Dokumentai


Viktorija
Kokius dokumentus reikia atsivežti norint pasirašyti sutartį? Ir dar ar reikia sumokėti kažkoki mokestį ir kur tai reikia padaryti
KVK
Viktorija rašė: Kokius dokumentus reikia atsivežti norint pasirašyti sutartį? Ir dar ar reikia sumokėti kažkoki mokestį ir kur tai reikia padaryti
Laba diena, visa info http://www.kvk.lt/images/Pri%C4%97mimo_taisykl%C4%97s_2016_m._papildytos.pdf
Jovita
Laba Diena, Svarstau apie galimybę studijuoti IKI MOKYKLINIO UGDYMO PEDAGOGIKĄ IR PRIEŠ MOKYKLINĮ UGDYMĄ. Ką reikėtu būti baigus? ar reikalingi kažkokie egzaminai norit stoti. Mokyklą baigiau senokai, todėl studijuoti planuoju iš savų lėšų. Ačiū.
KVK
Jovita rašė: Laba Diena, Svarstau apie galimybę studijuoti IKI MOKYKLINIO UGDYMO PEDAGOGIKĄ IR PRIEŠ MOKYKLINĮ UGDYMĄ. Ką reikėtu būti baigus? ar reikalingi kažkokie egzaminai norit stoti. Mokyklą baigiau senokai, todėl studijuoti planuoju iš savų lėšų. Ačiū.
Laba diena, nesvarbu kelintais metais baigėte mokyklą vistiek galite pretenduoti į VF vietą. Tik reikės išsilaikyti motyvacos vertinimą. jei į mokamą vietą- tai vienintelis reikalavimas atitikti minimalų konkursinį balą 1,20.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]