Del treniravimo sistemu


Tadas
Laba diena, Noreciau paklausti del treniravimo sistemu kainos, kaip ja butu imanoma sumazinti?
LSU
Tadas rašė: Laba diena, Noreciau paklausti del treniravimo sistemu kainos, kaip ja butu imanoma sumazinti?
Laba diena, Šiemet kiekvienam Treniravimo sistemų studentui studijų kaina bus sumažinta 40%, aukšto meistriškumo sportininkams iki 50%.
Lina
Laba diena.Jeigu pasirinkčiau treniravimo sistema ir kuno kulturos pedagogo,kokia butu kaina?
LSU
Lina rašė: Laba diena.Jeigu pasirinkčiau treniravimo sistema ir kuno kulturos pedagogo,kokia butu kaina?
Laba diena, Jei įstosite į Treniravimo sistemos studijų programą, gretutinės pedagogo studijos Jums nekainuos.
Dvylika
Galima kas pusmeti mokėti?
LSU
Dvylika rašė: Galima kas pusmeti mokėti?
Sveiki, Atsakau į Jūsų klausimą. Mokėti už studijas galima kas pusmetį.
Dvylika
O 40% nuolaida visi gauna? O jei esi baiges sporto mokykla ir ilgai pralankęs gal yra gslomybę gauti ir 50%?
Dvylika
O kada reikia pateikti medicina o68 lapa? Kqi sutarti pasirasineji ar galima veliau?
LSU
Dvylika rašė: O 40% nuolaida visi gauna? O jei esi baiges sporto mokykla ir ilgai pralankęs gal yra gslomybę gauti ir 50%?
Laba diena, 40% finansavimą gauna visi įstoję į Treniravimo sistemos studijų programą. Sporto mokyklos baigimas nesuteikia galimybės gauti 50% finansavimo.
LSU
Dvylika rašė: O kada reikia pateikti medicina o68 lapa? Kqi sutarti pasirasineji ar galima veliau?
Laba diena, Sveikatos patikrinimo pažymą 068/a reikia pateikti pasirašant sutartį. Tik išimtinais atvejais, rašant prašymą, ją galima pateikti vėliau.
Dvylika
O kaip atrodo sis lapelis medicinos, ar galiu naudoti kai laikiausi vairavo teises, kuriuos galioja dar 10m ( kalbu apie medicini lapelį)
LSU
Dvylika rašė: O kaip atrodo sis lapelis medicinos, ar galiu naudoti kai laikiausi vairavo teises, kuriuos galioja dar 10m ( kalbu apie medicini lapelį)
Sveiki Mums reikalinga būtent 068/a sveikatos pažyma, jokia kita priimama nebus.
Tadas
Sveiki gal galimą plačiau apie atletinį rengimą, kas ten per procesas, kokia studijų programa nes niekur nerandu.
Sutartis
Sveiki, nuvykus pasirasyti sutarti, tai turi gauti kazkokia spec. sutarti, kad gautum ta 40proc. ar cia automatiskai ji prisikiria ? pasirasius bendra sutarti su universitetu ? Nes pvz sutarti raso. Studiju kaina mokantis studentas moka jo priemimo metais..priemimo taisyklese nustatyta studiju kaina, kuri lygi 1616 euru per semestra. Tai taip suprasti, kad tie 40proc. nespriskirti ?
LSU
Tadas rašė: Sveiki gal galimą plačiau apie atletinį rengimą, kas ten per procesas, kokia studijų programa nes niekur nerandu.
Laba diena, Nurodykite savo el.paštą, detalesnę informaciją atsiųsime Jums paštu.
LSU
Sutartis rašė: Sveiki, nuvykus pasirasyti sutarti, tai turi gauti kazkokia spec. sutarti, kad gautum ta 40proc. ar cia automatiskai ji prisikiria ? pasirasius bendra sutarti su universitetu ? Nes pvz sutarti raso. Studiju kaina mokantis studentas moka jo priemimo metais..priemimo taisyklese nustatyta studiju kaina, kuri lygi 1616 euru per semestra. Tai taip suprasti, kad tie 40proc. nespriskirti ?
Laba diena, Ši studijų sutartis pasirašoma tik į Treniravimo sistemas įstojusiems studentams. Ji pasirašoma atvykus pas mus pasirašyti studijų sutartį.
Adele
Sveiki, ar imanoma istoti I vastybes nefinansuojama vieta neislaikius valstybinio lietuviu kalbos ir literaturos egzamino? Domina butent apie treniravimo sistemas.
LSU
Adele rašė: Sveiki, ar imanoma istoti I vastybes nefinansuojama vieta neislaikius valstybinio lietuviu kalbos ir literaturos egzamino? Domina butent apie treniravimo sistemas.
Laba diena, Stoti į mokamą vietą galite, tačiau Jūsų stojimo balas turi būti ne mažesnis kaip 2. Jei nepavyktų įstoti bendra tvarka, rugpjūčio 15-25 d. galite atvykti į universitetą ir parašyti prašymą tapti laisvąja klausytoja (po metų pereitumėte į studentus).
Lauritata
Sveiki, norėčiau plačiau sužinoti apie šią specializaciją: sveikatingumas ir asmeninis treniravimas. Kas tai? Kokį darbą vėliau galėsiu dirbti ir pan. Dėkoju.
LSU
Lauritata rašė: Sveiki, norėčiau plačiau sužinoti apie šią specializaciją: sveikatingumas ir asmeninis treniravimas. Kas tai? Kokį darbą vėliau galėsiu dirbti ir pan. Dėkoju.
Pasirinkusi sveikatingumo ir asmeninio trenerio specializaciją, būtumėte asmeninė trenerė sveikatingumo, mitybos, geros savijautos klausimais, o baigusi įgytumėte sporto bakalauro laipsnį. Įgiję sporto bakalaurą asmenys gali dirbti sporto šakos treneriu sporto mokyklose, sporto klubuose, taip pat sveikatingumo treneriais, bendrojo lavinimo mokyklose neformalaus ugdymo mokytoju, profesinėse, aukštesniosiose neuniversitetinėse mokyklose, papildomojo vaikų ugdymo sportinėse įstaigose, valstybinėse, privačiose ir visuomeninėse sporto organizacijose.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]