Paramedikas


Tautvydas
Sveiki, noreciau paklausti ar siais metais daug zmoniu stoja i paramediko specialybe?
KPVDPRC
Tautvydas rašė: Sveiki, noreciau paklausti ar siais metais daug zmoniu stoja i paramediko specialybe?
Sveiki, Tautvydai, Paramediko specialybė viena populiariausių pas mus ir šiais metais :) Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC
12gabriukas12
Laba diena. Norėčiau pasiteirauti ar yra tokia galimybė, įstojus į bakalauro studijas universitete, gretutinai stoti ir į Jūsų mokymo centrą? Ačiū už atsakymą.
KPVDPRC
12gabriukas12 rašė: Laba diena. Norėčiau pasiteirauti ar yra tokia galimybė, įstojus į bakalauro studijas universitete, gretutinai stoti ir į Jūsų mokymo centrą? Ačiū už atsakymą.
Laba diena. Taip tokia galimybė yra. Linkėjimai Karaliaus Mindaugo PMC
raimute89
Sveiki noreciau mokytis paramediko specialybe ir domina kokia yra uzsienio kalba sioje spec?Ir kokios isidarbinimo galimybes nes pati esu is Kedainiu?
Aistė 123
Laba diena. Norėčiau paklausti, ar galima įstoti į paramediko specialybę, jei turi biologijos B lygį, ir apskritai kokių dalykų reikia, stojant į šią specialybę kitais metais? Ar chemija iš viso yra reikalinga? Dėkoju už atsakymus.
KMPMC
raimute89 rašė: Sveiki noreciau mokytis paramediko specialybe ir domina kokia yra uzsienio kalba sioje spec?Ir kokios isidarbinimo galimybes nes pati esu is Kedainiu?
Laba diena. Ši specialybė labai populiari, o įsidarbinimo galimybės labai priklauso nuo asmeninių gebėjimų. Patogu mokytis, nes galima tai daryti pagal individualų grafiką. Užsienio kalbą galima rinktis iš anglų, rusų, vokiečių ir prancūzų.
KMPMC
Aistė 123 rašė: Laba diena. Norėčiau paklausti, ar galima įstoti į paramediko specialybę, jei turi biologijos B lygį, ir apskritai kokių dalykų reikia, stojant į šią specialybę kitais metais? Ar chemija iš viso yra reikalinga? Dėkoju už atsakymus.
Laba diena. Jokių specialių egzaminų nereikia, reikalingas aukštas bendras pažymių vidurkis. Chenijos ir biologijos žinios aišku labai pravers.
Raminta1997
Laba diena. Norejau paklausti.ar galima istoti i paramedikus su 12 klases isklausytu kursu?? Dekui.
eglutejot
Sveiki. Norėčiau paklaust ar tuos 550e kuriuos reikia mokėti mokinantis paramediko specialybės galima mokėti dalimis per tuos du metus?
eglutejot
Sveiki. Norėčiau paklaust ar tuos 550e kuriuos reikia mokėti mokinantis paramediko specialybės galima mokėti dalimis per tuos du metus?
Deimantė
Laba diena, norėčiau paklausti ar mokantis paramediko specialybės reikalinga uniforma? Ar sudaromos didelės grupės žmonių? Kokius dalykus mokosi žmonės pasirinkę šią specialybę? Nuo ko priklauso ar žmogus įstos į šią specialybe? Ačiū :)
KPVDPRC
Raminta1997 rašė: Laba diena. Norejau paklausti.ar galima istoti i paramedikus su 12 klases isklausytu kursu?? Dekui.
Taip, prašymą galite pildyti per LAMA BPO sistemą.
KPVDPRC
eglutejot rašė: Sveiki. Norėčiau paklaust ar tuos 550e kuriuos reikia mokėti mokinantis paramediko specialybės galima mokėti dalimis per tuos du metus?
Mokestis už papildomas mokymo priemones yra mokamas dalimis per visus mokymosi metus. Su mokėjimo sutartimi besimokantieji yra supažindinami pasirašant mokymosi sutartis.
KPVDPRC
Deimantė rašė: Laba diena, norėčiau paklausti ar mokantis paramediko specialybės reikalinga uniforma? Ar sudaromos didelės grupės žmonių? Kokius dalykus mokosi žmonės pasirinkę šią specialybę? Nuo ko priklauso ar žmogus įstos į šią specialybe? Ačiū :)
Mokymosi procese jums reikalingos aprangos bus suteikiamos. Vienoje mokymosi grupėje yra 25 asmenys. Apie dalykus kuriuos mokosi asmenys pasirinkę paramediko profesiją gali sužinoti Centro tinklalapyje, prie profesijos aprašo. Norint įstoti į šią profesiją, reikalinga prašymą pildyti per LAMA BPO sistemą, joje užpildant visus meniu juostos elementus. Kartu atsižvelgiama į tai kelintą kvalifikaciją įgysite ir mokymosi vidurkį suskaičiuotą iš visų mokymosi dalykų ir laikytų egzaminų.
Aistė 123
Bet jei turi biologijos B lygi ir chemijos neturi 11 ,12 klasėje, tai priimate?
Aistė 123
Jeigu turi biologijos B lygi, o chemijos 11, 12 klaseje nepasirinkai, tai priimate i paramediko specialybę? Ačiū
KPVDPRC
Aistė 123 rašė: Jeigu turi biologijos B lygi, o chemijos 11, 12 klaseje nepasirinkai, tai priimate i paramediko specialybę? Ačiū
Stojant į bet kurią mokymo programą, yra skaičiuojamas bendras mokomųjų dalykų vidurkis. Konkrečių mokomųjų dalykų nėra būtina būti pasirinkus, todėl jūs galite pildyti prašymą paramediko profesijai.
Aistė 123
Labadiena, Stojant i paramedikus ar teises reikia but islaikius? Ar mokantis reikia laikyt?
simona.brokoriute
Sveiki. Greitu metu baigsiu bendrosios praktikos slaugą. Domina ar Jūsų mokslo įstaiga rengia slaugos specializacijas, būtent skubioji medicinos pagalba. Jei taip, kur ieškoti visos informacijos ir kokia specializacijos kaina? Ačiū.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]