Aktorystes studijos


Eva
Sveiki, noriu istoti i Vaidybos kursa arba Kino dramaturgija. Abejose specialybese praso 0,2 lietuviu kalbos egzamino, 0,1 bet kokio kito dalyko egzamino/ metinio pazymio ir 0.7 stojamasis. Jei tarkime, stojamajame surenkku 0,7, kokiu lietuviu ir kito egzamono rezultato man reikia? Kiek 0.7 ir 0,1 yra procentalus egzamino balas?
VDU
Eva rašė: Sveiki, noriu istoti i Vaidybos kursa arba Kino dramaturgija. Abejose specialybese praso 0,2 lietuviu kalbos egzamino, 0,1 bet kokio kito dalyko egzamino/ metinio pazymio ir 0.7 stojamasis. Jei tarkime, stojamajame surenkku 0,7, kokiu lietuviu ir kito egzamono rezultato man reikia? Kiek 0.7 ir 0,1 yra procentalus egzamino balas?
Laba diena, 2015 m. minimalus balas į Vaidybos studijų VF vietą buvo 7,98. Jeigu iš stojamojo egzamino surinktumėte maksimumą, tuomet jau turėtumėte 7. Pagal praėjusių metų balą ir maksimalų įvertinimą iš stojamojo egzamino, iš valstybinių egzamino būtų reikėję gauti 33 arba daugiau. Tačiau ar tokio įvertinimo užteks šiais metais tikrai sunku pasakyti, kadangi konkursiniai balai kiekvienais metais keičiasi. Sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]