Prašau padėkit, butinai reikia sužinoti kokius egzaminus
rinktis

emuciuke
kokius egzaminus reikia rinktis mokykloje,norint istoti i aprangos dizaina ir aktorini?

Sandra
Ką galėčiau perspektyviai studijuoti, nelaikant matematikos egzamino? Mano bendras pažymių vidurkis 8,6.

Lina
kokiu egzaminu reikia ,norint studijuoti kosmetologe?

Paulius
kokius egzaminus reikia laikyti valstybinius ,ir kokius mokyklinius norint studijuoti verslo vadyba.?

ugnelee
Sveiki, siais metais turejome pasirinkti profilius pagal norimus dalykus studijuoti, pasirinkau socialu su georgrafija klase.Galvoju stuodijuoti ar viesuosius rysius,kulturos vadyba arba turizmo adminstravima.Gal galetumet patarti kuri kryptis geresne? Ir ar labai reikalniga matematika sitose srityse?
lauksiu atsakymu :)

evelina
kokius egzus man reikitu laikyti kad galeciau tapti psichologe?

Alis
Mano Lietuviu 7
Anglu 6
Matematika 5
Istorija 6 VISI MOKYKLINIAI
ka galeciau studijuoti su tokiais ?

Nerijus
Norint studijuoti interjero dizaina kokius egzaminus reikia laikyti?ar apskritai reikia mokytis chemiją?

gabriele
laba diena.Noreciau paklausti kokius egzaminus reikia rinktis norint studijuoti versla?

VIOLECIUKAS
Mna gėriausiai sekasi : METEMATIKA, LIETUVIU, MUZIKA, ANGLU...Kokia profesija galėciau pasirinkti? skubiai...

Agė
Laba. Noriu suzinoti,kokiu egzu reikia norint studijuoti biologija?
Esu 11kl.mok. ir nznw,kokius lygius reikia pasirinkti?

poka
kokius egzaminus reikia laikyti studijavimui statybu indzinerijai?

edna
gal zinote kokiu reikia valstybiniu egzaminu, norint istoti i psichologiją? ir kokias pamokas turi mokytis, kad būtu reikalingi stojant i psichologiją

fausta
kokiu egzaminu reikia norint stoti y vaidyba?

fausta
kokiu egzaminu reikia norint stoti y vaidyba?

tadas
Noriu sužinoti kokių egzaminų reikia norint stoti į sociologiją ar į kitus panašaus pobūdžio mokslus? Iš karto dėkoju:)

Tadas
ir kur galėčiau studijuoti?

Ass
Kokiu egzaminu reikia, kad istoti i kmu? noreciau akzka link plastines chirurgijos

bitre
noriu suzinok kokiu egzaminu reikia norint stoti i VK medicina?

Monita
ka reikai laikyti,kad istociau su daile? ir kur butu tokios galimybes (mazdaug Siualiai ir klaipeda) ;) prasau padekit

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]