valstybės finansuojama vieta


agnė
Sveiki, norėjau pasiteirauti, koks pernai buvo žemiausias priėmimo balas stojant į ispanų kalbos studijas ir italistikos studijas (valstybės finansuojamą vietą) VDU? Ačiū už atsakymą.
VDU
agnė rašė: Sveiki,

norėjau pasiteirauti, koks pernai buvo žemiausias priėmimo balas stojant į ispanų kalbos studijas ir italistikos studijas (valstybės finansuojamą vietą) VDU? Ačiū už atsakymą.


Laba diena,

Minimalus balas į Italistikos ir romanų kalbų programą praėjusiais metais buvo 5,68. Ispanų kalbos programa universitete nėra vykdoma, tačiau galima rinktis studijuoti norimą kalbą, tarp jų ir ispanų, papildomai.

Sėkmės,
VDU
Belenkyte
Sveiki. Koks mažiausias vf balas stojant į Kūrybines industrijas, menotyra bei istorija buvo 2014,2013 metais ?
VDU
Belenkyte rašė: Sveiki. Koks mažiausias vf balas stojant į Kūrybines industrijas, menotyra bei istorija buvo 2014,2013 metais ?
Sveiki, Minimalus stojamasis balas į VF 2014 m.: Kūrybinės industrijos - 5,32 Menotyra - 5,82 Istorija - 5,68 2013 m. buvo naudojama kitokia konkursinio balo skaičiavimo sistema, todėl nėra tikslinga jų pateikti. Sėkmės, VDU
Rasa
Sveiki, baigiau mokyklą 2008 m., nelaikiau anglų valstybinio egzamino. Ar yra galimybių įstoti į valstybės finansuojamą vietą, teisės studijose? Baigiau tos pačios krypties studijas kolegijoje.
VDU
Rasa rašė: Sveiki, baigiau mokyklą 2008 m., nelaikiau anglų valstybinio egzamino. Ar yra galimybių įstoti į valstybės finansuojamą vietą, teisės studijose? Baigiau tos pačios krypties studijas kolegijoje.
Laba diena, Reikalavimas būti išlaikius valstybinį anglų kalbos brandos egzaminą galioja naujai baigusiems mokyklą, todėl dėl šios priežasties įstoti į VF vietą galima. Svarbesnis klausimas, ar kolegijoje mokėtės VF ar VNF vietoje? Sėkmės, VDU
Marija
Sveiki. Norejau paklausti, ar privaloma laikyti anglų kalbos egzamiiną, norint įstoti į VF kurybines industrijas?
VDU
Marija rašė: Sveiki. Norejau paklausti, ar privaloma laikyti anglų kalbos egzamiiną, norint įstoti į VF kurybines industrijas?
Laba diena, Jeigu mokyklą baigėte šiemet arba baigsite kitais metais ir norite pretenduoti į VF vietą, tuomet turite išlaikyti užsienio kalbos (anglų, vokiečių, prancūzų) egzaminą ne mažesniu nei B1 lygiu. Sėkmės, VDU
Indre
Sveiki, norėčiau paklausti, koks buvo šiemet minimalus konkursinis balas stojant į psichologijas studijų programą (bakalauras) tarp įstojusių į VF vietą? Dėkoju už atsakymą.
VDU
Indre rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, koks buvo šiemet minimalus konkursinis balas stojant į psichologijas studijų programą (bakalauras) tarp įstojusių į VF vietą? Dėkoju už atsakymą.
Laba diena, Minimalus konkursinis balas į psichologijos VF vietą buvo 6,4. Sėkmės, VDU
butajurg
Sveiki, norėjau pasiteirauti. Esu baigusi Kauno kolegiją, už studijas mokėjau (vnf) tačiau tik baigus beveik visą pinigų sumą sugražino valstybinis studijų fondas. Sakykit tai ar galiu bakalaurą studijuoti nemokamai ar jau skaitosi nebegaliu? Ačiū už informaciją.
VDU
butajurg rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti. Esu baigusi Kauno kolegiją, už studijas mokėjau (vnf) tačiau tik baigus beveik visą pinigų sumą sugražino valstybinis studijų fondas. Sakykit tai ar galiu bakalaurą studijuoti nemokamai ar jau skaitosi nebegaliu? Ačiū už informaciją.
Laba diena, Jeigu už studijas buvo gražinti pinigai, tuomet studijuoti VF vietoje galima tik kitoje studijų pakopoje. Sėkmės, VDU
foxie2017
Sveiki, mano konkursinis balas yra 6,86. Ar didelė tikimybė, kad šiemet (2017) pateksiu į VF pschologijos studijų vietą?
VDU
foxie2017 rašė: Sveiki, mano konkursinis balas yra 6,86. Ar didelė tikimybė, kad šiemet (2017) pateksiu į VF pschologijos studijų vietą?
Laba diena, Praėjusiais metais paskutiniojo įstojusiojo į VF vietą balas buvo mažesnis, tačiau koks jis bus šiemet niekas nežino. Dėl šios priežasties nenorime spėlioti ir bandyti nusakyti tikimybę:) Rekomenduojame drąsiai pildyti prašymą ir tikimės, kad pavyks įstoti į norimą studijų programą:) Sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]