Režisūra


just1nas
ta proga kad jau siemet meginsiu stoti i tv rezisura (lmta) tai supazindinsiu ir kitus kuriems idomu ir kurie tyngi apsilankyti www.lmta.lt taigi siais metais bus stojimai i tv rezisura reikalingi lietuviu ir anglu metiniai pazymiai + stojamieji akademijoje. taip pat norintys stoti iki birzelio 22d.(jei gerai pamenu) turi atsiusti rezisurine eksplikacija tema "mano vaikystes prisiminimai".
 
mar*
Va norėčiau šiais metais bandyti stoti į tv režisūra, bet nežinau kaip kas. Kokie dar stojamieji akademijoje? Kaip reikia išlaikyti ir kokius egzaminus? Ką reikia mokėti ar turėti stojant? Nes aš niekada nieko panašaus nedariau ir nieko apie tai nežinau, bet noriu.
 
ecalypse
Sveiki,čia skaitau kad į režisūrą lmta stojimai vyksta kas 4 metus, o kaip dėl klaipėdos? Ar taip pat ne kasmet?
 
taskas
Sweikas Justai , gal žinai tiksliai kaip ta režisūrine eksplikacija rasyti, turiu omenyje struktura kokia, nes niekaip neina tiksliai issiaiskinti ?
 
Lukas
Visu pirma, noreciau pasitikslinti del klaipedos universiteto, visi skelbia cia, jog rezisura yra ku[/b] ir [b]lmta[/b], bet kaip ziurejau klaipedoje tik teatro rezisura ? kino deja nera ?
[b]just1nai
, ar kasnors, gal zinai kokia kaina tv rezisuros (lmta) studiju ?
Gal kazkas turi patirties / informacijos apie kino rezisuros studijas uz-sien-yje ?
 
Sandrita
Tai dabar tik po 4 metu galima bus istoti i tv rezisura? :((
 
wycka
tv rezisuros studijos metams kainuoja 11000 lituku. o ir as klausima turiu, yra kur nors kokios taisykles, struktura rezisurines eksplikacijos? ir beje is kur gaut ta egzamino lapa ?
 
g.g.
laiko vis maziau atsakymu nedaugeja
 
Gabriele
Nors šiemet baigiau tik 8 klases bet jau pradėjau galvoti kur norėčiau stoti. Ir nusprendžiau kad labiausiai trauke režisūra. Tai gal kas nors turit informacijos apie šį "mokslą" užsienyje? Tikrai praverstų žinot. :)
 
ina
kurioje ES salyje geriausia studijuoti rezisura? kur geriausia studiju kokybe?
 
medis
vyrai ir moterys,vaikai,ir paklydeliai,skaitykit rustu zody.
Lietuvoje,gaila,bet to daryti visai neapsimoka,jau geriau y pramogu versla bandyt,tada gal y laidas prasimusht,o siaip tai uzsieny pilna geru universitetu,kuriuose renkami rezisura studijuosiantys zmones,ir manau jog apskritai nemanau jog yra daug zmoniu kurie mano jog gali gerai parasyti scenariju,juk tai individualus darbas,bet yra visokiausiu talentu . niggaz'z . geri mokslai-->gera bycka--->uzsienis--> holivudas--> geras filmas apie dariu ir girena.! peas
 
Vestina
Kas žino kokių egzaminų reikia stojant į Muzikos Akademija arba y vaidyba?
Turiu muzikos mokyklos baigimo dokumenta tai ko dar reikia į tenais stojant ?
 
Vestina
Kas žino kokių egzaminų reikia stojant į Muzikos Akademija arba y vaidyba?
Turiu muzikos mokyklos baigimo dokumenta tai ko dar reikia į tenais stojant ?
 
Vestina
Kas žino kokių egzaminų reikia stojant į Muzikos Akademija arba y vaidyba?
Turiu muzikos mokyklos baigimo dokumenta tai ko dar reikia į tenais stojant ?
 
as.
ar daug reikia tureti.kad tapti rezisieriumi...(apie pinigus kalba)
 
ramas
Sveiki, kiek kainuoja neakivaizdines garso rezisuros studijos? ar yra siuo metu tokios?
 
lempute
Žmonės, bėkit kuo toliau nuo režisūros studijų Klaipėdoje. Lygis nulinis. Režisūros dėstytojų poraktiškai nėra, išskyrus V. ir V. Anužius. Bet jų visiems neužtenka. Aišku vaigaiskaitė pasakytų : o kur Padegimas, Meškauskas? Bet gi jie perdaug užsiėmę, kad studentams paskaitas vestų....Jūs studentai, tik pinigėlius už studijas sumokėkite ir laisvi nuo paskaitų, nes dėstytojai GASTROLĖSE.Įdomi, ar dar ilgai tai tęsis???
 
Svaja
drysčiau nesutikti dėl lygio klaipėdoje, pati žadu šiemet ten stoti ir jei įstosiu būsiu laiminga, nes lempute tavo erezijos apie studijų lygį juokingos....
 
Rimvydas
Sveiki. Noriu studijuoti kino režisūrą. Šiuo metu esu vienuoliktokas. Kokius dalykus man pasirinkti, ir kur galėčiau tai studijuoti Lietuvoje?
Iš anksto dėkoju
 
Rūta
Sveiki, norėčiau studijuoti KU režisūra, bet bijau kad dėl kalbų nelabai ką pavyks išgaut,šeip daug bendro turiu su menu.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]