Prašau padėkit, butinai reikia sužinoti kokius egzaminus
rinktis

rasita
Prašau padėkit, butinai reikia sužinoti kokius egzaminus rinktis, as noriu buti masaziste ;] ir noriu zinoti kokiu egzaminu siai profesijai reikia. lbj prasau :((((((((((

Mantas
Sveiki, noriu suzinoti kokius dalykus reikia rinktis studijuojant ekonomika? man sako, kad butinai reikia rinktis istorija ispliestini kursa. Noriu jusu dar paklausti ar galima istorija imti bendraja kursa? Aciu;)

rugiagele
norint buti masaziste? gal seip yra kokie kursai?

mingaile0666
kokius egzaminus laikyti,jei noriu stoti arba i fotografija,arba i audiovizualini mena?

Giedre. .
Kokius reikia laikyti egzaminus norint stoti i meteorologija ar hidrologija?

LVA priėmimas
Renkantis studijas Lietuvos veterinarijos akademijoje reia šių valstybinių egzaminų:biologijos, chemijos, lietuvių. Įskaitomas užsienio kalbos metinis pažymys.

Mantas
Prasau padekite man atsakykite i mano praeita klausima. Busius labai dekingas.

Monita
Kiek egzaminu reikia laikyti,jei nori stoti i universitetus,nes girdejau,kad reikia 3,o as noriu tik 2

Viktorija
Kokius egzaminus reikia laikyt norint stot į fotografiją?

Dovile:**
kokias pamokas reik rinktis jei nori buti psihologe?
man skubei reikia ( UK)

Aurimas
Kokius dalykus reikia rinkti norint studijuoti ekonomika?

Gabriele
labutis visiems,gal galite pagelbeti ir pasakyti kokiu egzu reikia stojant i odontologija....aciukas ;)

Gabriele
padekit

vaidile
jei norit būti psichologais tai svarbiausia yra matematika, tada istorija, lietuvių anglų..
šiaip žiūrint kur stosi, bet matematikos visada reikės ir ji sudarys didžiąją dalį balo.

darius
kokius egzaminus reikia laikyti kad gaeciau mokytis konditerio- virėjo specelybe..
kur butu galima mokytis??

Tomas
Sveiki! Noreciau tapti kuno kulturos mokytoju ar treneriu. Ko reiktu igyti sia profesija?

reikia
Norint studijuoti maisto apsauga Kauno veterinarijos akademijoje?

Rūt.
Manau jum būtų paprasčiau, jeigu apsilankytumėte tų mokslo įstaigų, kurių jum reikia tinklalapiuose ir tikrai rasit viską ;)

gretulia
sveiki,iskilo toks klausimas. Planuoju stoti i vilniaus kolegija,buhalterija. reikalingi egzaminai : lietuviu,anglu ir matematika. taciau as nelaikysiu anglu,bet laikysiu istorija. ar istorijos rezultatai tures kiek nors itakos konkursiniam balui? ar ji skaiciuos tik is matematikos ir lietuviu vbe?

Rūt.
Jeigu nereikalauja istorijos, tai ji ir neturės jokios įtakos,skaičiuos greičiausiai iš matematikos, lietuvių kalbos egzaminų ir anglų kalbos metinio pažymio.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]