Kur galiu įstot


asukomisija
Laura rašė: Labas vakaras žadu laikyti lietuvių, anglų, biologijos, versloo ir vadybos egzaminus. Ką ir kur galėčiau studijuoti? Iš anksto dėkoju už atsakymą, nes man jis labia svarbus :)
Labas Laura. :) Aleksandro Stulginskio universitete gali bandyti analizuoti visas biomedicinos mokslų studijų srities programas. Pagrindinis dalykas - biologija. Plačiau apie studijų programas ir reikalingus dalykus: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604 Jei susidomėsi gali rašyti el. paštu amtanas.gircys@asu.lt arba skambink tel.: 837 752 200. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Mantas
Zadi laikyti istorija matematika lietuviu ir anglu kalba jei reiks galvoju ir apie ekonomika tad kur galiu istoti? :)
 
asukomisija
Mantas rašė: Zadi laikyti istorija matematika lietuviu ir anglu kalba jei reiks galvoju ir apie ekonomika tad kur galiu istoti? :)
Sveikas Mantai, Aleksandro Stulginskio universitete gali rinktis taikomąją ekonomiką ir verslo analizę arba žemės ūkio ekonomiką. Plačiau apie šias studijų programas: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604. :) Planuojančius 2015 m. stoti į ASU kviečiame prisijungti į FB grupę: https://www.facebook.com/groups/1461969477415832/?fref=ts Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Rokelis
Sveiki. Mane labai domina genetikos studijos. Taigi, pradėsiu nuo to, kad į genetiką stočiau (jeigu stočiau) tai būtų 2016m. ir man neduoda ramybės vienas klausimas, ar yra esmė turėti chemija A ar B lygiu? Tarkim turiu B lygyje chemiją 6, o A lygyje turėčiau 4. Ką pasiūlytumėte? Eiti A lygiu chemija, ar visgi nėra taip svarbu ir galiu eiti B lygiu? Universitetai domina visi (LSMU,VU..) P.S. dar nesu pasirinkęs lygių, tad čia tik spėjimas. Pagarbiai, Rokas
 
Giedrė
Laba diena. Į kokią specialybę iš socialinių mokslų srities galima įstoti 2015m. laikant anglu lietuviu, istorijos ir matematikos egzaminus, bet kad anglų egzaminas turėtų mažiausiai reikšmės?
 
asukomisija
Giedrė rašė: Laba diena. Į kokią specialybę iš socialinių mokslų srities galima įstoti 2015m. laikant anglu lietuviu, istorijos ir matematikos egzaminus, bet kad anglų egzaminas turėtų mažiausiai reikšmės?
Labas Giedre. :) Norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą - užsienio kalbos egzaminas yra privalomas. Su pasirinktais egzaminais iš socialinių mokslų studijų srities Aleksandro Stulginskio universitete Jums galime pasiūlyti: apskaita ir finansai, kaimo plėtros administravimas, kultūros ir turizmo vadyba, logistika ir prekyba, Taikomoji ekonomika ir verslo analizė, žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio verslo vadyba. Susipažinti su studijų programomis galima čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604 Jei kils klausimų, galite rašyti el. paštu komisija@asu.lt arba skambinti tel. 862067179. :)
 
Partnerio pranešimas
saras112
Sveiki, ar įstodamas Lietuvos Edukologijos Universitėte galėčiau dirbti biologijos mokytoju?
 
svajunesauciunaite
Sveiki, į kokias specialybes galėčiau universitetuose įstot laikant matematikos, istorijos, lietuvių, geografijos, anglų egzaminus? Ir kad anglų egzaminas turėtų mažiausiai reikšmės. Norėčiau kad parekomenduotumėt kuo perspektyvesnes specialybes :)
 
asukomisija
svajunesauciunaite rašė: Sveiki, į kokias specialybes galėčiau universitetuose įstot laikant matematikos, istorijos, lietuvių, geografijos, anglų egzaminus? Ir kad anglų egzaminas turėtų mažiausiai reikšmės. Norėčiau kad parekomenduotumėt kuo perspektyvesnes specialybes :)
Labas Svajūne. :) Aleksandro Stulginskio universitete pagal pasirinktus egzaminus labiausiai tiktų: socialinių mokslų studijų srities programos: apskaita ir finansai, kultūros ir turizmo vadyba, logistika ir prekyba, taikomoji ekonomika ir verslo analizė, žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio verslo vadyba ir kaimo plėtros administravimas. Į technologinių mokslų studijų srities (be fizikos ar chemijos egzamino sėkmingai gali pretenduoti į VF vietą). Čia gali rinktis iš šių studijų programų: agroenergetikos inžinerija, inžinerija ir teisė, transporto inžinerija, žemės ūkio inžinerija ir vadyba, žemės ūkio mechanikos inžinerija, atsinaujinančių energijos išteklių inžinerija, hidrotechninės statybos inžinerija, vandens išteklių inžinerija, žemėtvarka. :) Plačiau apie studijų programas: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604
 
Partnerio pranešimas
Helpme
Planuoju laikyti fizikos matematikos anglu lietuviu valstybinius egzaminus. Kur galiu istoti?
 
asukomisija
Helpme rašė: Planuoju laikyti fizikos matematikos anglu lietuviu valstybinius egzaminus. Kur galiu istoti?
Sveiki, Aleksandro Stulginskio universitete Jums pagal pasirinktus dalyjus labiausiai tiktų šios technologinių mokslų studijų programos: atsinaujinančių energetikos išteklių inžinerija, agroenergetikos inžinerija, hidrotechninės statybos inžinerija, inžinerija ir teisė, transporto inžinerija, vandens išteklių inžinerija, žemės ūkio inžinerija ir vadyba, žemės ūkio mechanikos inžinerija. Plačiau apie šias studijų programas čia: (P.S.: žiūrėti prie technologinių mokslų studijų programų: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604 Jei turėite klausimų, rašykite: priemimas@asu.lt arba skambinkite tel. 837 752 200. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Dovilė
jei laikau matematika, anglu ir lietuviu (jie privalomi) ir istorija su biologija, kur galeciau? aciu uz atsakyma:)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]