Viešoji komunikacija.


Laura
Laba diena, norėjau sužinoti ar stojant 2015 metais į viešąją komunikaciją reikalingas koks nors stojamasis egzaminas? Ačiū už informaciją.
VDU
Laura rašė: Laba diena, norėjau sužinoti ar stojant 2015 metais į viešąją komunikaciją reikalingas koks nors stojamasis egzaminas? Ačiū už informaciją.
Laba diena, Į viešąją komunikaciją stojamųjų egzaminų nėra. Sėkmės, VDU
Roberta
Laba diena. Norėčiau sužinoti ar realu yra įstoti su 3,88 konkursiniu balu į viešąją komunikaciją (vnf)?
VDU
Roberta rašė: Laba diena. Norėčiau sužinoti ar realu yra įstoti su 3,88 konkursiniu balu į viešąją komunikaciją (vnf)?
Laba diena, Praėjusiais metais vidutinis vnf balas buvo 3,58, taigi su Jūsų turimu balu įstoti galimybės tikrai yra. Sėkmės, VDU
Lina
O kaip dėl matematikos? Jei skaičiuojant konkursinį balą renkuosi informatiką, tai yra skirtumas kaip išlaikysiu matematiką? Ar norint į VF būtina pasiekt kažkokią ribą?:)
VDU
Lina rašė: O kaip dėl matematikos? Jei skaičiuojant konkursinį balą renkuosi informatiką, tai yra skirtumas kaip išlaikysiu matematiką? Ar norint į VF būtina pasiekt kažkokią ribą?:)
Laba diena, Viskas priklauso nuo to, kuriais metais įgytas vidurinis išsilavinimas. Jeigu jis bus įgytas 2016 ar 2017 m., tuomet pretenduojant į VF vietas matematikos egzaminą reikia tik išlaikyti (išimtis yra menų studijų kryptis). Vėlesniais metais numatyta riba, kurią reikės pasiekti. Sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]