Socialiniu mokslu kolegija


Donatas34
Teks rašau pačiai Socialiniu mokslu kolegijos poniai Direktoriai ar savininkei kuriai priklauso šį kolegija iš visų Kolegijų labiau sudomino jūsų todėl kad pirmą mane nustebino ir sukėlė susidomėjimą apie studentu atsiliepimą apie jūsų kolegija kad visų studentu atsiliepimai labai geri ir teko skaityt labai daug nuoširdžių atsiliepimu tai ir galvojau nejaugi čia taip nuostabu ir labai gera aplinka ir kolegija pradėti mokslus ir siekti karjeros ir įsigyti gera patrauklia specialybe. Norėjau paklausti koks yra stojamasis egzaminas ar kur nuėjęs reikia atlikti darbo praktiką pažiūrėti ir patikrinti ar jis mokėtų aptarnauti ir dirbti šį darbą arba tiesiog motyvacijos vertinimas kur motyvacijas studentu vertins komisija ? Tarkime noriu stoti į finansuojamą vieta Informatikos Multimedija nes būčiau anksčiau rinkes šia studija bet kainos buvo per brangios o jai norėčiau stoti į finansuojama noriu pasidomėti koks būtu stojamasis egzaminas ir kad po 3 metu studijų tu tikrai gauni darbo vieta jai studijas baigi sėkmingai ir gerai ?
SMKkonsultacija
Donatas34 rašė: Teks rašau pačiai Socialiniu mokslu kolegijos poniai Direktoriai ar savininkei kuriai priklauso šį kolegija iš visų Kolegijų labiau sudomino jūsų todėl kad pirmą mane nustebino ir sukėlė susidomėjimą apie studentu atsiliepimą apie jūsų kolegija kad visų studentu atsiliepimai labai geri ir teko skaityt labai daug nuoširdžių atsiliepimu tai ir galvojau nejaugi čia taip nuostabu ir labai gera aplinka ir kolegija pradėti mokslus ir siekti karjeros ir įsigyti gera patrauklia specialybe. Norėjau paklausti koks yra stojamasis egzaminas ar kur nuėjęs reikia atlikti darbo praktiką pažiūrėti ir patikrinti ar jis mokėtų aptarnauti ir dirbti šį darbą arba tiesiog motyvacijos vertinimas kur motyvacijas studentu vertins komisija ? Tarkime noriu stoti į finansuojamą vieta Informatikos Multimedija nes būčiau anksčiau rinkes šia studija bet kainos buvo per brangios o jai norėčiau stoti į finansuojama noriu pasidomėti koks būtu stojamasis egzaminas ir kad po 3 metu studijų tu tikrai gauni darbo vieta jai studijas baigi sėkmingai ir gerai ?
Laba diena, patikslinkite klausimą arba paskambinkite mums į kolegiją telefonu +370 46 397077
Viktorija
Laba diena. Įstojau į Sveikatingumo ir grožio verslą Klaipėdoje, tačiau norėčiau pereiti į Vilnių ir ten pradėti mokslo metus. Ar tai įmanoma?
SMKkonsultacija
Viktorija rašė: Laba diena. Įstojau į Sveikatingumo ir grožio verslą Klaipėdoje, tačiau norėčiau pereiti į Vilnių ir ten pradėti mokslo metus. Ar tai įmanoma?
Laba diena, turite atvykusi parašyti prašymą dėl perkėlimo į Vilniaus filialą. Kai prašymas bus patvirtintas, Jūsų dokumentus perduosime į Vilnių.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]