Kur galiu istoti su pasirinktais egzaminais ?


Jolita
Sveiki, arteja egzaminai, tad jau pradedu sukti galva kur galeciau istoti. Laikysiu Anglu, lietuviu ir istorija. Kur istociau su tokiais egzaminais ? aisku galvoju apie mokama vieta, nes ir vidurkis pas manes pazymiu 5 ..
SMKkonsultacija
Jolita rašė: Sveiki, arteja egzaminai, tad jau pradedu sukti galva kur galeciau istoti. Laikysiu Anglu, lietuviu ir istorija. Kur istociau su tokiais egzaminais ? aisku galvoju apie mokama vieta, nes ir vidurkis pas manes pazymiu 5 ..
Laba diena, studijų programų reikalavimus galite rasti mūsų internetiniame puslapyje www.smk.lt. (nuoroda - http://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-stojantiesiems)
Pyle
Laba diena, Norejau paklausti kur galima butu stoti su dviem valstybiniais egzaminais: Lietuviu ir Anglu. Taip pat turiu A lygiu fizika, matematika, o B lygiu informatika,istorija.
SMKkonsultacija
Pyle rašė: Laba diena, Norejau paklausti kur galima butu stoti su dviem valstybiniais egzaminais: Lietuviu ir Anglu. Taip pat turiu A lygiu fizika, matematika, o B lygiu informatika,istorija.
Rašykite šiuo klausimu el. paštu: priemimas@smk.lt
SimonaLuk
Sveiki, ka galiu studijuoti su anglu k., geografijos, biologijos ir istorijos valstybiniais? Lietuviu kalba rekomenduojate valstyvini ar mokyklini? Tik istestine forma
sada
Laikau fizika(a),Lietuviu valstybini, anglu b2 ir istorija (a) bet neturiu matematikos :/ kur galeciau istoti?
SMKkonsultacija
SimonaLuk rašė: Sveiki, ka galiu studijuoti su anglu k., geografijos, biologijos ir istorijos valstybiniais? Lietuviu kalba rekomenduojate valstyvini ar mokyklini? Tik istestine forma
Laba diena, visi studijų dalykai ir stojamieji egzaminai surašyti mūsų internetiniame puslapyje - http://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-stojantiesiems Studentas pats turi nuspręsti ar jis laiko valstybinį ar mokyklinį egzaminą. Turint išlaikius valstybinį egzaminą Jūsų konkursinis balas bus didesnis, nei turint mokyklinį egzaminą.
SMKkonsultacija
sada rašė: Laikau fizika(a),Lietuviu valstybini, anglu b2 ir istorija (a) bet neturiu matematikos :/ kur galeciau istoti?
Laba diena, visi studijų dalykai ir stojamieji egzaminai yra nurodyti SMK internetiniame puslapyje - http://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-stojantiesiems
Milke
Laba diena, ar galima būtų pas jus įstoti į mokamas transporto ir logistikos verslo studijas tik su lietuvių valstybiniu - 20 ir anglų - 30 egzaminais?
SMKkonsultacija
Milke rašė: Laba diena, ar galima būtų pas jus įstoti į mokamas transporto ir logistikos verslo studijas tik su lietuvių valstybiniu - 20 ir anglų - 30 egzaminais?
Laba diena, iš Jūsų turimų egzaminų ir įvertinimų yra skaičiuojamas pagal formulę stojamasis balas. Apie Jūsų įstojimą ir konkursinį balą galėsime informuoti kai pateiksite stojimo prašymą ir brandos atestatą.
Dovilė
Ar būtų įmanoma įstoti į estetinę kosmetologiją šiais metais, bet jei neturiu matematikos ir chemijos egzaminu, tik metiniai pažymiai. Žinoma kalbu apie mokama studijas.
SMKkonsultacija
Dovilė rašė: Ar būtų įmanoma įstoti į estetinę kosmetologiją šiais metais, bet jei neturiu matematikos ir chemijos egzaminu, tik metiniai pažymiai. Žinoma kalbu apie mokama studijas.
Laba diena, šiuo metu vykdomas Estetinės kosmetologijos studijų programos registravimas. Mėnesio bėgyje turėsime išvadas. Apie Jūsų įstojimą mes galėsime pasakyti tik tada, kai matysime Jūsų turimus įvertinimus ir apskaičiavus Jūsų konkursinį balą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]