Režisūra

Rūta
Kažin Klaipėdoj taip pat tik kas 4 metus?

Caroline
Klaipedoj nera kino rezisuros. Patariu visiem norintiems (su tikru uzsidegimu, talentu ar tikrai didziuliu noru)studijuoti uzsienyje. Kodel?
1) Lietuvoje studijos labai brangios, uzsienyje rasite pigesniu, nemokamu arba pvz kaip anglijoj tam teikiamos LABAI patogios paskolos, kurios neapkraus jusu ir teveliu.
2) Lietuva dar nesuipazinus su pacia kino rezisura. Studiju kokybes net nesulyginsi su kitom Europos, USA, ar Azijos studojuy kokybe. (Vien pazvelkit i Lietuvos kina, o jei manai jog jis geras, tai verciau nemanyk jog esi tinkamas rezisierius)
3)Pragyvenimas Lietuvoje labai brangus. Gerai tiem, kurie gali studijuoti ir gyventi savo namuose su tevais. (Uzsienyje rasit geresni darba, kurio lietuvoje gal is vis negausit, save aprupinsit ir dar pramogom liks)
4) juokinga, bet Lietuvoj i kino rezisura istoti daug sunkiau nei i labai gera uzsieni univera. (???)
5)Jei vis del to baigsit mokslus Lietuvoje ir savo praktik1 noresita parodyti uzsienyje, bus mazai sansu, kadangi kusu diplomas mazai kam ka sakys. O Lietuvoj darba gaut sunku. (LABAI)
6)uzsienyje studijuojant galima praktika gauti kino pramoneje dar studijavimo metu (kas yra begalo gerai)
Na ir dar galeciau vardint ir vardint privalumus studijuojant kino rezisura uzsienyje nuo irangos kokybes iki destytoju. Man asmeniskai vienintele abejone buvo ta jog gaila palikti gimtine ir artimuosius. Bet jei esi tikras patriotas ir esi uzsideges kino rezisierius, baik mokslus uzsienyje, grisk i lietuva ir parodyk savo klase ir atvesk LIetuvos kina i Europa!
na arba lik uzsieny ir siek pasaulines sloves...

Rūta
Kur studijuoti režisūrą?!

Briunetka
Sveiki, man idomu ar galima istoti i teatro rezisura? esu 10-oke.

asas
Tai ka rimtai kas keturis metus stajama y rezisura ? as noriu studijuoti vaizdo rezisura, zinau apie LMTA ir noriu ten studijuot, tai tikrai kas keturis metus, ir kodel ? ?

Tomas
Ase, dabar keičiasi. Kas du metus bus renkamos berods trys grupės. Bent jau mums atvirų durų dienoje taip sakė.

whocaress
Sveiki, man įdomu kur galėčiau studijuoti garso režirūrą Lietuvoje. Kiek žinau tokios studijos yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Gal dar kur yra tokios studijos?

Greta
Sveiki, planuoju stoti į garso režisura, noreciau paklausti kokiu egzaminu reikia? ar tai mokamas mokslas? ir ar tik Vilniuje galima tai studijuoti?

Greta
Sveiki, noreciau suzinoti, kur Anglijoje butu galima studijuot kino rezisura?

Martin`as
medis rašė: vyrai ir moterys,vaikai,ir paklydeliai,skaitykit rustu zody. Lietuvoje,gaila,bet to daryti visai neapsimoka,jau geriau y pramogu versla bandyt,tada gal y laidas prasimusht,o siaip tai uzsieny pilna geru universitetu,kuriuose renkami rezisura studijuosiantys zmones,ir manau jog apskritai nemanau jog yra daug zmoniu kurie mano jog gali gerai parasyti scenariju,juk tai individualus darbas,bet yra visokiausiu talentu . niggaz'z . geri mokslai-->gera bycka--->uzsienis--> holivudas--> geras filmas apie dariu ir girena.! peas
Man tavo tas žodis HOLIVUDAS užvedė žinok :)

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]