Prašau padėkit, butinai reikia sužinoti kokius egzaminus
rinktis

Olga
Laba diena kas gali pasakyti kokius egzus reikes laikyti kad istoti vadyba?

Raimonda
kokius egzaminus laikyti, norint studijuoti interjero dizainą?

xxx
kokius egzminus rinktis stojant i statybos ir laivu statybos inziner?

Ristunas
Kokius egzaminus rekia laikyti norint būti astronautu?

Donata
Noreciau studijuoti kanors susijusio su sportu pvz aerobika arba gal net kuno kulturos mokytoja... labai patiktu buti renginiu organizatore... galbut floriste... kokiu pamoku man reikes? ir kokius egzaminus laikyti? visiskai nesusigaudau ;( is sawes daug nesitikiu bet ateityje tikrai noreciau buti bent siek tiek auksciau uz paprastus samdonus darbuotojus... kokiuose dalykuose man pasistengt?

neziniuke
kokius egzaminus reik rinktis jei mane traukia link aktorystes? ;D

Indre
SVEIKI PADEKIT NEZINAU KOKIUS DALYKUS RINKTIS 11 IR 12 KLASEJE KOKIO LYGIO(A AR B)REIKIA RINKTIS NORINT STOTI I JUSU AKADEMIJA IR TAPTI POLICIJOS PAREIGUNE.PRASAU PADEKIT MAN SKUBIAI REIKIA ZINOTI

puskinyte
as noriu istoti kazka su fotografija,daile,dizainu? kur galeciau stoti jeigu laikysiu :anglu,lietuviu,istorija,daile?

Justas.
Norint rinktis psichologijos mokslus, kokius egzaminus laikyti ir kokiu mokslu reikia?

xrobertulex
kokiu egzaminu reikia norint studijuoti socialine teise?

erikas1993
Sweiki. Noreciau paklausti kokius egzaminus reikia laikyti norint stoti i medicina? Ir kokius egzaminus patartumete laikyti kad istojant i Vilniaus universiteta? Aciu

eva
kur galėčiau įstoti jei nelaikau užsienio kalbos?
laikau tik : istorija, lietuvių valstybinius ir mokyklinį matematiką ir geografija

lll
net neklauskit cia niekas nepadeda......

Rasa
Kur galėčiau studijuoti buhalteriją Kaune? Kokių egzaminų reikia?

Genijus
kokiu egzaminu reikia norint studijuoti politologija ?

niekas123
sveiki, noriu stoti i vilniaus teises ir verslo kolegija, i transporto vadyba. as laikau lietuviu, matiekos, vokieciu k. ir istorijos egzaminus (visus valstybinius). ar man reikia fizikos ar uztektu ir tu egzaminu?

Egita
Kur galiu stoti klaipedoje islaikius anglu,lietuviu,matematikos ir fizikos mokyklinius egzaminus ?

BiliSssMB
Kokiu egzaminu reikia i ekonomika? ar istociau su pvz pora mokykliniu ir pora valstybiniu?

Lauryna
Padekite , jeigu kas zinote parasykite edukologijos studijoms,t.y pradiniu klasiu pedagogikai (klaipedos kolegijoje) kokiu reikia dalyku ? kokiu egzaminu ir pan, aciu labai :)

paulius
kokiu egzaminu reikia norint stoti i Istorija pedagoginiam universitete? kokiu metiniu pazimyniu?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]