KLAUSK STUDENTO


VK Priėmimas
Valerija rašė: Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie lietuvių gestų kalbos vertimo studijas. Kokie įspūdžiai? Ar buvo labai sunku pradžioje? Gal turite kokių patarimų? Ačiū už atsakymą :))
Laba diena, Kreipkitės į Pedagogikos fakulteto studentą. Kontaktus rasite https://www.viko.lt/stojantiesiems/priemimas/klausk-studento/. Gražios dienos.
Klausimas
Sveiki, planuoju studijuoti finansus į vnf vieta, norėjau paklausti ar labai sunkios studijos, matematika silpnai sekasi, tad galvoju ar nebūtų per sunki sritis, bet esu baigus buhalterine apskaitą profesinėje ir baigiau su pagyrimu,ką patartumėte ar bandyti stoti? :)
VK Priėmimas
Klausimas rašė: Sveiki, planuoju studijuoti finansus į vnf vieta, norėjau paklausti ar labai sunkios studijos, matematika silpnai sekasi, tad galvoju ar nebūtų per sunki sritis, bet esu baigus buhalterine apskaitą profesinėje ir baigiau su pagyrimu,ką patartumėte ar bandyti stoti? :)
Laba diena, Kreipkitės į Ekonomikos fakulteto studentą. Kontaktus rasite https://www.viko.lt/stojantiesiems/priemimas/klausk-studento/. Gražios dienos.
Miglė
Sveiki esu dar abiturientė. Vilniaus kolegijos puslapyje nerandu jūsų skilties klausk studento. Tai norėčiau paklausti kelių klausimų bendrosisos praktikos slaugytojos/jo studento, gal galite duoti kokiu kontaktus ?

Laba diena,
su Sveikatos priežiūros fakulteto studentais galite susisiekti per Studentų atstovybę: https://vikosa.lt/sveikatos-prieziuros/kontaktai/
Karolina
sveiki, gal galite placiau papasokoti apie veterinarijos studjas? ar verta? kur veiau galetume isplestines studijas pratesti?

Sveiki,

malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. Daugiau apie veterinarijos studijas galite rasti čia: https://www.viko.lt/studijos/studiju-programos/veterinarija/
Alina
Sveiki. Ar galima imti akademines atostogas antrą kartą, bet jau pradejus kitas studijas, kitame universitete? Ar galėčiau vėliau jas nutraukti be nuostolių ir galbūt stoti į kità universitetą išlaikant vf vietą?

Sveiki, šiuo klausimu kreipkitės į fakulteto, kuriame studijuojate Studijų skyrių.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]