klausimas


ziita
laba diena norejau paklausti kur galima stoti islaikius biologijos ir lietuviu valstybinius egzaminus ar yra galimybe i nemokama
SMKkonsultacija
ziita rašė: laba diena norejau paklausti kur galima stoti islaikius biologijos ir lietuviu valstybinius egzaminus ar yra galimybe i nemokama
Laba diena, studijų programų reikalavimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.smk.lt (nuoroda - http://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-stojantiesiems) Norint pretenduoti į studijų stipendiją reikia turėti išlaikius visus nurodytus egzaminus, kitu atveju Jūsų konkursinis balas bus per mažas ir galėsite pretenduoti tik į mokamą studijų vietą.
Marta
Sveiki , norėjau paklausti ar tik baigus 12 galima įstoti į SMK?
SMKkonsultacija
Marta rašė: Sveiki , norėjau paklausti ar tik baigus 12 galima įstoti į SMK?
Laba diena, Marta, taip, pas mus įstoti galima tik baigus 12 klasių ir gavus brandos atestatą. Jeigu absolventas yra negavęs brandos atestato, jis gali būti priimtas laisvo klausytojo statusu.
Laima
Baigiau mokslus Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre socialinio darbuotojo padėjėjo profesija. Moskslai truko 2metus modiliais, norėjau paklausti, jei norėčiau stoti į socialinį darbą, man reikėtų visko to paties ko kitiem nebaigusiems šių mokslų?
SMKkonsultacija
Laima rašė: Baigiau mokslus Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre socialinio darbuotojo padėjėjo profesija. Moskslai truko 2metus modiliais, norėjau paklausti, jei norėčiau stoti į socialinį darbą, man reikėtų visko to paties ko kitiem nebaigusiems šių mokslų?
Laba diena, Socialinių mokslų kolegija nevykdo Socialinio darbo studijų programos.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas



Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]