Vadybos studijos


Kristinute123
Sveiki, Mane domina vadybos studijos.Norejau paklausti kokios butu galimybes tai studijuoti Australijoje? kokios kainos, trukme ir pan? Is anksto aciu
 
Svajoniu Australija
Laba diena, Smagu jog domitės studijomis Australijoje. Šiuo metu bendradarbiaujame su dauguma Australijos švietimo įstaigų. Esame atrinkę geriausias ir prieinamiausias studijas pagal kiekvieno kišenę taigi mūsų komentarai ir pasiūlymai apačioje. 1. Reikalavimai. Stojant į Australijos koledžus ar TAFE jums reikės išlankyti lengvą anglų kalbos egzaminą kurį suteikia švietimo įstaiga, arba išlaikyti IELTS egzaminą iš kurio reikia gauti tik 5.5. Stojant į Universitetą IELTS yra PRIVALOMAS ir jis yra 6.0-6.5 balo (General English) bet ne mažiau kaip 6.0 iš kiekvienos dalies. Studijos Australijoje yra mokamos, todėl koledžams ir TAFE nėra svarbūs egzaminų ar brandos atestato balai, universitetai atkreips dėmesį į jūsų balus ir tai gali lemti jūsų priėmimą.
 
Partnerio pranešimas
Svajoniu Australija
2. Studijuoti siūlome šiose įstaigose. Koledžai: MnM http://www.mnminstitute.com modernus koledžas, kuris pasižymi novatorišku požiūriu į studijas. Čia dėstomi 2 pasirenkami dalykai: marketingas (marketing) ir vadyba (management). Šios dvi kryptys yra svarbiausios šiuolaikinės įmonės valdyme bei plėtroje. Studijų kaina 1500 AUD per trimestrą (3 mėnesiai) metuose jų 4. Studijų trukmė (marketing + management) 2 metai. Pabaigus studijas išduodamas studijų baigimo sertifikatas. Reikalavimai stojant: Anglų kalbos testas arba IELTS 5.5 Stojimai vyksta kas 3 mėnesius.
 
Partnerio pranešimas
Svajoniu Australija
AUSTRALIAN INSTITUTE OF PROFESSIONAL EDUCATION http://www.aipe.edu.au/courses/management-courses/ didžiausias Australijos koledžas vienas populiariausių tarp Lietuvos studentų. Šis koledžas yra modernus tiek savo vidumi, tiek išore, čia galima rasti naujausių disciplinų. Studijos vyksta 2 etapais, pirma studijuojama Diploma of Leadership and Management, po metų studijų Advanced Diploma of Leadership and Management. Studijų kaina 1520 AUD per trimestrą (3 mėnesiai) metuose jų 4. Studijų trukmė 2 metai. Pabaigus studijas išduodamas studijų baigimo sertifikatas. Reikalavimai stojant: Anglų kalbos testas arba IELTS 5.5 Stojimai vyksta kas 3 mėnesius.
 
Partnerio pranešimas
Svajoniu Australija
AUSTRALIAN COLLEGE OF SPORT AND FITNESS http://acsf.edu.au/explore-courses/sports-management-courses/ šios studijos skirtos tiem kas nori ateitį sieti valdant sporto projektus. Čia jūs išmoksite valdyti sporto įstaigas, organizuoti renginius ir pan. Taip pat įgysite marketingo pagrindų kurie leis pasirinkti teisingą strategiją pasiekiant tikslinį vartotoją. Studijas galima grupuoti su fitneso ir masažo studijomis. Pvz. CERTIFICATE III ir IV in fitness + Diploma of Sports Management. Studijų kaina 1690 AUD per trimestrą (3 mėnesiai) metuose jų 4. Studijų trukmė 1 metai. Pabaigus studijas išduodamas tarptautinis studijų baigimo sertifikatas. Reikalavimai stojant: Anglų kalbos testas arba IELTS 5.5 Stojimai vyksta kas 3 mėnesius.
 
Partnerio pranešimas
Svajoniu Australija
Institutai: MELBOURNE INSTITUTE OF TECHNOLOGY http://www.mit.edu.au/study-with-us/programs/bachelor-business Studijuoti vadybą šiame institute yra vienas malonumas, kadangi šis institutas gyvuoja per 100 metų, o jūsų pasirinkimas bus teisingas, o už pasitikėjimą mainais gausite ilgalaikę dėstytojų patirtį. Jūs galite rinktis tarp Sidnėjaus ir Melburno. Studijų kaina 6747 AUD per semestrą (6 mėnesiai) metuose jų 2. Studijų trukmė 3 metai. Pabaigus studijas išduodamas tarptautinis Bakalauro diplomas. Reikalavimai stojant: Anglų kalbos testas (aplikuojant iš Australijos) arba IELTS 6.0 ne mažiau kaip 5.5. iš kiekvienos dalies. Rekomenduojame pradėti tvarkytis dokumentus Gegužę arba Spalio mėnesį.
 
Partnerio pranešimas
Svajoniu Australija
Universitetai: CHARLES STURT UNIVERSITY http://www.csu.edu.au/courses/business-management Studijuokite viename iš prestižinių Australijos Universitetų, čia gausite puikią studijų kokybę, galimybę likti Australijoje po studijų baigimo. Studijų kaina 6747 AUD per semestrą (6 mėnesiai) metuose jų 2. Studijų trukmė 3 metai. Pabaigus studijas išduodamas tarptautinis Bakalauro diplomas. Reikalavimai stojant: Anglų kalbos testas (aplikuojant iš Australijos) arba IELTS 6.5 ne mažiau kaip 6.0 iš kiekvienos dalies. Rekomenduojame pradėti tvarkytis dokumentus Gegužę arba Spalio mėnesį.
 
Partnerio pranešimas
Svajoniu Australija
UNIVERSITY OF TECHNOLOGY SYDNEY http://www.uts.edu.au/future-students/find-a-course/courses/c10342 Studijos geriausiame universitete Australijoje ir #14liktas pačių geriausių universitetų sąrašuose. Šiuolaikiški dėstytojai, naujos auditorijos ir grupiokai iš viso pasaulio leidžia pasijusti svarbiu, o auksčiausios kokybės studijos garantuos prestižą, bei puikias pažintis visam likusiam gyvenimui. Studijų kaina 14700 AUD per semestrą (6 mėnesiai) metuose jų 2. Studijų trukmė 3 metai. Pabaigus studijas išduodamas tarptautinis Bakalauro diplomas. Reikalavimai stojant: Anglų kalbos testas (aplikuojant iš Australijos) arba IELTS 6.5 ne mažiau kaip 6.0. iš kiekvienos dalies. Rekomenduojame pradėti tvarkytis dokumentus Gegužę arba Spalio mėnesį. Kokie reikalingi dokumentai ir kaip vyksta stojimas ? http://svajoniuaustralija.lt/studijos/dokumentu-parengimo-etapai/
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]