Klauskite apie studijas VU FsF


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie studijas ir priėmimą į Vilniaus universiteto filosofijos fakultetą.
 
Monika
Laba diena. Norėjau paklausti, koks buvo minimalus konkursinis balas stojant į filosofiją (vf vietą) 2014 metais?
 
VU FsF
Monika rašė: Laba diena. Norėjau paklausti, koks buvo minimalus konkursinis balas stojant į filosofiją (vf vietą) 2014 metais?
Laba diena, Monika, Minimalūs konkursiniai balai keičiasi kiekvienais metais, priklausomai nuo stojančiųjų pasirinkimų ir patvirtintų valstybės finansuojamų vietų skaičiaus - dėl šios priežasties, o taip pat norėdamas neklaidinti stojančiųjų, nuo šių metų Vilniaus Universitetas atsisakė viešinti ankstesnių metų stojimų konkursinių balų duomenis. Rekomenduojame tiesiog prioriteto tvarka surašyti jus dominančias studijų programas ir laukti konkurso rezultatų. Linkėdama sėkmės, Pagarbiai Olga
 
Partnerio pranešimas
Miglė
Sveiki! Ar 2016 metais stojant į Sociologiją galima rinktis, kad konkursinis balas būtų skaičiuojamas iš istorijos, informacinių technologijų, užsienio kalbos bei lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų rezultatų, o matematikos egzaminas būtų išlaikytas rezultatu, kurio reikalaujama stojant į socialines studijas, bet jis į formuojamą konkursinį balą neįeitų? Ačiū iš anksto.
 
fross
Laba diena. Noriu paklausti. Koks buvo 2014 metu maziausias balas i VU biologija valstybes finansuojama vieta? ieskau informacijos, bet nerandu. Taigi, galvoju galbut cia parasyti. Aciu.
 
VU FsF
Miglė rašė: Sveiki! Ar 2016 metais stojant į Sociologiją galima rinktis, kad konkursinis balas būtų skaičiuojamas iš istorijos, informacinių technologijų, užsienio kalbos bei lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų rezultatų, o matematikos egzaminas būtų išlaikytas rezultatu, kurio reikalaujama stojant į socialines studijas, bet jis į formuojamą konkursinį balą neįeitų? Ačiū iš anksto.
Laba diena, Migle, Malonu, kad domitės sociologijos studjomis Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete. Jūsų išvardinti dalykai, stojant 2016 m., tinka konkursiniam balui formuoti. Pilna konkursinio balo formulė, stojantiesiems į sociologiją 2016 metais, pateikiama štai čia: http://www.fsf.vu.lt/studijos/bakalauro-studijos/studiju-programos/sociologija#stojantiesiems-2016-metais Linkėdama sėkmės įstoti Olga
 
Partnerio pranešimas
VU FsF
fross rašė: Laba diena. Noriu paklausti. Koks buvo 2014 metu maziausias balas i VU biologija valstybes finansuojama vieta? ieskau informacijos, bet nerandu. Taigi, galvoju galbut cia parasyti. Aciu.
Labas, fross, :) Kadangi minimalūs konkursiniai įstojusiųjų balai keičiasi kiekvienais metais, priklausomai nuo stojančiųjų pasirinkimų ir patvirtintų valstybės finansuojamų vietų skaičiaus - dėl šios priežasties, o taip pat norėdamas neklaidinti stojančiųjų, nuo šių metų Vilniaus Universitetas atsisakė viešinti ankstesnių metų stojimų konkursinių balų duomenis. Visiems stojantiesiems rekomenduojame tiesiog prioriteto tvarka surašyti jus dominančias studijų programas ir laukti konkurso rezultatų. Linkėdama sėkmės Olga
 
Partnerio pranešimas
Žilvinas
Sveiki, gal galit papasakot apie Sociologijos ir Socialinės politikos studijas? Kokie dėstytojai? Ar įdomios paskaitos? Kokios ateities perspektyvos?
 
alderpine
Jei aš įstoju į valstybės finansuojamą vietą, bet po metų metu studijas. Ar turiu sumokėti universitetui už anuos metus, nors mokiausi vf?
 
Dėl medicinos
Laba diena.Labai atsiprašau,bet turiu klausimą ne apie filosofijos fakultetą.Galbūt žinote,koks buvo pernai minimalus balas į vf mediciną Vilniaus universitete per pagrindinį etapą ir per papildomą,nes aš niekaip nesuradau.Labai ačiū.
 
katinas017
Jei atvyksti pasirasyti sutarti su universitetu i pati universiteta (i nemokama vieta), ar reikia tureti ir el.bankininkystes paslauga ar sutartis sudaroma rastu?
 
VU FsF
Žilvinas rašė: Sveiki, gal galit papasakot apie Sociologijos ir Socialinės politikos studijas? Kokie dėstytojai? Ar įdomios paskaitos? Kokios ateities perspektyvos?
Sveiki, Žilvinai, atsiprašome dėl pavėluoto atsakymo (atostogų metas...). Nors greičiausiai informaciją nesunkiai radote, nes ji viešai skelbiama VU Filosofijos fakulteto tinklalapyje, vis tiek bent trumpai atsakysim: apie soc. politiką aktuali info skelbiama čia: http://www.fsf.vu.lt/studijos/bakalauro-studijos/studiju-programos/socialine-politika apie sociologiją - čia: http://www.fsf.vu.lt/studijos/bakalauro-studijos/studiju-programos/sociologija Dėl dėstytojų - pas mus dirba geriausi savo sričių specialistai Lietuvos mastu. Kas ir kokius dalykus dėsto galite pamatyti paskaitų tvarkaraščiuose: http://mif.vu.lt/fsf/timetable/. O kadangi pagrindinis stojimų etapas pasibaigė, viliamės, kad įstojote ten, kur norėjote :) Sėkmės!
 
VU FsF
alderpine rašė: Jei aš įstoju į valstybės finansuojamą vietą, bet po metų metu studijas. Ar turiu sumokėti universitetui už anuos metus, nors mokiausi vf?
Sveiki, Informaciją apie studijų krepšelio grąžinimą galite rasti čia: https://www.vsf.lt/lt/studiju-krepselio-grazinimas Arba kreipkitės tiesiogiai į savo mokymo įstaigos padalinio dekanatą. Sėkmės!
 
VU FsF
Dėl medicinos rašė: Laba diena.Labai atsiprašau,bet turiu klausimą ne apie filosofijos fakultetą.Galbūt žinote,koks buvo pernai minimalus balas į vf mediciną Vilniaus universitete per pagrindinį etapą ir per papildomą,nes aš niekaip nesuradau.Labai ačiū.
Laba diena, Nuo šių metų Vilniaus Universitetas atsisakė viešinti ankstesnių metų stojimų konkursinių balų duomenis, kadangi minimalūs konkursiniai įstojusiųjų balai kinta kiekvienais metais, priklausomai nuo stojančiųjų pasirinkimų ir patvirtintų valstybės finansuojamų vietų skaičiaus - dėl šios priežasties neverta jais vadovautis. Viliamės, kad įstojote ten, kur norėjote! Sėkmės!
 
VU FsF
katinas017 rašė: Jei atvyksti pasirasyti sutarti su universitetu i pati universiteta (i nemokama vieta), ar reikia tureti ir el.bankininkystes paslauga ar sutartis sudaroma rastu?
Sveiki, Informacija apie sutarčių sudarymą pateikiama štai čia: http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/kaip-istoti/1-pakopos-studijos#studiju-sutartis
 
Rytis
Sveiki, esu 11-okas ir galvoju stoti į VU ir studijuoti filosofiją. Kokių pamokų ir/ar egzaminų man reikia?
 
Olga
Rytis rašė: Sveiki, esu 11-okas ir galvoju stoti į VU ir studijuoti filosofiją. Kokių pamokų ir/ar egzaminų man reikia?
Sveiki, Ryti, Malonu, kad domitės Filosofijos studijomis Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete. Jeigu stosite 2017 metais, vadovaujantis stojantiesiems į universitetus nustatytais minimaliais reikalavimais, jums reiktų: 1) Išlaikyti lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą; 2) ne žemesniu kaip B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbos metmenis išlaikyti užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) valstybinį brandos egzaminą arba tarptautinį užsienio kalbos egzaminą; 3) išlaikyti matematikos valstybinį brandos egzaminą. Stojant į filosofijos studijas konkursinis balas bus formuojamas iš (dalyko pavadinimas + svertinis koeficientas): 1) Istorija 0,4; 2) Matematika 0,2; 3) Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais konkursiniais dalykais 0,2; 4) Lietuvių kalba ir literatūra 0,2. Daugiau informacijos rasite VU Filosofijos fakulteto tinklalapyje: http://www.fsf.vu.lt/studijos/bakalauro-studijos/studiju-programos/filosofija Linkime sėkmingai užbaigti mokyklą ir įstoti :)
 
Indre
Sveiki, norėčiau paklausti, koks buvo šiemet minimalus konkursinis balas stojant į psichologijas studijų programą (bakalauras) tarp įstojusių į VF vietą? Dėkoju už atsakymą.
 
Olga
Indre rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, koks buvo šiemet minimalus konkursinis balas stojant į psichologijas studijų programą (bakalauras) tarp įstojusių į VF vietą? Dėkoju už atsakymą.
Laba diena, Kadangi minimalūs konkursiniai įstojusiųjų balai keičiasi kiekvienais metais, priklausomai nuo stojančiųjų pasirinkimų ir patvirtintų valstybės finansuojamų vietų skaičiaus - dėl šios priežasties, o taip pat norėdamas neklaidinti stojančiųjų, Vilniaus Universitetas atsisakė viešinti stojimų konkursinių balų duomenis. Bendrojo priėmimo minimalius konkursinius balus pagal krypčių grupes viešina LAMA BPO - juos galima pamatyti štai čia: http://www.lamabpo.lt/bendrojo-priemimo-rezultatai/2015#831
 
fross
Laba diena. Kokius valstybinius egzaminus turiu buti islaikes, kad galeciau istoti i psichologija valstybes finansuojama vieta? Aciu.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]