Klauskite visko apie mokyklą Art of Beauty


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į mokyklą Art of Beauty.
neapsisprendusioji
Sveiki,norėjau pasiteirauti jei mano atestate yra žemesnių pažymiu nei 7, kokia būtų kaina už priemones ir mokslą higieninės kosmetikos kosmetiko ir masažuotojo specialybėje?
Art of Beauty
neapsisprendusioji rašė: Sveiki,norėjau pasiteirauti jei mano atestate yra žemesnių pažymiu nei 7, kokia būtų kaina už priemones ir mokslą higieninės kosmetikos kosmetiko ir masažuotojo specialybėje?
Jei jūsų brandos atestate yra žemesnių pažymių nei 8, už mokslus ir kartu už priemones mokėsite 1000 € per pusmetį.
Deimante
Sveiki. As su tokiu klausimu. Kuo skiriasi Kosmetikas ir Grozio terapeutas? Jusu interneto puslapyje naudojami sie terminai, kaip skirtingos kvalifikacijos. Tad noriu paklausti ar kazkuo skiriasi, galbut mokomais dalykais ar ju valandu skaiciumi ar kaip? :)
AOB
Deimante rašė: Sveiki. As su tokiu klausimu. Kuo skiriasi Kosmetikas ir Grozio terapeutas? Jusu interneto puslapyje naudojami sie terminai, kaip skirtingos kvalifikacijos. Tad noriu paklausti ar kazkuo skiriasi, galbut mokomais dalykais ar ju valandu skaiciumi ar kaip? :)
Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikacija įgyjama baigus 2 metų trukmės mokslus profesinėje mokykloje, o grožio terapeuto - 3 metų trukmės mokslus kolegijoje.
Baigus Mokyklą "Art of Beauty" gaunate lietuvišką profesinio mokymo diplomą, suteikiantį higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją.
Tačiau mūsų mokykloje kosmetiko programos turinys atitinka tarptautinius reikalavimus, ką patvirtina INFA ir CIDESCO tarptautinės mokyklos, kurių nariu yra ir Mokykla "Art of Beauty".
Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad baigus mūsų mokyklą jūs turite galimybę papildomai, čia Lietuvoje, laikyti tarptautinį CIDESCO arba INFA egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą. Mokslų trukmė lieka ta pati. CIDESCO diplomas suteikia grožio terapeuto kvalifikaciją , INFA - grožio estetiko kvalifikaciją (prilyginama kosmetikui).
CIDESCO diplomas įrodo, kad jūsų žinių lygis yra aukštesnis, nei tiesiog profesinės mokyklos lygis.
Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į mokyklą Art of Beauty.
Karina
Sveiki, norėčiau stoti į jūsų mokyklą ir norėčiau pasidomėti kur galėčiau dirbti, įsidarbinti baigus jūsų mokyklą? Ar lengvai mane priimtų į grožio salonus ir pan, baigus jūsų mokyklą? Dar rūpimas klausimas ar po mokyklos baigimo man bus įteiktas kažkoks atestatas ar sertifikatas, ar tiesiog kažkoks pažymėjimas, kad baigiau jūsų mokyklą, ar.. ? Nes esu girdėjus, kad baigus jūsų mokyklą negaunami jokie reikšmingi dokumentai ir vėliau sunku įsidarbinti.
AOB
Sveiki Jūsų girdėta informacija yra klaidinga :). Baigus mūsų profesinę mokyklą Jūs gaunate Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą profesinio mokymo diplomą, dar plius turite galimybę gauti tarptautinius V lygio grožio estetiko INFA ir VI lygio CIDESCO tarptautinį grožio terapeuto diplomus. Dar mokydamasi mūsų mokykloje atlikinėsite praktiką grožio salonuose, SPA namuose ar reabilitacijos centruose. Mokykla iš darbdavių dažnai gauna pasiūlymų atlikti praktiką, o vėliau įdarbinti. Mūsų mokykla yra žinoma, o mokinių paruošimo lygis aukštas, todėl darbdaviai noriai priima mokyklos "Art of Beauty" mokinius į praktiką. Mokykla "Art of Beauty" vienintelė Lietuvoje, kuri kartu su profesiniu išsilavinimu suteikia tarptautinius diplomus. CIDESCO grožio terapeuto, INFA grožio estetiko ir ITEC sportinio masažo diplomai suteikia daugiau galimybių ir privalumų įsidarbinant Lietuvoje, o tuo labiau užsienyje. Taip kad, mokykloje "Art of Beauty" suteikiamos visos galimybės ne tik mokytis, gauti pripažintus valstybinius diplomus, bet ir turėti sėkmingą darbą ;). Daugiau oficialios informacijos skaitykite puslapyje www.mokyklaaob.lt arba skambinkite mums tel:+370 630 08998

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]