Klauskite visko apie Vilniaus verslo kolegija


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Vilniaus verslo kolegiją.
VVK
Tadas rašė: Sveiki. Koks šiemet buvo minimalus balas stojant į programavimą, mobiliąsias technologijas arba žaidimų kūrimą vnf/st?
2015 metais į Medijų ir kompiuterinių žaidimų studijų programą (vnf/st) buvo priimtas studentas žemiausiu konkursiniu balu - 3,46, o į Mobiliųjų technologijų ir saugumą - 4,97. Pagarbiai Jūratė
VVK
vejas nupustas rašė: laba diena, noreciau suzinoti kokius egzaminus reiketu laikyti norint istoti i svetingumo ir renginiu industrija? aciu uz atsakyma
Laba diena, stojant į Svetingumo ir renginių industrija, studijų programą 2016 metais reikalingi šie egzaminai: lietuvių kalba ir literatūra, istorija, informacinės technologijos arba fizika, bet kuris kitas dalykas, nesutampantis su kitais dalykais.
VVK
gretuuks rašė: Sveiki, norėčiau pasidomėti apie svetingumo ir renginių industrijas? Kokios perspektyvos gauti darbą? Ar įdomios studijos? Kaip su praktika? Ar daug jos?
Vilniaus verslo kolegija yra vertinama darbdavių ir mūsų absolventų įsidarbinamumas didelis. 2014 m. buvome 1 kolegija tarp nevalstybinių dėl studentų įsidarbinimo. Studentai įsidarbina dar bestudijuodami. Studentai turi 2 praktikas: praktiką įmonėje ir baigiamąją praktiką, kuri susijusi su baigiamuoju projektu. Studentai turi galimybę atlikti praktiką svetur, išvyktį pagal Erazmus programą. • Kuo būsite: baigę Svetingumo ir renginių industrijos studijų programą, Jūs: > Būsite pasiruošę darbui nacionalinėje ir tarptautinėje svetingumo ir renginių rinkoje. > Išmanysite turizmo, viešbučių, konferencijų bei laisvalaikio renginių verslą. > Būsite įvaldę svetingumo įmonių vadybos procesus ir svetingumo bei renginių paslaugas teikiančių įmonių specifiką. > Turėsite įgūdžius, būtinus kokybiškai aptarnauti įvairių kultūrų klientus. > Mokėsite siekti asmeninės ir verslo lyderystės. > Lanksčiai reaguosite į neišvengiamus rinkos pokyčius. • Karjeros galimybės: absolventai galės dirbti apgyvendinimo ir maitinimo, transporto organizavimo, turizmo informacijos, svetingumo bei laisvalaikio paslaugas teikiančiose įmonėse kaip administratoriai, projektų vadovai, konferencijų organizatoriai, šalies įvaizdžio tarptautinėse rinkose formavimo specialistai, svetingumo paslaugų marketingo specialistai ir vadybininkai, laisvalaikio renginių organizatoriai.
VVK
Mantas rašė: Sveiki, ar reikalingas matematikos valstybinis egzaminas į valstybės nefinansuojama vietą?
Vilniaus verslo kolegija studentus priima į mokamas vietas, o stojant per LAMA BO galima studijuoti ir nemokamai (vnf/st), kai studentas gauna studijų stipendiją ir tada už studijas nemoka, o stipendija yra pervedama į Kolegijos sąskaitą. O dėl egzaminų labai sunku atsakyti, nes viskas priklauso nuo konkursinio balo, kurį skaičiuoja iš Jūsų turimų balų.
VVK
aivaras123 rašė: sveiki norejau paklausti kiek studentu 2015m istojo i programavimo ir internetiniu technologiju specialybe?
2015 m. įstojo 49 studentai (18 - nuolatinių studijų, 31 - ištęstinių studijų)
VVK
aivaras123 rašė: sveiki planuoju stoti tiesioginiu (isankstiniu stojimu) norejau pasiteirauti po kiek laiko pranesama ar pavyko istoti?
Kiekvieną antradienį vyksta posėdis dėl priėmimo - peržiūrimi prašymai ir nusprendžiama ar studentas priimtas.
VVK
vejas nupustas rašė: sveiki , stojant i svetingumo ir renginiu industrija užteks metinio pažymio istorijos ir informatiniu technologiju ar butina laikyti egzaminus ?
Taip, stojant į "Svetingumo ir renginių industrija" užtektų metinio pažymio, bet norint įstot į valstybės nefinansuojamą vietą, didesnė tikimybė yra laikant brandos egzaminus
Austė
Sveiki, turiu klausymą dėl taikomosios anglų kalbos programos. Ar studijuoti pradedama nuo kalbos pagrindų ar jau nuo pažengusių lygio? Turiu tik menkus pagrindus, norėčiau mokytis nuo pat pagrindų. Ačiū
VVK
Austė rašė: Sveiki, turiu klausymą dėl taikomosios anglų kalbos programos. Ar studijuoti pradedama nuo kalbos pagrindų ar jau nuo pažengusių lygio? Turiu tik menkus pagrindus, norėčiau mokytis nuo pat pagrindų. Ačiū
Stojant į Taikomąją anglų kalbą - reikia turėti B 2 lygį, nes studijų metu mokomasi kaip taisyklingai naudoti anglų kalbą.
Joana
Laba diena, noriu stoti į taikomąją anglų kalbą. Man iškilo klausimas dėl nemokamos vietos. Kaip gauti stipendiją, kad mokslas būtų nemokamas? Ir ar kolegija turi bendrabutį?
VVK
Joana rašė: Laba diena, noriu stoti į taikomąją anglų kalbą. Man iškilo klausimas dėl nemokamos vietos. Kaip gauti stipendiją, kad mokslas būtų nemokamas? Ir ar kolegija turi bendrabutį?
Laba diena, Stojant per LAMA BPO galima studijuoti ir nemokamai (vnf/st), kai studentas gauna studijų stipendiją ir tada už studijas nemoka, o stipendija yra pervedama į Kolegijos sąskaitą. Vilniaus verslo kolegija neturi savo bendrabučio, tačiau bendradarbiauja su kitomis kolegijomis ir universitetais Vilniuje. Gauname ribotą vietų skaičių mūsų studentams LEU, VKK, VTDK ir kt. bendrabučiuose. Deja, kambariai nėra rezervuojami iš anksto. Todėl mūsų studentams padedame kiek galime su hostelių, privačių kambarių nuoma ir pan. Gavę pasiūlymus, inormuojame studentus, kurie nurodė paraiškoje, kad reikalingas bendrabutis.
donata
Sveiki. Ar galeciau istoti i transporto logistika. Tik su matematikos metiniu pazymiu, istorijos egzaminu, anglu ir rusu egzaminu ir lt valstybiniu?
VVK
donata rašė: Sveiki. Ar galeciau istoti i transporto logistika. Tik su matematikos metiniu pazymiu, istorijos egzaminu, anglu ir rusu egzaminu ir lt valstybiniu?
Laba diena, Taip, stojant į "Transporto verslo vadybą" užtektų metinio matematikos pažymio, bet norint įstot į valstybės nefinansuojamą vietą, didesnė tikimybė yra laikant brandos egzaminus
Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Vilniaus verslo kolegiją.
idomu
Aš laikysiu mokyklini lietuviu egzamina, Istorijos egzamina, Informatikos egzamina ir rusu egzamina. Su sias egzaminais as galesiu istoti i svetingumo ir renginiu industrija ?
Laura
Kokius reikia laikyti egzaminus norint istoti i svetingumo ir renginiu industrija nemokamai ?
Karolina
su informatikos metiniu pazymiu galesiu stoti i valstybes finansojama vieta ?
Mantas
Koks yra stojamasis balas i svetingumo ir renginiu industrija ?
VVK
idomu rašė: Aš laikysiu mokyklini lietuviu egzamina, Istorijos egzamina, Informatikos egzamina ir rusu egzamina. Su sias egzaminais as galesiu istoti i svetingumo ir renginiu industrija ?
Laba diena, Norint įstoti į Svetingumo ir renginių industriją, kokursinis balas yra skaičiuojamas: 1 dalykas - Istorija 0,4 (egzaminas); 2 dalykas - Matematika arba informacinės technologijos 0,2 (egzaminas arba metinis pažymys); 3 dalykas - Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais 0,2 (egzaminas arba metinis pažymys); 4 dalykas - Lietuvių kalba ir literatūra 0,2 (egzaminas arba metinis pažymys). Pagal Jūsų surašytus laikomus egzaminus - galite įstoti į Jūsų norimą studijų programą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]