įstojimas,kineziterapija

Laurynas
Sveiki ,vidurinį išsilavinimą įgijau 2012 metais, esu išlaikes be lietuvių kalbos ,istorijos ir anglų valstybinius egzaminus ,mane domina kineziterapijos studijos ,dėja nelaikiau biologijos egzamino ir mano balas tik 1,58 , ar su tokiu balu yra realių šansų įstoti ?
KVK
Laurynas rašė: Sveiki ,vidurinį išsilavinimą įgijau 2012 metais, esu išlaikes be lietuvių kalbos ,istorijos ir anglų valstybinius egzaminus ,mane domina kineziterapijos studijos ,dėja nelaikiau biologijos egzamino ir mano balas tik 1,58 , ar su tokiu balu yra realių šansų įstoti ?
Laba diena, labai sunku prognozuoti, bet praeitais metais žemiausias balas buvo 2,56.
Egis
Sveiki.Vidurinį išsilavinima įgijau 2015m.Laikiau lietuvių k.,anglų ir biologijos egzaminus.Norejau suzinot ar imanoma istot nelaikius matematikos egzamina i kineziterapija
KVK
Egis rašė: Sveiki.Vidurinį išsilavinima įgijau 2015m.Laikiau lietuvių k.,anglų ir biologijos egzaminus.Norejau suzinot ar imanoma istot nelaikius matematikos egzamina i kineziterapija
Laba diena, taip, Jums matematikos egzaminas nėra privalomas, nes mokyklą baigėte 2015 m.
Karolina
sveiki. Tema, apie kuria noreciau pakalbeti ne tokia, kokia yra irasyta, atsiptasau, kad neina istrinti. Taigi, esu desimtoke ir svarstau ka daryti. Yra minciu eiti is po 10 i paslaugu ir verslo mokykla - higienine kosmetika. Kyla man klausimas laikyciau tris egzus: lietuviu k. bio ir anglu. tai cia faktas, kad pateksiu tik i mokama ir noriu paklausti jrigu kazkurio egzo neislaikai vis dar priimtu i mokama? planuoju kilti auksciau i kvk, i slauga. ir pabaigus slauga jau galima dirbti su veido korekcija, injekcijom ar reikia dar tobulintis? Labai laukiu atsakymo! Aciu is anksto!
KVK
Karolina rašė: sveiki. Tema, apie kuria noreciau pakalbeti ne tokia, kokia yra irasyta, atsiptasau, kad neina istrinti. Taigi, esu desimtoke ir svarstau ka daryti. Yra minciu eiti is po 10 i paslaugu ir verslo mokykla - higienine kosmetika. Kyla man klausimas laikyciau tris egzus: lietuviu k. bio ir anglu. tai cia faktas, kad pateksiu tik i mokama ir noriu paklausti jrigu kazkurio egzo neislaikai vis dar priimtu i mokama? planuoju kilti auksciau i kvk, i slauga. ir pabaigus slauga jau galima dirbti su veido korekcija, injekcijom ar reikia dar tobulintis? Labai laukiu atsakymo! Aciu is anksto!
Laba diena, norit pretenduoti į mokamą vietą, reikalavimas turėti brandos atestatą ir minimalų konkursinį balą 1,2 (šiais metais). O ar įstosite tikrai sunku pasakyti, nes į bendrosios praktikos slaugos programą vyksta tikrai labai didelis konkursas ir stoja su auksčiausiais balais.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]