Politikos mokslai


aurelija888
Laba diena, noriu studijuoti politikos mokslus VDU universitete. Norėjau paklausti, ar vietoj informacinių technologijų egzamino galima laikyti matematikos egzaminą?
VDU
aurelija888 rašė: Laba diena, noriu studijuoti politikos mokslus VDU universitete. Norėjau paklausti, ar vietoj informacinių technologijų egzamino galima laikyti matematikos egzaminą?
Labas, Aurelija, taip, gali rinktis kurį nori :) Linkėjimai, VDU
Justas.
Laba diena, po 12 klasės taip pat planuoju stoti į politikos mokslus VDU. Kaip nurodo lamabpo puslapis, antrasis egzaminas susideda iš matematikos arba IT. Klausimas: jeigu nesimokau IT, ar privalau laikyti matematikos egzaminą, ar tiesiog galiu imti matematikos metinį pažymį?
VDU
Justas. rašė: Laba diena, po 12 klasės taip pat planuoju stoti į politikos mokslus VDU. Kaip nurodo lamabpo puslapis, antrasis egzaminas susideda iš matematikos arba IT. Klausimas: jeigu nesimokau IT, ar privalau laikyti matematikos egzaminą, ar tiesiog galiu imti matematikos metinį pažymį?
Labas Justai, toje eilutėje kur rašo matematika/ IT turima omenyje, kad galima arba laikyti egzaminą, arba turėti metinį pažymį. Jeigu egzamino laikyti nenori, tuomet pagal taisykles užteks ir metinio. Jei matematiką moki gerai, tuomet gali laikyti egzaminą ir gavus gerą rezultatą pasikelti savo balą :) Sėkmės, VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]