Minimalūs konkursiniai balai Utenos kolegijoje


Jovita
Noriu sužinoti minimalius konkursinius balus buvusius 2014 metais stojant į Utenos kolegijos biomedicinos srities studijų programas (slauga, kosmetologija, odontologinė priežiūra, kiniziterapija). Dėkoju.
Utenos kolegija
Laba diena, malonu, kad domitės Utenos kolegija. Visi pernai metų balai į valstybės finansuojamas vietas yra kolegijos tinklapyje, skiltyje STOJANTIESIEMS: http://www.utenos-kolegija.lt/index.php?-2098332361 Žr. UTENOS KOLEGIJOS 2014 M. PRIĖMIMO STATISTIKA, čia rasite praėjusių metų priėmimo balus į vf vietą. Stojant į Utenos kolegijos vnf apribojimai netaikomi.
absolventes_mama
Laba diena, Pagal 2015 m. statistiką - min. konkursinis balas stojant į slaugą - 3.47. Ar buvo pakviesti su min. balais per pagrindinį priėmimą ? Kiek planuojat šiemet priimti studentų į slaugos specialybę? (jei žinomas studentų skaičius). Ačiū,
Utenos kolegija
absolventes_mama rašė: Laba diena, Pagal 2015 m. statistiką - min. konkursinis balas stojant į slaugą - 3.47. Ar buvo pakviesti su min. balais per pagrindinį priėmimą ? Kiek planuojat šiemet priimti studentų į slaugos specialybę? (jei žinomas studentų skaičius). Ačiū,
Laba diena, Tai minimalus balas, kokiu dar buvo pakviesti stojantieji. Kadangi yra Bendras priėmimas, ne tik į kolegiją, tai valstybės finansuojamų vietų skaičius nėra skirtas konkrečiai kolegijai, o konkursinės eilės sudaromos visų norinčių studijuoti Lietuvos mastu. Daugiau informacijos ir konsultacijos priėmimo klausimais 8 687 82 516, el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt Sėkmės.
Utenos kolegija
Utenos kolegija rašė: absolventes_mama rašė: Laba diena, Pagal 2015 m. statistiką - min. konkursinis balas stojant į slaugą - 3.47. Ar buvo pakviesti su min. balais per pagrindinį priėmimą ? Kiek planuojat šiemet priimti studentų į slaugos specialybę? (jei žinomas studentų skaičius). Ačiū,Laba diena, Tai minimalus balas, kokiu dar buvo pakviesti stojantieji. Kadangi yra Bendras priėmimas, ne tik į kolegiją, tai valstybės finansuojamų vietų skaičius nėra skirtas konkrečiai kolegijai, o konkursinės eilės sudaromos visų norinčių studijuoti Lietuvos mastu. Daugiau informacijos ir konsultacijos priėmimo klausimais 8 687 82 516, el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt Sėkmės.
semka
laba diena noreciau suzinoti kokiu dalyku reikia laikyti egzaminus norint istoti i masazistus ir kokia dyzio balai turi buti kad patekti i nemokama moksla ACIU UZ ATSAKYMA
Utenos kolegija
semka rašė: laba diena noreciau suzinoti kokiu dalyku reikia laikyti egzaminus norint istoti i masazistus ir kokia dyzio balai turi buti kad patekti i nemokama moksla ACIU UZ ATSAKYMA
Konkursinis balas formuojamas iš valstybinio biologijos, chemijos arba matematikos (valst. ar mokyklinis egzaminas arba metinis pažymys), bet kurio dalyko (valst. ar mokyklinio egzamino arba metinio pažymio) nesutampančio su 1-uoju ir 2-uoju, bei lietuvių k. valst. arba mokyklinio egz. įvertinimo. Jei pretenduosite į valstybės finansuojamą vietą, turite būti išlaikęs užsienio k. , matematikos bei lietuvių k. egzaminus. Kadangi yra Bendras priėmimas, ne tik į kolegiją, tai valstybės finansuojamų vietų skaičius nėra skirtas konkrečiai kolegijai, o konkursinės eilės sudaromos visų norinčių studijuoti Lietuvos mastu. Daugiau informacijos ir konsultacijos priėmimo klausimais 8 687 82 516, el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt Sėkmės.
stojancioji
Su kokiu maziausiu ir kokiu didziausiu balu buvo istota i dantu technologijas ir kosmetologija 2016 metais?
stojancioji
PATIKSLINU. Su kokiu maziausiu ir kokiu didziausiu balu buvo istota i dantu technologijas ir kosmetologija VF 2016 metais?
Utenos kolegija
stojancioji rašė: PATIKSLINU. Su kokiu maziausiu ir kokiu didziausiu balu buvo istota i dantu technologijas ir kosmetologija VF 2016 metais?
Laba diena, malonu, kad domitės Utenos kolegija. 2016 m. statistika žr. https://www.utenos-kolegija.lt/upload/file_manager/STOJANTIESIEMS/STATUSTIKA.pdf
Tadas
Laba diena, norėjau paklausti, ar Jūsų kolegijoje užskaitomi dalykai iš Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro? Baigsiu paramediko profesija, ir norėčiau stoti į bendrosios praktikos slaugytojo mokymo programą ar būtų įmanoma sumažinti studijų kainą jei būtų užskaitomi tam tikri dalykai ir ar būtų įmanoma derinti studijas ir darbą?
Utenos kolegija
Tadas rašė: Laba diena, norėjau paklausti, ar Jūsų kolegijoje užskaitomi dalykai iš Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro? Baigsiu paramediko profesija, ir norėčiau stoti į bendrosios praktikos slaugytojo mokymo programą ar būtų įmanoma sumažinti studijų kainą jei būtų užskaitomi tam tikri dalykai ir ar būtų įmanoma derinti studijas ir darbą?
Laba diena, malonu, kad domitės studijomis mūsų kolegijoje. Dalykų įskaitymo praktika yra taikoma, įvertinus dalykų turinį, kreditų skaičių ir pan. Į konkrečius klausimus Jums galėtų atsakyti Bendrosios praktikos slaugos studijų programos komiteto pirmininkė Danguolė Šakalytė, el. p. sakalytedanguole@gmail.com Maloniai prašome kreiptis. Sėkmės ir lauksime Jūsų mūsų studentų gretose.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]