Sumisusi


Indre
Sveiki po 12 klasiu noriu mokytis pas jus floristikos tik viena problema nesenai buvau atviru duru dienose taciau neturejau galimybes uzpildyti testo ar butu galimybe ji uzpildyti kuo greiciau? ir kada priduodami dokumentai? bijau,kad neatsitiktu taip,kad per velai priduociau dokumentus ir nepapulciau mokytis pas jus
KPVDPRC
Indre rašė: Sveiki po 12 klasiu noriu mokytis pas jus floristikos tik viena problema nesenai buvau atviru duru dienose taciau neturejau galimybes uzpildyti testo ar butu galimybe ji uzpildyti kuo greiciau? ir kada priduodami dokumentai? bijau,kad neatsitiktu taip,kad per velai priduociau dokumentus ir nepapulciau mokytis pas jus
Laba diena, Indre, smagu, kad domitės mūsų siūloma specialybe. Dėl dokumentų pridavimo ir testo užpildymo nereikėtų stresuoti dėl to, kad laiko dar tikrai yra :) parašykite el. paštu priemimo.komisija@kaupa.lt ir susitarsite dėl datos. Gražios dienos!
Gabrielė
Sveiki,mane domina priėmimo testas. Koks jis? Kokie klausimai? Kas bus jei neišlaikai ar galima perlaikyti? Beto ar dar yra motyvacinis pokalbis ar tik testas? AČIŪ!
KPVDPRC
Gabrielė rašė: Sveiki,mane domina priėmimo testas. Koks jis? Kokie klausimai? Kas bus jei neišlaikai ar galima perlaikyti? Beto ar dar yra motyvacinis pokalbis ar tik testas? AČIŪ!
Sveiki, Gabriele, priėmimo testas yra laikomas bendrosioms jūsų žinioms patikrinti. Gali būti užduodami bendri klausimai, tokie kaip: Kada Lietuva įstojo į ES? Kas yra Lietuvos ministras pirmininkas? ir pan. Testas neperlaikomas. Motyvacinis pokalbis taip pat yra.
Neringa
Sveiki,kiek klausimų sudaro testą? Kiek panašiai trunka pokalbis? Kuris iš šių dviejų dalykų yra svarbesnis? Ar buvo kada nors tokių kurie neišlaikė testo? Dar labai domina ar kada buvo,kad nepriimtų kokio nors jaunuolio? Jei taip,dėl kokių priežasčių,dėl blogo atestato ar panašiai? Labai ačiū už atsakymus nes naktimis nemiegu,laukiu ir bijau,kad galiu neišlaikyti.
KPVDPRC
Neringa rašė: Sveiki,kiek klausimų sudaro testą? Kiek panašiai trunka pokalbis? Kuris iš šių dviejų dalykų yra svarbesnis? Ar buvo kada nors tokių kurie neišlaikė testo? Dar labai domina ar kada buvo,kad nepriimtų kokio nors jaunuolio? Jei taip,dėl kokių priežasčių,dėl blogo atestato ar panašiai? Labai ačiū už atsakymus nes naktimis nemiegu,laukiu ir bijau,kad galiu neišlaikyti.
Sveiki, Neringa, Testą sudaro 20 klausimų. Pokalbis trunka labai individualiai, nuo 10 iki 20 min vidutiniškai. Svarbiau galbūt yra pokalbis, nes jo metu pasimato jūsų motyvacija mokytis tam tikroje specialybėje. Atvejų, kuomet neišlaikomas testas nelabai pasitaiko, nes jis tikrai yra nesudėtingas. Yra specialybių, į kurias priimami ne visi norintieji. Tai sąlygoja didesnis stojančiųjų skaičius nei yra vietų mokytis. Tuomet siūlome rinktis kitą/panašią specialybę ir galimybę pereiti į norimą specialybę vėliau. Tokių atvejų pasitaiko gana dažnai. Nestresuokite, viskas bus gerai :)
Nijolė
Sveiki,ar daug stojančiųjų praitais metais buvo į specialybę APEIGŲ IR ŠVENČIŲ PASLAUGŲ TEIKĖJAS? Ir mane domina bendrabutis ar visų kambarių kaina vienoda ir kokia ji? Gal yra nuotraukų kur galima pažiūrėti kaip atrodo? Ir ar didelė tikimybė gauti bendrabutį jei gyvenu virš 150km? AČIŪ!
Indrė
Sveiki! Mane labai labai domina jeigu atvyksiu gegužės 20 užpildyti dokumentus visus ir laikyti testą kada bus pranešta ar priėmė ar ne? Labai bijau,kad gali atsitikti jog nepriims..juk visko būna. Ačiū už atsakymą!
KPVDPRC
Nijolė rašė: Sveiki,ar daug stojančiųjų praitais metais buvo į specialybę APEIGŲ IR ŠVENČIŲ PASLAUGŲ TEIKĖJAS? Ir mane domina bendrabutis ar visų kambarių kaina vienoda ir kokia ji? Gal yra nuotraukų kur galima pažiūrėti kaip atrodo? Ir ar didelė tikimybė gauti bendrabutį jei gyvenu virš 150km? AČIŪ!
Sveiki, Nijole, stojančiųjų buvo nemažai į Jūsų minėtą specialybę, tačiau priėmėme praktiškai visus norinčius :) Dėl bendrabučio - kaina yra viena visiems mokiniams nepriklausomai nuo kambario. Kelių savaičių bėgyje įkelsime nuotraukas iš bendrabučio į mūsų svetainę www.kaupa.lt, šiuo metu jos ruošiamos. Jei gyvename 150 km nuo Kauno, didelė tikimybė, jog bendrabutį gausite. Lauksime Jūsų!
KPVDPRC
Indrė rašė: Sveiki! Mane labai labai domina jeigu atvyksiu gegužės 20 užpildyti dokumentus visus ir laikyti testą kada bus pranešta ar priėmė ar ne? Labai bijau,kad gali atsitikti jog nepriims..juk visko būna. Ačiū už atsakymą!
Sveiki, Puiku, jog skubate pildyti reikiamus dokumentus. Kai atvyksite gausite visą reikiamą informaciją. Gegužės 20 d. turėsite galimybę išlaikyti testą bei užpildyti dokumentus, o po to su jumis asmeniškai susisieks priėmimo komisija dėl pokalbio, kurio metu ir bus aišku dėl priėmimo. Iki pasimatymo gegužės 20 d.!
Indrė
Sveiki,truputį nesupratau..Atvykusi gegužės 20 laikysiu tik testą ir užpildysiu dokumentus? Jokio dar pokalbio(motyvacinio) tą dieną nebus? Jis bus tik kai komisija susisieks su manimi? O sakykit po kiek panašiai galėtų susisiekti? Nes važinėti beveik 200km labai nepatogu.. AČIŪ!
KPVDPRC
Indrė rašė: Sveiki,truputį nesupratau..Atvykusi gegužės 20 laikysiu tik testą ir užpildysiu dokumentus? Jokio dar pokalbio(motyvacinio) tą dieną nebus? Jis bus tik kai komisija susisieks su manimi? O sakykit po kiek panašiai galėtų susisiekti? Nes važinėti beveik 200km labai nepatogu.. AČIŪ!
Sveiki, Indre, taip, kol kas dar mandatinės nebus. Susisieks mėnesio bėgyje, tad atvažiuoti reikės 2 kartus, gegužės 20 d. ir į pokalbį. Privalumas tas, kad atskirai nereikės vykti dėl testo ir sutaupysite laiko pildydami dokumentus ir išlaikydami testą vienu kartu.
Indrė
Betai tuomet jei per testą pasirodžiau blogai tarkim tada gali išvis net nepakviesti pokalbiui? O jeigu nepakvies pokalbiui negalėsiu išreikšti savo motyvacijos.
Vaida
Sveiki,girdėjau vienuose kambariuose yra tik kriauklė su tualetu-kambario kaina vienokia,o kito kambario kur yra + dušas kaina kita.Ar tai tiesa? Jei taip ar galima pirmakursei iškart pasirinkti kur nori gyventi tarkim kur yra dušas kambaryje? LABAI AČIŪ UŽ ATSAKYMĄ.
Neda
Sveiki. Labai įdomu kokios priemonės įeina uz 300lt kainą spec. "Apeigų ir švenčių paslaugų teikėjas" Ačiū
KPVDPRC
Indrė rašė: Betai tuomet jei per testą pasirodžiau blogai tarkim tada gali išvis net nepakviesti pokalbiui? O jeigu nepakvies pokalbiui negalėsiu išreikšti savo motyvacijos.
Indre, pakvies pokalbiui tikrai. Nebūna tokių atvejų, kad nepakviestų.
KPVDPRC
Neda rašė: Sveiki. Labai įdomu kokios priemonės įeina uz 300lt kainą spec. "Apeigų ir švenčių paslaugų teikėjas" Ačiū
Sveiki, Neda, Apeigų ir švenčių paslaugų teikėjai mokosi daugybės dalykų - nuo floristikos pradmenų iki maketų darymo ir pan. Tam yra reikalingos priemonės, medžiagos, programinė įranga. Jei domitės šia specialybe galbūt jau dirbate šioje srityje?
KPVDPRC
Vaida rašė: Sveiki,girdėjau vienuose kambariuose yra tik kriauklė su tualetu-kambario kaina vienokia,o kito kambario kur yra + dušas kaina kita.Ar tai tiesa? Jei taip ar galima pirmakursei iškart pasirinkti kur nori gyventi tarkim kur yra dušas kambaryje? LABAI AČIŪ UŽ ATSAKYMĄ.
Sveiki, Vaida, Teisingai, kambariai skiriasi kaip ir jų kaina. Vienų kaina yra 16 eur., kitų 30 eur. Pasirinkti jūs galite stojimo metu. Vėliau, antrame ar trečiame kursuose kambarių skirstymas priklauso nuo mokymosi rezultatų ir elgesio.
Neda
Nedirbu,laibai noriu mokytis šios spec tiesiog!
Agnė
Sveiki! Labai svarbų klausimą turiu. Per kiek dienų dažniausiai pakviečia pokalbiui nuo dokumentų užpildymo ir testo laikymui? Šiuo atveju vyksiu gegužės 20,todėl labai įdomu. Beto labai norėčiau sužinoti jei atitiksiu visus kriterijus atvyksiu į pokalbį ir pan kada paskelbs,kad esu priimta?? Galima to tikėtis iki birželio pabaigos? Beto labai neramina,jeigu aš tą dieną tikrai niekaip negalėsiu atvykti į pokalbį kai busiu kviečiama ar galiu nukelti kitai dienai jį? Labai labai ačiū!

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]