reikia patarimo..

rimas
esu dabar 10-okas,ir reikia pasirinkti kokiu lygiu ka pasiimsiu..nezinau ka rinktis ir kokia mane profesija net domina :/ tevai pataria kad reikia eiti tik 10kl bet as taip nenoriu nes tikiu kad pasitemsiu ant mokslu..vidurkis 6,6 nesiseka lietuviu..bet manau kad ja vistiek reiktu A lygiu pasiimt..tiesiog ka man daryt eit 10 ar 12kl?

indre
jei tikrai zadi pasistengti ir nevalioti durniaus 11 bei 12kl. tai kogi ne.baiksi 12-ka ir tuomet nuspresi kur tau geriau stoti.o del lietuviu tai patariu riktis A lygi bus sunku bet daugiau ismoksi ir zinosi. :)

fėja
neaišku, kas tau arčiau širdies :) tikslieji mokslai ar humanitariniai, jei rinksiesi iš humanitarinių tai siūlyčiau istorija, lietuvių ir anglų k. pasirinkti A lygiu, žinios tikrai pravers, tik perspėju jei rimtos mokytojos žinok mokytis bus nelengva

kamile
kokie dalykai destomi studijuojant zurnalistika?
kokie buna konkursai norint ten istoti ir kaip jiems pasiruosti?

ieva
noreciau paklausti jeigu noriu stoti i interjero dizaina bet visiskai nesu apsisprendusi ir dabar nezinau kokia pamokas rinktis

saule
niekaip nerandu,ar man uztenka egzaminu norint stoti i turizmo administravima: turiu isilaikiusi istorija,lietuviu,matematika,ir viska tik mokyklinius!

hypnotize
o giesa yra jai nera taineistosi

Administratorius
turizmas populiarus dabar, reiktų valstybinių

rimas
taip lb aciu..siaip tikrai zadu pradeti mokytis..bet ar man apsimoketu pasiimt lietuviu ,anglu ,istorija ir matematika A lygiais?

xxxx
Sveiki draugas mokosi profkei vienuoliktoj kl.Vadybininnko specelybe.Ar po to kai ją baigs galės kur stoti? jei taip tai kur?

Juste
Esu desimtoke. Noriu stoti i konditerija, reikes rinktis dalykus ir nezinau kokius. Gal kas zinot?

rugiagele
kokiu egzaminu reikia masazistei? ir kuriose kolegijose ar kur butu galima tai igyti? as jau baigineju 12 klase man labai reikia....

Sandra
Sveiki...kokius dalykius rinktis 11-12kl., norint studijuoti choreografijos arba pramoginio scenos meno aktoriaus specialybes?

Petras
Esu dešimtokas noriu labiau stoti i profkę bet nepasispredziu kokia specialyb, mane domina kasnors kad būtu susije su žemės ūkiu, ar su miškais. Tokie dalykai traukia mane, tai gal patrasit kur stoti ?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]