Klauskite visko apie UK


Utenos kolegija
Susimastes rašė: Sveiki, kodel lamabpo nėra informacinių sistemų technologijos, kaip studiju programos? Yra tik informacinių sistemų inžinerija.
Laba diena, nuo 2016 m. studentai Utenos kolegijoje yra priimami tik į Informacinių sistemų inžineriją. ISI programa yra nauja programa, parengta 2015 m., todėl teikia dar didesnes galimybes nei IST. Plačiau apie ISI studijų programą http://www.utenos-kolegija.lt/index.php?-144498725
Inga
Sveiki. Kodėl bendrabutis mėnesiui kainuoja tiek daug - 50 eurų mėnesiui? Juk anksčiau buvo 90 litų... :( Kodėl nėra jokių nuolaidų bendrabučiui ?
Utenos kolegija
Laba diena, toks yra oficialiai nustatytas nuomos mokestis, į kurį įskaičiuoti mokesčiai už vandenį, elektrą, suteikiama galimybė naudotis baldais, interneto paslaugomis, taip pat savo buitine technika, kuriai reikalinga elektros energija: lygintuvu, šaldytuvu ir pan.
Ligita
Laba diena. Norėjau paklausti. Jei aš, oficiali nuolatinių studijų studentė, norėčiau nutraukti dabar studijas, ar tai man dabar kainuotų ir kur tai galėčiau padaryti? T.y. į ką man kreiptis? Ačiū :)
Utenos kolegija
Ligita rašė: Laba diena. Norėjau paklausti. Jei aš, oficiali nuolatinių studijų studentė, norėčiau nutraukti dabar studijas, ar tai man dabar kainuotų ir kur tai galėčiau padaryti? T.y. į ką man kreiptis? Ačiū :)
Laba diena, labai apgailestaujame dėl Jūsų sprendimo, ir tikimės, kad galbūt dar jį pakeisite. Kreiptis reikia į fakulteto, kuriame studijuojate, dekanatą. Ten Jums paaiškins dėl mokėjimo (turbūt turite omenyje studijų krepšelio kainos grąžinimą už vf vietą), nes tai priklauso nuo to, ar neturite skolų ir kt. dalykų. Sėkmės.
Sveiki
Noriu paklausti. Aš parašiau prašymą, ką man grąžintų permokėtus pinigus už bendrabutį, tačiau nepasakė, kada grąžins. Taigi, per kiek laiko (maždaug) yra grąžinama? Ačiū
Utenos kolegija
Sveiki rašė: Noriu paklausti. Aš parašiau prašymą, ką man grąžintų permokėtus pinigus už bendrabutį, tačiau nepasakė, kada grąžins. Taigi, per kiek laiko (maždaug) yra grąžinama? Ačiū
Laba diena, grąžinama įforminus visas grąžinimo dokumentaciją - maždaug po savaitės. Geros dienos.
Sveiki
Ar Utenos kolegijoje kas nors priklauso su nuolaida jei esi iš soc. remtinos šeimos? :-)
Utenos kolegija
Sveiki rašė: Ar Utenos kolegijoje kas nors priklauso su nuolaida jei esi iš soc. remtinos šeimos? :-)
Laba diena, nuolaidos nėra numatytos. Jei Jūs atitinkate kriterijus, galite, kreiptis dėl socialinės stipendijos http://www.utenos-kolegija.lt/index.php?1523340494 Sėkmės.
Tomas
Laba diena,
stojimo sąlygos priklauso nuo vid. išsilavinimo įgijimo metų. Jei vid. išsilavinimą įgijote 2016 m., tada taip, reikėtų būti išlaikius matematikos ir užsienio k. egzaminus (pakanka 16 balų), kad galėtumėte pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą. Galite bandyti minėtus egzaminus (per) laikyti šiemet (į savo mokyklą dėl to reikėtų kreiptis jau dabar). Jei 2015 m., tuomet matematikos egzamino nereikia. Konkursiniam balui sudaryti gali būti imami ir metiniai pažymiai (išskyrus pirmąjį, pagrindinį dalyką). Kursų baigimo pažymėjimas šiuo atveju netinka, bet metinis pažymys gali būti įskaitytas. Į kurią studijų programą jūsų balas būtų aukščiausias, galite pasitikrinti su www.lamabpo.lt esančia konkursinio balo skaičiuokle (suveskite visus atestato pažymius).
Į mokamą vietą balas nebūtinai turi būti aukštas. Dėl studijų programos pasirinkimo - tai priklauso nuo asmeninių polinkių, savybių. Pagal pažymius nulemti savo ateitį nebūtų teisinga.
Pradžioje galite pasirinkti bent jau studijų sritį - pas mus siūlomos 21 studijų programa biomedicinos, socialinių ir technologijos mokslų srityse, daugiau informacijos rasite https://www.utenos-kolegija.lt/
Užeikite pelyte ant studijų srities, pasirinkite studijų programą, ten rasite aprašymą.
Jei prireiks, rašykite priemimas@utenos-kolegija.lt. Sėkmės!
nxxt
sveiki esu baigusi vidurine 2014 o profesine 2015 noreciau paklaust i kurias specialibes yra man didesne galimybe istot noreciau vf vietos mano ivertinimai lietuviu mokiklinis egzaminas 6 metinis 7 b lygis biologija metinis 9 valstybinis 28 b lygis istorija metinis 8 valstybinis 30 b lygis matematika metinis 6 b lygis geografija metinio neturiu nes nebuvau pasirinkus kaip dalyko bet valsybini islaukiau 37 anglu metinis 5 profesiniam diplome 8 informatika metinis 10
Utenos kolegija
nxxt rašė: sveiki esu baigusi vidurine 2014 o profesine 2015 noreciau paklaust i kurias specialibes yra man didesne galimybe istot noreciau vf vietos mano ivertinimai lietuviu mokiklinis egzaminas 6 metinis 7 b lygis biologija metinis 9 valstybinis 28 b lygis istorija metinis 8 valstybinis 30 b lygis matematika metinis 6 b lygis geografija metinio neturiu nes nebuvau pasirinkus kaip dalyko bet valsybini islaukiau 37 anglu metinis 5 profesiniam diplome 8 informatika metinis 10
Laba diena, atsakyti tiksliai, į kurią programą stojant bus galima įstoti į VF vietą, neįmanoma, tai priklauso ir nuo kitų stojančiųjų balų. Tam, kad konkursinis balas būtų didesnis turi būti pirmas dalykas - valstybinis egzaminas. Pagal turimus duomenis Jums tikslingiausia būtų stoti: Biologija (valstybinis) - į visas medicinos studijų programas: Burnos higiena, Odontologinė priežiūra, Kosmetologija, Bendrosios praktikos slauga, Kineziterapija, Dantų technologija bei Žemės ūkio technologija (Alantos grupė). Istorija (valstybinis): Socialinis darbas, Teisė, Turizmo ir viešbučių administravimas. Sėkmės.
stojantysis
Sveiki, Norėčiau sužinoti, kiek šiemet planuojate priimti studentų į dantų technologijos studijas?
Utenos kolegija
stojantysis rašė: Sveiki, Norėčiau sužinoti, kiek šiemet planuojate priimti studentų į dantų technologijos studijas?
Laba diena, malonu, kad domitės mūsų kolegija. Į Dantų technologijos studijas planuojama priimti 24 studentus. Tikimės Jus pamatyti jų. Sėkmės.
Utenos kolegija
Utenos kolegija rašė: stojantysis rašė: Sveiki, Norėčiau sužinoti, kiek šiemet planuojate priimti studentų į dantų technologijos studijas?Laba diena, malonu, kad domitės mūsų kolegija. Į Dantų technologijos studijas planuojama priimti 24 studentus. Tikimės Jus pamatyti tarp jų. Sėkmės.
Kristina
Laba diena. Noriu paklaust kokia studiju krypti reikia pasirinkti norint mokytis skubios pagalbos slaugos specialisto?
Utenos kolegija
Kristina rašė: Laba diena. Noriu paklaust kokia studiju krypti reikia pasirinkti norint mokytis skubios pagalbos slaugos specialisto?
Laba diena, Utenos kolegijoje įgyvendinama BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGOS studijų programa (studijų krypčių grupė- sveikatos mokslai). Plačiau apie programą: https://www.utenos-kolegija.lt/studiju-programa/bendrosios-praktikos-slauga Bendrosios praktikos slaugytojas įgyja ir skubios pagalbos teikimo kompetencijų. Jei jus domina išskirtinai tik skubios medicinos pagalbos specialybė,tai tokios programos Utenos kolegijoje nėra.
Andželika
Laba diena, Norėjau paklausti ar stojant pas Jus iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro, ten baigus paramediko specialybę, būtų užskaitomi dalykai? Taip pat norėjau paklausti ar yra galimybė mokytis nuotoliniu būdu, ar bent jau būtų galima derinti paskaitas, kad jos būtų 2-3 kartus per savaitę? Ačiū už atsakymus!
Utenos kolegija
Andželika rašė: Laba diena, Norėjau paklausti ar stojant pas Jus iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro, ten baigus paramediko specialybę, būtų užskaitomi dalykai? Taip pat norėjau paklausti ar yra galimybė mokytis nuotoliniu būdu, ar bent jau būtų galima derinti paskaitas, kad jos būtų 2-3 kartus per savaitę? Ačiū už atsakymus!
Laba diena, malonu, kad domitės Utenos kolegija. Dėl dalykų įskaitymo ir kitų Jus dominančių klausimų prašome kreiptis į Slaugos ir burnos priežiūros katedros vedėją Danguolę Šakalytę, el. p. sakalytedanguole@gmail.com, tel. 868604178. Jums bus tiesiogiai suteikta visa dominanti informacija. Sėkmės.
Sveiki
Sveiki, baigus teisę Utenos kolegijoje, kokios darbo perspektyvos iš karto po studijų? Kur konkrečiai galima įsidarbinti? Taip pat domina, ar po šių studijų galima dirbti muitinėje/policijoje? Ačiū

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]