Grozio terapija egzaminai


Monika21
Laba diena, norriu paklausti. 2016 metais noriiu stoti i grozio terapija vf vieta. Laikisiu visus reikiamus egzaminus, pasirinkau laikyti matematika, o ne chemija. Ir dabar noriu paaishkinti, ar turi reikia metinio pazhymio ish chemijos? Nes ash noriu ish vis ja atsisakyti.
KVK
Monika21 rašė: Laba diena, norriu paklausti. 2016 metais noriiu stoti i grozio terapija vf vieta. Laikisiu visus reikiamus egzaminus, pasirinkau laikyti matematika, o ne chemija. Ir dabar noriu paaishkinti, ar turi reikia metinio pazhymio ish chemijos? Nes ash noriu ish vis ja atsisakyti.
Laba diena, dar viskas priklauso kiek ir kokių kitų egzaminų jūs laikote. Kokių egzaminų reikia, galite pažiūrėti čia: http://www.kvk.lt/stojantiems/bendras-priemimas-per-lamabpo.html
Danguole123
Laba diena, domintų studijos kolegijoje, grožio terapijos specialybė. Laikyti du egzaminai: lietuvių kalbos mokyklinis egzaminas ir anglų kalbos valstybinis egzaminas. Ar yra galimybė įstoti į šią specialybę tik su dviem egzaminais į valstybės nefinansuojamą ( mokamą ) vietą?
KVK
Danguole123 rašė: Laba diena, domintų studijos kolegijoje, grožio terapijos specialybė. Laikyti du egzaminai: lietuvių kalbos mokyklinis egzaminas ir anglų kalbos valstybinis egzaminas. Ar yra galimybė įstoti į šią specialybę tik su dviem egzaminais į valstybės nefinansuojamą ( mokamą ) vietą?
Laba diena, norint stoti į grožio terapijos studijų programą reikalingi šie egzaminai: 1. Biologija (0,4)(egzaminas) 2. Chemija arba matematika (0,2)(egzaminas) 3. Bet kuris kitas mokomasis dalykas, kuris nesutampa su pirmuoju ir antruoju dalykais (0,2) (metinis pažymys arba egzamino įvertinimas) 4. Lietuvių kalba ir literatūra (0,2) (egzaminas arba metinis pažymys). Minimalus konkursinis balas stojant į VNF turi būti 1,6.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]