slauga


zemyna
Sveiki, ar imanoma istoti i slauga su dviem egzaminais? ir su metiniais? turiu lieuviu ir istorija, chemija, biologija metiniai
KVK
zemyna rašė: Sveiki, ar imanoma istoti i slauga su dviem egzaminais? ir su metiniais? turiu lieuviu ir istorija, chemija, biologija metiniai
Laba diena, iš patirties, tai būtų labai sunku, nes į šią specialybę vyksta labai didelis konkursas.
Armile123
Sveiki, ar butu galima istoti i slauga jei 11klasej nesirinkau chemijos, o biologija B lygio ir dar metinis biologijos pažymys, bet turėčiau anglu,lietuviu matematika, istorija?
KVK
Armile123 rašė: Sveiki, ar butu galima istoti i slauga jei 11klasej nesirinkau chemijos, o biologija B lygio ir dar metinis biologijos pažymys, bet turėčiau anglu,lietuviu matematika, istorija?
Laba diena, Stojant į Bendrosios praktikos slaugą reikalingi šie dalykai: 1. Biologija (egzaminas); 2. Chemija arba Matematika (metinis pažymys arba egzaminas); 3. Bet kuris kitas dalykas nesutampantis su 1 ar 2 dalyku (metinis pažymys); 4. Lietuvių k. ir literatūra (egzaminas arba metinis pažymys). Tačiau dar labai svarbu atkreipti dėmesį kokios bus numatytos stojimo sąlygos, koks bus minimalus konkursinis balas ir kt.
Juste
Laba diena , noriu stoti i slauga,zadu laikyti biologija valst., lietuviu mokykloni ,anglu valst.ir matematika valst., o chemija reikalinga B ar A lygis metinis pazimys ,o ar isvus jos nereikia?
KVK
Juste rašė: Laba diena , noriu stoti i slauga,zadu laikyti biologija valst., lietuviu mokykloni ,anglu valst.ir matematika valst., o chemija reikalinga B ar A lygis metinis pazimys ,o ar isvus jos nereikia?
Laba diena, Stojant į slaugą konkursinio balo sandara yra: 1. Biologija (0,4 svertinis koeficientas) (egzaminas) 2. Chemija arba matematika (0,2 svertinis koeficientas) (egzaminas arba metinis pažymys) 3. Bet kuris kitas mokomasis dalykas nesutampantis su pirmuoju ir antruoju dalykais (0,2 svertinis koeficientas) (metinis pažymys arba egzaminas) 4. Lietuvių kalba ir literatūra (0,2 svertinis koeficientas) (egzaminas). Pravartu turėti ir Chemijos dalyko metinį pažymį A lygiu.
Justina
Sveiki, su kokiu žemiausiu konkursiniu balu 2017metais įstojo į slaugą?
KVK
Justina rašė: Sveiki, su kokiu žemiausiu konkursiniu balu 2017metais įstojo į slaugą?
Laba diena, Mažiausias buvo 1,74. Primenu, jog šiais metais norint įstoti į Kolegiją minimalus konkursinis balas yra 2,0.
Justina
Sveiki, šiandien uzpildziau prasyma per LAMA BPO. Bet truputi man neaisku pasidare su skiltimi (papildoma informacija) užsienio kalba, kuria studijuosite busimu studiju metu : anglu,rusu,prancuzu ir vokieciu. Tai nebus taip, kad studijos vyks butent ta kalba kuria pasirinkau ? Nes tikrai nenoriu studijuoti anglu kalba :) Ar cia tiesiog bus prideta prie studiju pamokos anglu kalba ?
KVK
Justina rašė: Sveiki, šiandien uzpildziau prasyma per LAMA BPO. Bet truputi man neaisku pasidare su skiltimi (papildoma informacija) užsienio kalba, kuria studijuosite busimu studiju metu : anglu,rusu,prancuzu ir vokieciu. Tai nebus taip, kad studijos vyks butent ta kalba kuria pasirinkau ? Nes tikrai nenoriu studijuoti anglu kalba :) Ar cia tiesiog bus prideta prie studiju pamokos anglu kalba ?
Laba diena, Užsienio kalba gali būti kaip studijų dalykas, o studijuosite lietuvių kalba.
Kamile
Sveiki, kiek į slaugą priimate moksleivių studijuoti ? Ačiū už atsakymą
KVK
Kamile rašė: Sveiki, kiek į slaugą priimate moksleivių studijuoti ? Ačiū už atsakymą
Laba diena, šiais metais planuojama priimti iki 96 studentų.
dalia
Laikytas biologijos mokyklinis egzaminas.Ar galiu tiketis įstot į vf vietą, ar reikia būtinai valstybinio?Konkursinio balo vidurkis 5,93 pagal LAMA BPO prašymą.
KVK
dalia rašė: Laikytas biologijos mokyklinis egzaminas.Ar galiu tiketis įstot į vf vietą, ar reikia būtinai valstybinio?Konkursinio balo vidurkis 5,93 pagal LAMA BPO prašymą.
Į kokią programą stojate, kelintais metais baigėte mokyklą ir kokius kitus egzaminus laikėte?
dalia
Vidurinis išsilavinimas įgytas 2006 m..Stoju slauga ir akušerija.Lietuvių,istorija, anglų valstybiniai matematika ir biologija mokykliniai.
Lina
Sveiki, jei baigiau paramediko mokymo programą ir noriu stoti į bendrosios praktiko slaugą. Gal yra kažkiek mokymo užskaitoma, kad baigiau paramediko mokymus?
jonė
Sveiki, koks mažiausias balas buvo stojant į šią programą vnf vietą 2020?
KVK
Lina rašė: Sveiki, jei baigiau paramediko mokymo programą ir noriu stoti į bendrosios praktiko slaugą. Gal yra kažkiek mokymo užskaitoma, kad baigiau paramediko mokymus?
Labas Lina, dėl dalykų užskaitymo stojant geriausia susisiekti su studijų ir karjeros centru: priemimas@kvk.lt
KVK
jonė rašė: Sveiki, koks mažiausias balas buvo stojant į šią programą vnf vietą 2020?
Laba, visą informaciją rasi: https://www.kvk.lt/stojantiesiems/priemimas/
Lina
Laba diena, ar studijos vyks nuotoliniu ar kontaktiniu budu?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]