del higienines kosmetikos kosmetiko specealybes kainos


leila
laba diena , norejau paklaust kokia yra higienines kosmetikos kosmetiko specealybes kaina?
KPVDPRC
leila rašė: laba diena , norejau paklaust kokia yra higienines kosmetikos kosmetiko specealybes kaina?
Laba diena, mokestis už priemones skiriasi priklausomai nuo to, ar po 10 ar 12 klasių stojate. Pasiskambinkite į priėmimo komisiją tel. 8 37 32 41 72 arba parašykite el. paštu: priemimo.komisija@kaupa.lt ir Jums atsakys į visus rūpimus klausimus.
Evelina
Laba diena, norėčiau mokytis šią specealybę po 12 klasių,kokia būtų mokslo kaina,kiek metų reikia mokintis,ir kada geriausia paduoti paraišką stojimui? :)
Erika
Sveiki norejau paklausti ar butu galima is naujo pradeti mokytis Higienines kosmetikos kosmetiko specelybes? Nes as jau buvau istojus pas jus bet nebaigiau ir isvykau i uzsieni. Dabar noriu gryzti ir pasibaigti 12 klasiu ir igiti butent sia specelybe. Man 25 dabar
KPVDPRC
Evelina rašė: Laba diena, norėčiau mokytis šią specealybę po 12 klasių,kokia būtų mokslo kaina,kiek metų reikia mokintis,ir kada geriausia paduoti paraišką stojimui? :)
Laba diena, profesinis mokslas Lietuvoje yra nemokamas, tačiau yra mokestis už papildomas mokymo priemone. Mokestis šiuo metu yra perskaičiuojamas. Renkantis šią specialybę po 12 klasių mokslas trunka 2 metus. Prašymus reikia teikti per bendrąją priėmimo sistemą lamaBPO
KPVDPRC
Erika rašė: Sveiki norejau paklausti ar butu galima is naujo pradeti mokytis Higienines kosmetikos kosmetiko specelybes? Nes as jau buvau istojus pas jus bet nebaigiau ir isvykau i uzsieni. Dabar noriu gryzti ir pasibaigti 12 klasiu ir igiti butent sia specelybe. Man 25 dabar
Laba diena, Jūsų situacijoje turėtumėte kreiptis į priėmimo komisiją. Pasiskambinkite į priėmimo komisiją tel. 8 37 32 41 72 arba parašykite el. paštu: priemimo.komisija@kaupa.lt ir Jums atsakys į visus rūpimus klausimus.
Agne
Laba diena, norejau paklausti, ar siais metais keiciasi priemimas i profesinio ugdymo programas turint aukstojo mokslo diploma? Turiu kitos srities magistro issilavinima, taciau domina Higienines kosmetikos kosmetiko specialybe. Ar turintiems aukstojo mokslo diploma studijos Karaliaus Mindaugo profesnio mokymo centre yra mokamos?
KPVDPRC
Agne rašė: Laba diena, norejau paklausti, ar siais metais keiciasi priemimas i profesinio ugdymo programas turint aukstojo mokslo diploma? Turiu kitos srities magistro issilavinima, taciau domina Higienines kosmetikos kosmetiko specialybe. Ar turintiems aukstojo mokslo diploma studijos Karaliaus Mindaugo profesnio mokymo centre yra mokamos?
Sveiki Agne, pildant prašymą per LAMA BPO sistemą (nuo birželio 1 d., galėsite rinktis valstybės finansuojamą arba nefinansuojamą vietą prie kiekvienos mokymo programos. Kainas valstybės finansuojamoms ir nefinansuojamoms vietoms nustato švietimo ministerija, su kuriomis švietimo institucijos dar nėra supažindintos. Dėl detalesnės informacijos kviečiame teirautis prieš stojimų pradžią arba jų pradžioje.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]