Klauskite visko apie KBP VM


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centrą.
Antanas
sveiki,ar yra galimybė gauti bendrabutį Jūsų mokykloje, jei studijuoju vdu?
Lina Stunzeniene
Sveiki, dekojame, kad teiraujates. Musu mokykla turi bendrabuti, zinoma jis skirtas tenkinti musu mokykloje besimokanciuju mokiniu poreikius. Taciau, jeigu rudeni paaisketu, kad ne visi kambariai apgyvendinti, butu galimybe nuomoti kambari ir ne musu mokyklos mokiniui (studentui). Situacija bus aiski rugsejo men II-oje puseje, kadangi dar rugsejo menesio radzioje buna priimami dokumentai mokytis KBPVM. Prasome teirautis spalio 1 d., tel 837 310 519. Pagarbiai, KBPVM Verslo sk vedeja Lina Stunzeniene
Klausimukė
Sveiki. Noriu sužinoti. Planuoju mokintis nekilnojamojo turto brokerės profesija KBPVM. Ir man labai užkliuvo kad yra kūno kultūra. Ar mokantis neakivaizdiniu būdu bus privaloma gauti minimalų skaičių pažymių ar tiesiog ji bus ištrinta iś tvarkaraščio?
linastunzeniene
Sveiki, Nekilnojamojo turto agento specialybės, kaip ir kitų specialybių, mūsų mokykloje nemokoma neakivaizdiniu būdu. Jeigu dirbate, ar studijuojate, galima kai kuriuos dalykų atsiskaitymus atlikti savarankiškai. Tel. pasiteiravimui: 8682 42611; 8-37 352 357.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]