų programos keitimą galite pasiskaityti čia: http://www.vu.lt/studijos/studentams/studiju-mobilumas Norintys studijuoti Molekulinės biologijos magistro programoje privalo turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį vienoje iš šių studijų krypčių: molekulinės biologijos, biochemijos, biofizikos, genetikos ir molekulinės biologijos (gretutinės studijos). Į konkursinio balo sandarą įeina: molekulinė biologija, biochemija, ląstelės biologija ir genetikos pagrindai. Apie reikalavimus stojant į antrosios pakopos studijas galite daugiau informacijos rasti čia: http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/studiju-programos/2-pakopos-studiju-programos
IZI
Laba diena, lyginant UKI lingvistikos programas (anglų ir rusų/prancūzų/ispanų), kuri pritraukia daugiausiai studentų? Kurioje susirenka mažiausios grupės?
Susidomėjęs
Laba diena, Kokie yra minimalūs stojančiųjų į istoriją, į vf vietą? Preliminariais skaičiavimais mano balas būtų apie 7,64. Ar yra realių šansų? Galbūt studijuosiu LEU geografijos pedagogiką. Ar yra galimybė VU turėti istorijos gretutines studijas ir ar po jų galėčiau dirbti istorijos dalyko mokytoju?
VUpriemimas
IZI rašė: Laba diena, lyginant UKI lingvistikos programas (anglų ir rusų/prancūzų/ispanų), kuri pritraukia daugiausiai studentų? Kurioje susirenka mažiausios grupės?
Sveiki, Visos programos studentų surenka panašiai, galbūt vos mažesnės būna anglų ir rusų k. grupės.
VUpriemimas
Susidomėjęs rašė: Laba diena, Kokie yra minimalūs stojančiųjų į istoriją, į vf vietą? Preliminariais skaičiavimais mano balas būtų apie 7,64. Ar yra realių šansų? Galbūt studijuosiu LEU geografijos pedagogiką. Ar yra galimybė VU turėti istorijos gretutines studijas ir ar po jų galėčiau dirbti istorijos dalyko mokytoju?
Sveiki, Jūsų šansai visiškai realūs, pagal praėjusių metų duomenis, tokiu balu tikrai įstotumėte I etapu. Jeigu studijuotumėte LEU, gretutinių studijų galimybės VU neturėtumėte. Tokia galimybė užtikrinama tik VU studentams. Jeigu studijuotumėte istoriją VU, galėtumėte turėti gretutines pedagogikos studijas arba, jeigu norėtumėte, galėtumėte įgyti pedagogo kvalifikaciją po bakalauro baigimo.
interes
Laba diena, Noriu stoti į antrą bakalaurą ir mąstau apie politikos mokslus TSPMI. Tačiau esu dirbanti, tad kyla klausimas, ar TSPMI yra organizuojamas individualus studijų planas?
Gintarė
Laba diena, noriu pasiteirauti ar yra galimybė įstoti į dermatologijos studijas, su anglų,lietuvių,biologijos egzaminai, be matenatikos jei baigiau vidurinę mokyklą praeitais metais? Gal galima įstoti vietoj matematikos su chemijos egzaminu? Ir ar stojant į vnf vietą galima bandyti patekti su anglų, lietuvių,biologija ir jei išsilaikau chemijos egzaminais? :) Ačiū.
Lukas
Mano konkirsinis balas tai maždaug 3 arba 3,2, ar aš turiu šansa įstot į vnf vietą rusų filologijoje?
Agnė
Laba diena, noriu paklausti, ar stojant į rusų kalbos filologiją reikia būti išlaikius valstybinį rusų kalbos egzaminą ir koks minimalus balas buvo stojant į šios specialybės VF vietą 2016 metais? Ar pradedančiųjų grupė reiškia, kad bus mokoma nuo nulio ir ar kiekvienais metais surenkama tokia grupė? Jeigu rusų mokiausi, bet nelaikiau egzamino ar patekčiau į pažengusiųjų grupę?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]