Klauskite visko apie UK


Utenos kolegija
Sveiki, malonu, kad domitės Utenos kolegija. Pabaigus teisės studijų programą galima dirbti bet kokį teisinių žinių ir įgūdžių reikalaujantį valstybės tarnautojo ar darbuotojo (teisininko, juriskonsulto, teisės patarėjo, teisės referento ir panašiai) darbą viešajame, nevyriausybiniame ar privačiajame sektoriuje. Žr. apie programą https://www.utenos-kolegija.lt/studiju-programa/teise Jei norėsite iškart po studijų dirbti policijoje, dar turėsite baigti pirminio parengimo kursus (3 mėnesiai), dėl darbo muitinėje - patarčiau pasidomėti muitinės kontaktais, nes nežinau, kokias pareigas norėtumėte užimti. Sėkmės.
Vartotoja
Ar turite kokių atsiliepimų apie šią kolegiją? :)
Utenos kolegija
Vartotoja rašė: Ar turite kokių atsiliepimų apie šią kolegiją? :)
Laba diena, malonu, kad domitės apie Utenos kolegiją. Nepriklausomo žurnalo ,,Reitingai" duomenimis, Utenos kolegija yra geriausiųjų kolegijų penketuke https://www.utenos-kolegija.lt/naujiena/903-utenos-kolegija-tarp-5-geriausiuju Studentų atsiliepimų apie kolegiją galite rasti FB https://www.facebook.com/UtenosKolegija/ Jei kas domina konkrečiai, prašome klausti ir kviečiame pasirinkti studijas pas mus :)
Vartotoja
Kodel per LAMA negalima rasti socialines pedagogikos studijų? Ar jų nėra?
Klausimas
Sveiki, Mane domina ar įmanoma su 5,97 balu įstoti į teisę? Bei kodėl per Lama Bpo leidžia rinktis tik Vnf vietą?
Utenos kolegija
Vartotoja rašė: Kodel per LAMA negalima rasti socialines pedagogikos studijų? Ar jų nėra?
Laba diena, apgailestaujame, bet šiais metais į socialinę pedagogiką priėmimas nevyksta.
Utenos kolegija
Klausimas rašė: Sveiki, Mane domina ar įmanoma su 5,97 balu įstoti į teisę? Bei kodėl per Lama Bpo leidžia rinktis tik Vnf vietą?
Laba diena, galima rinktis tik vnf vietą todėl, kad finansuojamų vietų nėra. Jei nepatektumėte per LAMA BPO, maloniai kviečiame stoti tiesioginiu būdu kolegijoje. Jums reikia kreiptis: Maironio g. 7, 13 kab., Studijų skyrius / Dokumentų priėmimo tarnyba. Darbo laikas: Pirmadienis – ketvirtadienis: 8.00–17.00 val., pietų pertrauka 12.00–12.30 val. Penktadienis: 8.00–14.30 val., pietų pertrauka 12.00–12.30 val. Tel.: 8 687 82 516, 8 677 95 978; el. paštas priemimas@utenos-kolegija.lt Sėkmės :)
Stojantis
Sveiki, ar jau yra aišku kokiu būdu nuo rugsėjo mėn bus mokomasi? Ar būtina bus pasiskiepyti, jog mokytis kontaktiniu būdu?

Sveiki,atsakymas į Jūsų klausimą yra čia https://www.utenos-kolegija.lt/naujiena/1104-studentu-demesiui-del-imunizacijos
Planuojama, kad pirmakursiams nuolatinių studijų studentams vyks kontaktiniu būdu, kitiems - teorinės paskaitos nuotoliniu, praktiniai gyvai.
Sekite informaciją.
Gerų ir saugių studijų,
UK.
Sveiki, ar jau yra aišku kiek studentų yra priimtų į teisės studijų programą? Ištestinėse.
Utenos kolegija
UK. rašė: Sveiki, ar jau yra aišku kiek studentų yra priimtų į teisės studijų programą? Ištestinėse.
Sveiki, šiuo metu yra 15 dtudentų, bet dar vyksta sutarčių pasirašymas su LAMA BPO pakviestaisiais bei stojančiais tiesioginiu būdu. Taigi skaičius nėra baigtinis.
Utenos kolegija
[c]Stojantis rašė: Sveiki, ar jau yra aišku kokiu būdu nuo rugsėjo mėn bus mokomasi? Ar būtina bus pasiskiepyti, jog mokytis kontaktiniu būdu? Sveiki,atsakymas į Jūsų klausimą yra čia https://www.utenos-kolegija.lt/naujiena/1104-studentu-demesiui-del-imunizacijos Planuojama, kad pirmakursiams nuolatinių studijų studentams vyks kontaktiniu būdu, kitiems - teorinės paskaitos nuotoliniu, praktiniai gyvai. Sekite informaciją. Gerų ir saugių studijų,
Studijuoju
Sveiki,ar gerai supratau, jog visiems ištestinių studijų studentams paskaitos vyks kontaktiniu būdu išskyrus tuos kurie pateikė prašymą studijuoti nuotoliniu?
Studijuoju
Sveiki,ar gerai supratau, jog visiems ištestinių studijų studentams paskaitos vyks kontaktiniu būdu išskyrus tuos kurie pateikė prašymą studijuoti nuotoliniu?
Utenos kolegija
Studijuoju rašė: [/b]Sveiki,ar gerai supratau, jog visiems ištestinių studijų studentams paskaitos vyks kontaktiniu būdu išskyrus tuos kurie pateikė prašymą studijuoti nuotoliniu?[/c][c][b]Studijuoju rašė: Sveiki,ar gerai supratau, jog visiems ištestinių studijų studentams paskaitos vyks kontaktiniu būdu išskyrus tuos kurie pateikė prašymą studijuoti nuotoliniu?
Sveiki, teorinės paskaitos gali vykti ir nuotoliniu būdu. Prašome sekti informaciją Verslo ir technologijų fakulteto tvarkaraščiai https://www.utenos-kolegija.lt/studentams/tvarkarasciai/verslo-ir-technologiju-fakulteto Medicinos fakulteto https://www.utenos-kolegija.lt/studentams/tvarkarasciai/medicinos-fakulteto Dėl visų su studijų organizavimu susijusių dalykų prašome kreiptis į savo fakultetus. Sėkmės JUms studijuojant.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]