Prašau padėkit, butinai reikia sužinoti kokius egzaminus
rinktis

fizzzzz
Kokiu valstybiniu egzaminu reikia studijuojant dantu higienistika ar odontologija?

abcdefghi
Kokius dalykus reikia rinktis 11 klasėje, norit studijuoti pardavimo ar personalo vadyba? Kokius tuomet egzaminus reiks laikyti 12 klasėje?

Rose
Kokių egzaminų reikia norint stoti į kriminalistiką?

Justina..
Kokiu egzaminu reikia stojant i statybu inzinerija? kurie turi buti mokykliniai, o kurie valstybiniai>

Jaunius
Noriu suzinoti kokiu egzaminu reikia norint stoti i odontologija,architektura??

Vytautė
hM, sveikuciai kokiu egzus reikia laikyti norint studijuoti teise?

Sandrute
Sveiki,dabar esu 12oke,noriu stoti i KTU arba VDU i ekonomika,viesaji administravima,verslo administravima arba vadyba.
Ruosiuosi imti matematikos,lietuviu bei anglu valstybinius.O uzteks man istorijos mokyklinio? Nes nelabai sekasi man ji.
Labai laukiu atsakymo.

Martynaa
O jei stoju i KTU architektura? prasau atskykit kokius egzaminus laikyt valstybiniu, kokius mokykliniu:)

Marius
Kokiu egzu ar mokslu reike norint studijuoti versla/vadyba ?

Daetric
kokius dalykus rekia rinktis norint istoti i fizikos fakulteta
o tiksliau Biomedicininei fizikai

Roberta
dabar esu 10kl kokiu dalykus reiketu rinktis norint ztoti i zurnalistika? kokiu egzaminu reikes stojant? kur geriausia butu stoti, o kur lengviausia?

gaidys
vapse gaidys page nei cia kas ka nors pades nei cia ka ciulpkit bybius duchai

Rasa
Kokių egzaminų reikia stojant į ekonomika VU

xxx
Gal kas zinot kokiu maziausiu balu reikia stojant i dantu technologija????labai reikia...

adrija
kokie universitetai ar kolegijos yra kur yra turizmas??? noriu ka nors su turizmu bet nezinau ka galeciau. beja, tada kokiu egzaminu reiketu?

tomas
esu 10 klasėje ko reikia norint stoti į VDU norint studijuoti verslo administravimą . kokius dalykus rinktis? ir kokius egzaminus laikyti valstybinius o kokius mokyklinius?

Deiwis
Sveiki, noreciau suzinoti kokiu egzaminu reikia stojant i mechanikus inzinierius? labai reikia.

Aistė
Ko reikia norit įstoti į Kauno Medicinos Universitetą?

mikiz
kokiu egzaminu reikia norint stoti i KTU informatikos technologija?

Egle
Tokiais balais reikia islaikyti egzaminus norint istoti i vadyba? Busiu labai dekinga jeiū pasakysite...

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]