Perstojimas iš vieno universiteto į kitą


Studijos VGTU
Domas rašė: Sveiki, jei mokausi Kolegijoje Statyba VNF vietoj pirmam kurse ar galiu po pirmo semestro perstoti į VGTU statybos inžinerija į vnf vieta?
Sveiki, Iš kolegijos į universitetą pereiti į aukštesnį kursą galimybės nėra. Todėl reikėtų dalyvauti stojimo konkurse ir studijas pradėti rugsėjo mėnesį. Šiuo metu dar vyksta priėmimas į valstybės nefinansuojams vietas. Konkursinis balas turi būti ne mažiau 5,4.
Gabrielė
Sveiki, ar įmanoma po 3 semestro perstoti iš VGTU kūrybinių industrijų į VIKO įvaizdžio dizainą?
Studijos VGTU
Gabrielė rašė: Sveiki, ar įmanoma po 3 semestro perstoti iš VGTU kūrybinių industrijų į VIKO įvaizdžio dizainą?
Sveiki, Jei esate valstybės finansuojamoje vietoje, tai krepšelio persinešti negalima, nes universitetinių ir koleginių studijų finansavimas skiriasi. O dėl galimybės reikėtų teirautis VIKO, kokios pas juos sąlygos.
Orintaklim
Sveiki, Jei studijuoju vf VGTU pirmame kurse ir per pirmąją sesiją neišlaikiau vieno egzamino, tačiau noriu perstoti į kitą universitetą tą pačią studijų programą ir persinešti krepšelį. Ar taip yra įmanoma?
Studijos VGTU
Orintaklim rašė: Sveiki, Jei studijuoju vf VGTU pirmame kurse ir per pirmąją sesiją neišlaikiau vieno egzamino, tačiau noriu perstoti į kitą universitetą tą pačią studijų programą ir persinešti krepšelį. Ar taip yra įmanoma?
Sveiki, studijų krepšelį, sėkmingai išlaikius semestro egzaminus, galima „persinešti“ į tos pačios srities studijų programą toje pačioje ar kitoje aukštojoje mokykloje arba nutraukti studijas be finansinių pasekmių.
LidijaSom
Sveiki, Studijuoju VU filoligija. Vf vietoje. Tačiau po pirmo pusmečio supratau, kad tai visai ne man. Norėčiau pakeisti studijas į visiškai kitą univesiteta ir kitą programą. Ar būtų imanoma dabar mesti studijas zinant, kad kitais metais tikrai būsiu priimta į kitą programa vėl vf vietoje ? Kur butų galima kreiptis detalesnei konsultacijai?
Studijos VGTU
LidijaSom rašė: Sveiki, Studijuoju VU filoligija. Vf vietoje. Tačiau po pirmo pusmečio supratau, kad tai visai ne man. Norėčiau pakeisti studijas į visiškai kitą univesiteta ir kitą programą. Ar būtų imanoma dabar mesti studijas zinant, kad kitais metais tikrai būsiu priimta į kitą programa vėl vf vietoje ? Kur butų galima kreiptis detalesnei konsultacijai?
Laba diena, dėl studijų nutraukukimo turėtumėte kreiptis į savo mokymo įstaigą. Niekas negali garantuoti, kad pavyks įstoti į kitą programą vf vietą. Viskas priklauso nuo Jūsų konkursinio balo į atitinkamą programą. Konkursinį balą į įvairias pageidaujamas programas galite pasiskaičiuoti www.lamabpo.lt svetainėje. Taip pat gautą balą galite palyginti su praeitų metų stojimo rezultatais. Bet kiekvienais metais balas gali būti vis kitas. Vilniaus Gedimino technikos universitetas siūlo išankstinį stojimą į valstybės nefinansuojamas vietas su galimybe gauti stipendiją studijų kainai padengti. Plačiau galite paskaityti https://www.vgtu.lt/stojantiesiems/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/stojimo-tvarka/-isankstinis-priemimas-i-nuolatines-studijas/338 . Dėl platesnės informacijos galite kreiptis į Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centrą tel. 852744949 arba elektroniniu paštu priemimas@vilniustech.lt
Lina
Sveiki,mokausi VU kineziterapija ir baigiau 1 kursą ar butų galimybe perstoti į LSMU IĮ antra kursą ?
Studijos VGTU
Lina rašė: Sveiki,mokausi VU kineziterapija ir baigiau 1 kursą ar butų galimybe perstoti į LSMU IĮ antra kursą ?
Laba diena, Šiuo klausimu teiraukitės LSMU.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]