Gyvūnų priežiūra

Jūratė
Sveiki, norėčiau paklausti kokius dalykus reikia pasirinkti norint studijuoti gyvūnų priežiūra?
KPVDPRC
Jūratė rašė: Sveiki, norėčiau paklausti kokius dalykus reikia pasirinkti norint studijuoti gyvūnų priežiūra?
Laba diena, Jūrate, stojant į gyvūnų prižiūrėtojo mokymo programą vertinamas jūsų bendras pažymių vidurkis, todėl atskirų dalykų rinktis nėra būtina. Be abejo, jei pasirinksite biologiją - jums bus didelis privalumas. Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC
samanta852
Laba diena, norėčiau paklausti ar gyvūnų prižiūrėtojo studijos kainuoja? Ir ar įstojus apgyvendinami studentai?
KPVDPRC
samanta852 rašė: Laba diena, norėčiau paklausti ar gyvūnų prižiūrėtojo studijos kainuoja? Ir ar įstojus apgyvendinami studentai?
Laba diena. Mokama už priemones, o dėl apgyvendinimo - teikiamas prašymas ir tada svarstoma. Bendrabutis žinoma yra. Kviečiame mokytis.
Alex123
Sveiki, ar turint tik išklausyta kurso diplomą galima istoti 2017/2018 m. i gyvūnų priežiūra? #Ir ar tada žiūrimas bendras pažymiu vidurkis?
KPVDPRC
Alex123 rašė: Sveiki, ar turint tik išklausyta kurso diplomą galima istoti 2017/2018 m. i gyvūnų priežiūra? #Ir ar tada žiūrimas bendras pažymiu vidurkis?
Laba diena, Pretenduoti į norima specialybę Jus galite.
Samanta
Laba diena, aš išsiunčiau internetu stojimo duomenis, o man pokalbis ir testas rugpjūčio 17d. Duomenų išsiuntimo dieną parašiau kaupa.lt per elektroninį paštą, kad man reikės bendrabučio. Tad norėjau paklausti ar man jau iš karto važiuoti ir užpildyti prašymą, kad reikės bendrabučio ar galėsiu užpildyti dokumentus ta pačia diena, kai važiuosiu i pokalbi?
KPVDPRC
Samanta rašė: Laba diena, aš išsiunčiau internetu stojimo duomenis, o man pokalbis ir testas rugpjūčio 17d. Duomenų išsiuntimo dieną parašiau kaupa.lt per elektroninį paštą, kad man reikės bendrabučio. Tad norėjau paklausti ar man jau iš karto važiuoti ir užpildyti prašymą, kad reikės bendrabučio ar galėsiu užpildyti dokumentus ta pačia diena, kai važiuosiu i pokalbi?
Bendrabučio prašymą galima pildyti tą pačią dieną, kai atvyksite laikyti gebėjimo testo ir sudalyvauti motyvaciniame pokalbyje. :)
RimantėBr
Sveiki. Esu -okė. Noriu stoti į žirgininkystę, tačiau man nėra aiškūs stojimo reikalavimai. Kokių egzaminų man reikia ar koks turi būti mano vidurkis, norint įstoti. Taip pat kyla klausimas dėl kainos - kokia būtų apytiksliai, ar yra galimybė pretenduoti į nemokamą, jeigu mokslas yra mokamas. Taip pat, kada galėčiau aplankyti šią mokymosi įstaigą? Ar vyksta atvirų durų dienos? Atsiprašau, kad daug klaisumų :) Labai lauksiu jūsų atsakymo
KPVDPRC
RimantėBr rašė: Sveiki. Esu -okė. Noriu stoti į žirgininkystę, tačiau man nėra aiškūs stojimo reikalavimai. Kokių egzaminų man reikia ar koks turi būti mano vidurkis, norint įstoti. Taip pat kyla klausimas dėl kainos - kokia būtų apytiksliai, ar yra galimybė pretenduoti į nemokamą, jeigu mokslas yra mokamas. Taip pat, kada galėčiau aplankyti šią mokymosi įstaigą? Ar vyksta atvirų durų dienos? Atsiprašau, kad daug klaisumų :) Labai lauksiu jūsų atsakymo
Laba diena, Stojant į profesinio mokymo įstaiga specifinių egzaminų laikyti nereikia. Konkretaus vidurkio, taip nėra nustatyta. Profesinis mokslas Lietuvoje yra nemokamas, tačiau yra mokestis už papildomas mokymo priemones, kuris šiuo metu yra perskaičiuojamas. Dėl apsilankymo galite kreiptis į priėmimo komisija (tel.862664580 arba el. p. priėmimo.komisija@kaupa.lt).

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]