Stojimas


Eliana Vanifatova
Laba diena, O kokia Šiuolaikinės komunikacijos bakalauro studijų kaina per metus ? Ar yra galimybė įstoti nemokamai? Kada vėliausiai galima užpildyti anketą stojimui , jeigu ruošiosi stoti 2016 metais ? Ačiū išanksto.
LCC
Eliana Vanifatova rašė: Laba diena, O kokia Šiuolaikinės komunikacijos bakalauro studijų kaina per metus ? Ar yra galimybė įstoti nemokamai? Kada vėliausiai galima užpildyti anketą stojimui , jeigu ruošiosi stoti 2016 metais ? Ačiū išanksto.
Šiuolaikinės komunikacijos programa yra pakankamai nauja. Ją pradėjome praeitų metų rudenį, todėl baigusiųjų šią programą šiuo metu nėra. Vienerių akademinių metų studijų kaina yra €2744.73. LCC tarptautinis universitetas yra nevalstybinis, todėl nemokamų vietų studijoms nėra. Stojantieji turi galimybę vasaros metu dalyvauti bendrajame stojime kartu su visais kitais Lietuvos studentais ir pretenduoti į valstybinę studijų stipendiją. Daugiau apie tai gali rasti http://www.lamabpo.lt/ ir http://www.lcc.lt/lt/pradzia/studentu-priemimas/bendrasis-priemimas/ . Jei studentas nėra gavęs valstybinės stipendijos, tuomet studentas, kuris turi sunkumu sumokėti už mokslą, gali pildyti paraišką finansinei paramai gauti. Pirmais studijų metais, priklausomai nuo stojančiojo finansinės padėties, galima gauti iki 90% nuolaidą studijoms. Daugiau apie tai www.lcc.lt/home/admissions/apply-bachelors/bachelors-financing-planning/need-based-grants/ . Dokumentų priėmimo datos yra šios: sausio 30, balandžio 15, birželio 30.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]