Į VNF


Diana
Sveiki, ar į magistrantūros gyvybės mokslų krypties studijas galima predentuoti su konkursiniu balu 8.56 VNF vietai? Balas suskaičiuotas pagal pateiktą formulę.
VDU
Diana rašė: Sveiki, ar į magistrantūros gyvybės mokslų krypties studijas galima predentuoti su konkursiniu balu 8.56 VNF vietai? Balas suskaičiuotas pagal pateiktą formulę.
Laba diena, Pretenduoti į studijas galite, tačiau viskas priklauso nuo konkursinės eilės. Šiais metais priėmimais jau baigėsi, tad bandyti reikės kitais metais. Linkėjimai! VDU
Akvilė
Sveiki, mokyklą baigiau prieš 3 metus, 2021 metais norėčiau bandyti laimę įstoti į lietuvių kalbos ugdymo studijų programą. Konkursinis balas 4,9. Yra šansų?
VDU
Akvilė rašė: Sveiki, mokyklą baigiau prieš 3 metus, 2021 metais norėčiau bandyti laimę įstoti į lietuvių kalbos ugdymo studijų programą. Konkursinis balas 4,9. Yra šansų?
Laba diena, Kol kas nėra oficialiai patvirtinta ar konkursinis balas išliks toks pats, koks buvo jau porą metų, tačiau tai gan realu. Tokiu atveju įstoti į studijas pavyks tik turint konkursinį balą 5,4. Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]