Klauskite visko apie UK


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Utenos kolegiją.
Asta
Sveiki, kokie egzaminai reikalingi socialinio darbo specialybei?

Laba diena, malonu, kad domitės mūsų kolegija. Stojat į socialinį darbą konkursinis balas bus formuojamas iš: istorijos egzamino, matematikos egzamino arba metinio pažymio ir vieno iš šių dalykų - geografijos/užsienio kalbos/informacinių technologijų/menų brandos egzamino arba metinio pažymio bei lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino įvertinimo.
Smulkiau Jus pakonsultuos Priėmimo tarnyba: tel. 8-678 82516, el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt
Taip pat prašome apsilankyti mūsų puslapyje stojantiesiems http://www.utenos-kolegija.lt/index.php?-2098332361
vika134679
Laba diena,Norėjau paklausti koks buvo praeitais metai minimalus balas į maisto technologiją vnf ir vf vietose?

Laba diena, malonu, kad domitės Utenos kolegija.
Visi pernai metų balai yra kolegijos tinklapyje STOJANTIESIEMS: http://www.utenos-kolegija.lt/index.php?-2098332361
Žr. UTENOS KOLEGIJOS 2014 M. PRIĖMIMO STATISTIKA, čia rasite praėjusių metų priėmimo balus į vf vietą.
Statistikos apie vnf vietas nėra, kadangi į stojant į Utenos kolegijos vnf apribojimai netaikomi.
Ernesta
Sveiki, ieškojau konkursinių balų su kokiais įstojo žmonės į buhalterinę apskaitą vf ir vnf. Vf radau max ir min, o kokie su vnf?

Laba diena, malonu kad domitės Utenos kolegija.
Statistikos apie vnf vietas nėra, kadangi stojant į Utenos kolegijos vnf apribojimai netaikomi.

Ginatrė
Sveiki,o tai VNF vietos į visas specialybės nėra apribojimos?Pvz net į bendrosios praktikos slaugą?
Utenos kolegija
Ginatrė rašė: Sveiki,o tai VNF vietos į visas specialybės nėra apribojimos?Pvz net į bendrosios praktikos slaugą?
Laba diena, stojant į visų studijų programų valstybės nefinansuojamas vietas, taip pat ir bendrosios praktikos slaugą, apribojimai nėra taikomi. Tik stojantieji į Dantų technologiją turi būti išlaikę manualinių gebėjimų testą.
Arūnė
Laba diena, kada bus pranešta ar gavau bendrabutį? :)
Utenos kolegija
Arūnė rašė: Laba diena, kada bus pranešta ar gavau bendrabutį? :)
Laba diena, informacija apie suteiktą bendrabutį bus paskelbta rugpjūčio 24 d. mūsų tinklapyje www.utenos-kolegija.lt . Jei esate pirmakursė, galiu Jus iš anksto nuraminti - bendrabutį tikrai gausite. Sėkmės studijose :)
Laura
Sveiki ar yra kokia nuoroda kur galima būtų sužinoti ką reikia atsivežti, o ko ne i bendrabutį? Ačiū už atsakymą.
Utenos kolegija
Laura rašė: Sveiki ar yra kokia nuoroda kur galima būtų sužinoti ką reikia atsivežti, o ko ne i bendrabutį? Ačiū už atsakymą.
Laba diena, geriausiai į Jūsų klausimą atsakys studentų namų, kuriuose gavote vietą, valdytojas. Jo telefonas yra nurodytas prie studentų sąrašų. Gerų studijų.
Goda
Sveiki :) Kuo skiriasi informacinių sistemų technologijos nuo informcinių sistemų inžinerijos? Kuo skiriasi darbo pobūdžiai? Skaičiau UK puslapyje tiek apie vieną, tiek apie kitą- aprašymai vienodi :)
Utenos kolegija
Laba diena, malonu, kad domitės Utenos kolegija. Informacinių sistemų technologijų studijos daugiau orientuotos į kompiuterių ir kompiuterinių sistemų priežiūrą, programinės įrangos kūrimo technologijas. Informacinių sistemų inžinerijos studijos orientuotos į informacijos sistemų priežiūrą bei plėtojimą.
Emilija
Sveiki,koks 2015 metais buvo mažiausias balas i vnf vieta burnos higiena ? ačiu už atsakyma :)
Utenos kolegija
Emilija rašė: Sveiki,koks 2015 metais buvo mažiausias balas i vnf vieta burnos higiena ? ačiu už atsakyma :)
Laba diena, malonu, kad domitės Utenos kolegija. Mažiausias balas į burnos higienos vf vietą buvo 3,50. Žr. daugaiu http://www.utenos-kolegija.lt/index.php?-2098332361 Utenos kolegijos priėmimo 2015 m. statistika (puslapio apačioje). Sėkmės.
llllll
Sveiki, laikiau lietuvių mokyklinį, biologijos valstybinį egzaminus. Baigiau kosmetikės profesiją profesinio mokymo centre. Norėjau paklausti ar yra galimybė patekti į VF arba VNF? Ar užsiskaitytų dalykai iš profesinio mokymo centro? Ir ar studijų kaina lieka ta pati mokantis VNF?
llllll
Sveiki, 2015m. laikiau lietuvių mokyklinį, biologijos valstybinį egzaminus, tačiau anglų ne. 2016 Baigsiu kosmetikės profesiją profesinio mokymo centre. Norėjau paklausti ar yra galimybė patekti į VF arba VNF? Ar užsiskaitytų dalykai iš profesinio mokymo centro? Ir ar studijų kaina lieka ta pati mokantis VNF?
Utenos kolegija
llllll rašė: Sveiki, 2015m. laikiau lietuvių mokyklinį, biologijos valstybinį egzaminus, tačiau anglų ne. 2016 Baigsiu kosmetikės profesiją profesinio mokymo centre. Norėjau paklausti ar yra galimybė patekti į VF arba VNF? Ar užsiskaitytų dalykai iš profesinio mokymo centro? Ir ar studijų kaina lieka ta pati mokantis VNF?
Laba diena, asmenys, baigę 2015 m. ir pretenduojantys į valstybės finansuojamą studijų vietą turi būti išlaikę: 1. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį arba mokyklinį brandos egzaminą; 2. užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) egzaminą ne žemesniu nei B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis. Užsienio kalbos mokėjimo lygis nustatomas, laikant brandos egzaminą (ne žemesnis nei 16 balų įvertinimas) arba tarptautinį užsienio kalbos egzaminą). Taigi, kadangi Jūs nelaikėte užsienio k. egzamino į valstybės finansuojamą vietą negalėsite. Ar įstojus į mokamą vietą bus galimybė sumažinti mokestį, paaiškės tik įvertinus ir sulyginus Jūsų išklausytus dalykus profesinio rengimo centre. Kadangi Jūsų atvejis yra individualus ir internetu sunku išsiaiškinti visas detales, kurios paaiškėja bendraujant tiesiogiai, rekomenduoju kreiptis tiesiai į Priėmimo tarnybą tel. 8 687 82 516, el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt
Susimastes
Sveiki, norejau paklausti koks minimalus balas stojant i Informacinių sistemų technologijų studijas i VF ir VNF vietas?
Utenos kolegija
Susimastes rašė: Sveiki, norejau paklausti koks minimalus balas stojant i Informacinių sistemų technologijų studijas i VF ir VNF vietas?

Laba diena,
malonu,kad domitės studijomis Utenos kolegijoje. Šiais metais minimalus konkursinis balas tiek į VF, tiek į VNF vietas yra 1,2.
Susimastes
Sveiki, kodel lamabpo nėra informacinių sistemų technologijos, kaip studiju programos? Yra tik informacinių sistemų inžinerija.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]